Komendant Komisariatu Policji kom. Grzegorz Tuligłowicz zaprasza na debatę społeczną z mieszkańcami Babic.
Spotkanie odbędzie się w środę, 14 czerwca o godz. 16 w klubie Radar w Babicach. Podczas debaty będą poruszone dwa tematy.
Pierwszy dotyczy babickiego deptaka (ul. Parkowa) i gromadzenia się tam młodzieży, spożywania alkoholu, zaśmiecania oraz jeżdżenia po nim pojazdami pomimo zakazu ruchu.
- Problem nasila się w weekendy, zwłaszcza w okresie letnim. Na szczęście nie odnotowujemy w tym rejonie aktów wandalizmu - mówi Radosław Warzecha, wójt Babic.
Drugi problem do przedyskutowania związany jest z parkingiem przy ul. Wyszyńskiego w Babicach i rozprowadzaniem tam środków odurzających (w godzinach wieczornych i nocnych).
- Pojawiają się takie sygnały. W tym rejonie jest ciemno, ale to się skończy, gdy zakończą się prace związane z modernizacją budynków dla gospodarki komunalnej. Wtedy cały teren będzie monitorowany - mówi wójt Warzecha.
CZYTAJ RÓWNIEŻ
(Nie)chciany awans do klasy okręgowej
Mieszkańcy wybiorą rady sołeckie
Piłkarski weekend. Ostatni akord w okręgówkach oraz klasach A i B
Przed laty grali na ziemi chrzanowskiej, dzisiaj pukają do bram PKO Ekstraklasy
Piknik rodzinny w Trzebini. Można wylicytować ciekawe rzeczy
24.04.2025
WIELOLETNIE doświadczenie, kompleksowe wykonanie i...
22.04.2025
DREWNO opałowe, kominkowe, zrębki, Tel. 572-632-99...
22.04.2025
WYCINKA drzew, zrębkowanie, mulczowanie, Tel. 572-...
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz