Na wtorkowej sesji w Alwerni miało miejsce sensacyjne w skutkach głosowanie.
Stanowisko przewodniczącego stracił Henryk Kędziora z Kwaczały, a wiceprzewodniczącego - Edward Majchrowski z Poręby Żegoty. Funkcję drugiego wiceprzewodniczącego zachowała Marzena Kubica z Grojca.
Nowym szefem rady został Tomasz Tomaszewski z Alwerni (w poprzedniej kadencji też zajmował to stanowisko). Miejsce Majchrowskiego zajął Sławomir Kurnik z Alwerni.

02.06.2026
KIEROWCĘ C+E. Trasy międzynarodowe - głównie Skand...

31.05.2026
WYNAJMĘ działki 919/9, 919/11 Trzebinia ul. Dąbrow...

13.05.2026
REMONTY łazienek, kuchni, itp. od podstaw-20 lat p...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Nowy gabinet stomatologiczny dla uczniów
Na zdjeciu sedzia pilkarski funkcjnariusz niemieckiej partii PO Gębala, Bartku powiesz ile doisz publicznych pienazkow z *%#)!& ia w stołek w eadzie nadzorczej CA w Krakowie gdzie zainstalowal cie Miszalski???? Taczki i won do Berlina, pajacu
Bążur
08:13, 2026-06-10
Na 800 metrach drogi będzie nowy asfalt
U wójta czy prezesa taki dobrobyt? Pewnie obaj z dobrej zmiany.
@hotin
08:10, 2026-06-10
Krwawy atak w gminie Krzeszowice – 18-latek cudem uszed
Chyba trochę duzi jak na podstawówkę albo długo żywił urazę.
coldin
07:57, 2026-06-10
Symboliczna złotówka za parkowanie
Połowa tych "inwalidów" jest zdrowa jak koń . Kartę inwalidy traktują jak darmowe miejsce parkingowe.
oIo
07:48, 2026-06-10
0 0
Wszystko to dla dobra mieszkańców.
0 0
Cudowna wiadomość, dostali szanse i stracili zaufanie , to co takiego zrobili , że tak szybko się ich pozbyli.
0 0
@ptaszek szybko? Ja się dziwie że ich tam w ogóle wybrali ...
0 0
stary komuch przy korycie i jeszcze przewodniczący - bardzo dobrze że go wywalili!! Nawet nie umie przeprowadzić głosowania. Śmieszne te sesje były do tej pory. Alwernia budzi się powoli!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz