Od kilku tygodni w autobusach kursujących na liniach ZKKM Chrzanów działają nowe urządzenia. To cyfrowe biletomaty, będące również kasownikami.
W urządzeniach tych można kupować bilety zarówno za pomocą kart płatniczych, działającego w technologii NFC urządzenia mobilnego (smartfon, smartwatch), do którego podpięto kartę płatniczą, a także Kart Miejskich ZKKM (działających w systemie e-portmonetki).
Związek komunikacyjny uruchomił proces wydawania imiennych Kart Miejskich ZKKM. Do tej pory wpłynęło ponad 50 wniosków o ich wydanie.
- Najprostszą i najszybszą metodą jest zarejestrowanie się w Portalu Pasażera. Należy założyć sobie konto i wtedy, wypełniając odpowiednie formularze, elektronicznie składa się wniosek i oczekuje na informację, kiedy karta jest do odbioru – mówi Marek Dyszy, przewodniczący zarządu ZKKM Chrzanów.
[WIDEO]9876[/WIDEO]
Inną metodą jest złożenie wniosku w formie papierowej w Biurze Obsługi Klienta w siedzibie ZKKM Chrzanów (przy alei Henryka 20).
Do wniosku należy dołączyć zdjęcie legitymacyjne w formacie 40mm x 50mm lub 35mm x 45mm (bez nakrycia głowy i okularów przeciwsłonecznych, portret na jednolitym tle z równomiernym oświetleniem twarzy).
Karta Miejska ZKKM wydawana jest wraz z zakupem dowolnego biletu okresowego lub doładowaniem e-Portmonetki środkami o wartości minimalnej 20 zł. Terminal płatniczy dostępny jest w Biurze Obsługi Klienta.
Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie internetowej kartamiejska.zkkm.pl.
Zmiany w rozkładzie jazdy autobusów linii 41
Zmarł wieloletni radny i działacz społeczny
Senior utknął w błocie pośniegowym
Zmarł Jacek Augustynek, były prezes MKS Trzebinia
Ranking klubów sportowych. Kto najlepiej pracował z młodymi zawodnikami
29.04.2025
ZATRUDNIĘ kierowcę kat. C i C+E 500-380-561
24.04.2025
WIELOLETNIE doświadczenie, kompleksowe wykonanie i...
22.04.2025
DREWNO opałowe, kominkowe, zrębki, Tel. 572-632-99...
22.04.2025
WYCINKA drzew, zrębkowanie, mulczowanie, Tel. 572-...
2 0
plus odcisk palca , acha i zaświadczenie o niekaralności. Bzdura goni bzdurę w ZKKM pod egidą ledwie dyszącego.
1 0
Co byśmy zrobili jak by nie było prezesa.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz