Chodzi o budynek przy ul. 3 Maja 5, w którym znajduje się pięć gminnych lokali mieszkaniowych. Obecnie wszystkie są puste.
Po tym, jak w 2019 r. została zakończona gruntowna modernizacja sąsiedniej kamienicy przy ul. 3 Maja 7, Miejski Zarząd Zasobów Komunalnych planował, że następna w kolejności będzie "piątka".
Najnowsza decyzja burmistrza, przegłosowana przez radę miejską, jest taka, że obiekt ten pójdzie na sprzedaż, ponieważ - jak czytamy w uchwale - "brak możliwości uzyskania korzystnego dofinansowania".
W przypadku wyremontowanej kamienicy przy ul. 3 Maja 7 udało się pozyskać ok. 800 tys. zł z Banku Gospodarstwa Krajowego.
CZYTAJ TEŻ:
Do wyburzenia kamienica na starym mieście w Chrzanowie. Co ma powstać w tym miejscu?

02.06.2026
KIEROWCĘ C+E. Trasy międzynarodowe - głównie Skand...

31.05.2026
WYNAJMĘ działki 919/9, 919/11 Trzebinia ul. Dąbrow...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Zniszczył radiowóz i obrażał policjantów. Teraz czeka g
Musiał być dobrze wygimnastykowany ten libiążanin. Kopiąc w radiowóz uszkodził przednie lusterka. Rzecz niebywała. Tylko coś takiego w Przełomie.
Wilk
11:45, 2026-06-10
Mecenas Jan Hoffman kandyduje na prezydenta
Widzisz Molendowa, tak właśnie działa demokracja bezpośrednia nie tak jak twój rudy niemiecki agent idol TuSSk , którego morda jest utożsamiana z demokracją warczącą rodem z hitlerowskich Niemiec. Ludzie w Krakowie powiedzieli dość partyjnym *%#)!& z PO. Nauczyło cię to czegoś???? Może niedługo ludzie wywalą tych POwskich pajaców, których tak uwielbiasz... Maciaszka Latko czy Warzechę. Na taczki i do Berlina.
bążur
11:33, 2026-06-10
Drony na straży lasów
Stop Rzezi Lasów i podpalaczom !!!!!
Libiążanka
10:38, 2026-06-10
Drony na straży lasów
Moze w koncu ukroca to wycinanie lasu?
Las
10:04, 2026-06-10
0 0
Siódemka zasiedlona w większości patologią i menelami. Sąsiedztwo zajefajne. Kto to kupi ? Chociaż wszystko jest kwestią ceny.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz