W Trzebini będzie słychać wybuchy. Rozpoczynają się ćwiczenia wojskowe - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

W Trzebini będzie słychać wybuchy. Rozpoczynają się ćwiczenia wojskowe

Ewa Solak 06:00, 15.07.2023 Aktualizacja: 12:59, 25.10.2025
1  W Trzebini będzie słychać wybuchy. Rozpoczynają się ćwiczenia… Na terenie LO Trzebinia oraz sąsiednich ulic przeprowadzone będą ćwiczenia wojskowe

W sobotę od godz. 9.00 do 12.00 na terenie Liceum Ogólnokształcącego w Trzebini oraz ul. św. Stanisława i Rybnej przeprowadzane będą ćwiczenia wojsk sojuszniczych oraz służb mundurowych powiatu chrzanowskiego.

Dyrektor LO Marek Kuchta uspokaja mieszkańców, że jeśli słychać będzie wybuchy czy wycie syren, nikt nie powinien się obawiać.

- Z uwagi na hałas i zwiększony ruch pojazdów wojskowych prosimy o zachowanie spokoju. Będą to tylko ćwiczenia - zaznacza dyrektor Marek Kuchta.

Sobotnie manewry będą imprezą zamkniętą dla publiczności. Tydzień później jednak również organizowane będą ćwiczenia. Te kolejne mają być otwarte.

(Ewa Solak)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

wzaj50wzaj50

0 0

Ćwiczenia wojskowe przeprowadza się na poligonie, a nie w centrum miasta.

07:45, 23.07.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%