Sałatka z kaszą jaglaną, pomidorami i szparagami - przelom.pl

Porady

Zamknij

Sałatka z kaszą jaglaną, pomidorami i szparagami

Ewa Solak 14:00, 27.06.2021
Skomentuj Sałatka z kaszą jaglaną, pomidorami i szparagami Ta sałatka może wam posmakować

To wyjątkowo ciekawe połączenie składników. Sałatka jest pyszna, zdrowa i sycąca, a przepis prosty.

Składniki:
70 g suszonych pomidorów
140 g sera feta
100 g kaszy jaglanej
200 g szparagów
garść świeżej rukoli
kilka pomidorków koktajlowych

Sos:
50 g oliwy ze słoika z suszonych pomidorów, 8 gałązek tymianku (lub 2 łyżeczki suszonego), 4 gałązki bazylii (lub łyżeczka suszonej), rozgnieciony ząbek czosnku, 25 g soku z cytryny, pół łyżeczki soli. Składniki dokładnie mieszamy.

Gotujemy kaszę jaglaną, a w osobnym garnku pokrojone na mniejsze cząstki szparagi. Studzimy je i dodajemy pokrojone w cząstki suszone pomidory, pomidorki koktajlowe, ser feta i rukolę. Polewamy sosem i odstawiamy na chwilę. Podajemy na stół. Smacznego!

(Ewa Solak)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OGŁOSZENIA PROMOWANE

OSTATNIE KOMENTARZE

0%