Dotarły do nas 83 fotografie dzieci w wieku od dwóch do sześciu lat. Teraz nasi Czytelnicy za pomocą esemesów zdecydują, któremu z nich przypadnie tytuł najsympatyczniejszego malucha.
Dotarły do nas 83 fotografie dzieci w wieku od dwóch do sześciu lat. Teraz nasi Czytelnicy za pomocą esemesów zdecydują, któremu z nich przypadnie tytuł najsympatyczniejszego malucha.
Głosowanie rozpoczęło się 28 maja i potrwa do 17 czerwca włącznie. Jego wyniki na bieżąco będzie można śledzić na www.przelom.pl
Na trzy dni przed końcem, 14 czerwca, o godzinie 16. utajniliśmy wyniki. Rozstrzygnięcie konkursu opublikujemy na łamach tygodnika "Przełom" 19 czerwca.
JAK GŁOSOWAĆ
WYŚLIJ SMS NA NUMER 71051
(Koszt 1,23 z VAT za SMS)
o treści:
PRZELOM.X
w miejsce X należy wpisać
numer zdjęcia dziecka,
na które oddaje się głos
np.
PRZELOM.10
adi150317:54, 16.06.2013
szkoda tylko,że ten plebiscyt nie ma nic wspólnego z najsympatyczniejszymi maluchami(bardziej z najbogatszymi).Jedna wielka porażka
merlin20:20, 10.06.2013
szanowna redakcjo proszę napisać na co zostaną przeznaczone pieniądze z smsów ?
oserwator19:23, 05.06.2013
Co za kretyn wymyślił ten konkurs? Czemu ma to służyć? Wg mnie wszystkie dzieci są sympatyczne.Jak można nie mieć tyle wyobraźni,że ogłaszając taki konkurs,wyrządzi tym z mniejsza liczbą SMS-ów,wielką przykrość.SMS-ami na dzieci....DEBILIZM!!!!
22.06.2025
ALTANY, tarasy, wiaty garażowe, pergole, różnego r...
Zajrzyjcie do nowego „Przełomu”!
Dawno temu, po zmianach województw i likwidacji kopalni Siersza, było takie nieoficjalne trzebińskie przysłowie: "Już tylko AGH, ONZ i UFO mogą uratować Trzebinię". AGH się ostało. ONZ odszedł. UFO nie przybyło, jak Prezes w tytule artykułu. I dalej za horyzontem przyszłości ciemność oraz "plotka światła" w internecie idei "Senator Okoczuk".
nono
10:56, 2025-07-11
Kobiety z Jaworzna i Olkusza rodzą w Chrzanowie
I bardzo dobrze. Chrzanowski szpital zmienił się bardzo na plus, podejście personelu jak i lekarzy do pacjenta jest bardzo dobre i rzeczowe. Oby tak dalej trzymajcie ten poziom, a będzie SUPER !!!
Libiążanka
10:34, 2025-07-11
Zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki
No popatrzcie się, stryczek znowu działa. Będzie poniewierał wolontariuszami ?
Vimo
10:04, 2025-07-11
Eder zagra nową płytę na Rynku w Chrzanowie
Czy Maciej świeża siła doi publiczne pieniądze na swoje tzw występy?
Bążur
05:58, 2025-07-11