Swąd spalenizny w sąsiedztwie dawnego banku i siedziby MKS Trzebinia, czuć było jeszcze w poniedziałek.
Jak poinformował nasz Czytelnik, w nocy z soboty na niedzielę, za dawnym bankiem, płonęły samochody. Działo się to w dawnej bazie firmy AVR przy ul. Kościuszki w Trzebini.
Plac jest zamknięty i chroniony. Za bramą widać dwa zwęglone pojazdy. Wokół stoją inne, całkiem nowe. Niektóre z logo AVR.
Przypomnijmy, że w poprzednich latach baza przy Kosciuszki należała do Usług Komunalnych Trzebinia. Do 2022 r. było tam biuro obsługi klienta poprzedniego operatora śmieciowego - firmy AVR.
Te okolice to jeden z tajemniczych zaułków Trzebini. Od strony Kościuszki stoi nadgryziony zębem czasu budynek, w którym mieścił się kiedyś Deutsche Bank. Od lat czeka na nowego właściciela. W wielu oknach zamiast szyb jest dykta. Niszczeje. Za bankiem jest ogrodzony plac, na którym stoją różne samochody. Głównie cieżarówki - miejsce nocnego pożaru.

02.06.2026
KIEROWCĘ C+E. Trasy międzynarodowe - głównie Skand...

31.05.2026
WYNAJMĘ działki 919/9, 919/11 Trzebinia ul. Dąbrow...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Zniszczył radiowóz i obrażał policjantów. Teraz czeka g
Musiał być dobrze wygimnastykowany ten libiążanin. Kopiąc w radiowóz uszkodził przednie lusterka. Rzecz niebywała. Tylko coś takiego w Przełomie.
Wilk
11:45, 2026-06-10
Mecenas Jan Hoffman kandyduje na prezydenta
Widzisz Molendowa, tak właśnie działa demokracja bezpośrednia nie tak jak twój rudy niemiecki agent idol TuSSk , którego morda jest utożsamiana z demokracją warczącą rodem z hitlerowskich Niemiec. Ludzie w Krakowie powiedzieli dość partyjnym *%#)!& z PO. Nauczyło cię to czegoś???? Może niedługo ludzie wywalą tych POwskich pajaców, których tak uwielbiasz... Maciaszka Latko czy Warzechę. Na taczki i do Berlina.
bążur
11:33, 2026-06-10
Drony na straży lasów
Stop Rzezi Lasów i podpalaczom !!!!!
Libiążanka
10:38, 2026-06-10
Drony na straży lasów
Moze w koncu ukroca to wycinanie lasu?
Las
10:04, 2026-06-10
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz