CHRZANÓW. W szpitalu uzyskasz hasło do swojej historii leczenia - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

CHRZANÓW. W szpitalu uzyskasz hasło do swojej historii leczenia

red 12:26, 22.01.2014
Skomentuj CHRZANÓW. W szpitalu uzyskasz hasło do swojej historii leczenia

Osoby zainteresowane informacjami na temat świadczeń zdrowotnych czy przebiegu leczenia mogą się zarejestrować w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta. 28, 29 i 30 stycznia w szpitalu pracownicy NFZ będą wydawać indywidualne hasła.

Osoby zainteresowane informacjami na temat świadczeń zdrowotnych czy przebiegu leczenia mogą się zarejestrować w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta. 28, 29 i 30 stycznia w szpitalu pracownicy NFZ będą wydawać indywidualne hasła.

ZIP to ogólnopolski serwis internetowy uruchamiany przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Chrzanowski szpital uczestniczy w jego wdrażaniu. Przez trzy dni pacjenci będą mogli się w nim zarejestrować i bez konieczności wyjazdu do krakowskiego oddziału NFZ uzyskać  login i hasło do swojego konta.

- Po zarejestrowaniu każdy będzie mógł znaleźć informacje na temat świadczeń zdrowotnych czy poznać swój aktualny status w systemie e-WUŚ - wylicza dyrektor chrzanowskiego szpitala Krzysztof Kłos.

Rejestracja i wydawanie wniosków w szpitalu potrwa od 28 do 30 stycznia w pokoju nr 234 - świetlica - II p. Akcja przebiegać będzie w godz. 10-14.

- Nie mieliśmy możliwości ustalenia bardziej dogodnych godzin, gdyż narzucił je NFZ. Liczymy jednak na zainteresowanie pacjentów - mówi Katarzyna Piekarczyk-Bobrowska z chrzanowskiego szpitala.

Zainteresowani powinni wziąć ze sobą dowód osobisty lub paszport. Informacje można uzyskać też na stronie internetowej:
zip.nfz.gov.pl  
Tam również można złożyć samodzielnie wniosek, ale wówczas po login i hasło trzeba pojechać do NFZ w Krakowie.
(e)

(red)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Mecenas Jan Hoffman kandyduje na prezydenta

Zauważyłem że,kiedy pojawia się w tekście....gdziekolwiek dwa słowa Koalicja Obywatelska...pojawia się Pani z artykułem informacjami...natomiast jednocześnie NIGDZIE Pani nie napiszę złych chwilach tejże partii politycznej,o pomysłach i jeśli nawet przyjdzie...taki moment obiera lub obierze Pani w słowa, które przykryją cały ten bajzel...i to nie są już wolne Media,a człowiek myśląc:"Przełom się sprzedał"...dlatego jeśli nie będzie dzików,nie będzie kiedyś Ukrainy, będzie zgoda...to gwarantuje, że być może kiedyś dziennikarze zaczną pisać o poważnych problemach i jak Je rozwiązać...lub napiszę o tych zaniedbaniach (jak to miało miejsce na PKP-ie w Libiążu)bo tego nikt nie roztrząsał,ale temat o kładce był... PRZYPADEK? Nie sądzę,po prostu LEWACTWO kupuję MEDIA WSZĘDZIE MASAKRA... KIEDYŚ LUDZIE BĘDĄ ZAŁĄCZAĆ TV TYLKO PO TO ABY SŁYSZEĆ TO PiS albo to Wina Tuska...TAKI MAMY CHORY KLIMAT

Szczery

02:28, 2026-06-10

Strzelanie dla sportu, mieszkańcy się boją zabłąkanej k

Gdzie jest ta strzelnica na tym Wapienniki? Bo szukam w internecie i nic znaleźć nie potrafię. Z okolic Wolbromia bym się na nią wybrał z moim sprzętem i amunicją. Postrzelał bym na długim dystansie 100 - 200m.

Ludwik

00:43, 2026-06-10

Na 800 metrach drogi będzie nowy asfalt

To zdjecie jest zabiste

Photo loto

23:54, 2026-06-09

Mecenas Jan Hoffman kandyduje na prezydenta

To doradza radzie czy burmistrzowi?

Peter

22:47, 2026-06-09

0%