Zamknięta droga przy zalewie Chechło w Trzebini - przelom.pl
Zamknij

Zamknięta droga przy zalewie Chechło w Trzebini

16:00, 03.09.2024 Aktualizacja: 12:24, 04.09.2024
Skomentuj Rozpoczęła się przebudowa drogi gminnej przy Zalewie Chechło w Trzebini Rozpoczęła się przebudowa drogi gminnej przy Zalewie Chechło w Trzebini

W ramach inwestycji zostanie położony nowy asfalt, ale też powstaną m.in. dodatkowe miejsca postojowe w sąsiedztwie trzebińskiego akwenu.

Chodzi o śródleśny odcinek drogi gminnej od parkingów (niedaleko autostrady A4) do połączenia z ul. Głowackiego w Trzebini. Dotychczas kierowcy mogli rzucać przekleństwami podczas jazdy zniszczoną nawierzchnią. To się zmieni jeszcze w tym roku.

Opisywany fragment o długości 322 metrów został zamknięty dla ruchu. Drogowcy z firmy Wikos Fresh z Wygiełzowa prowadzą jego modernizację. Prace mają potrwać do 15 listopada.

Zakres robót obejmuje przebudowę drogi wraz z wykonaniem kanalizacji i oświetlenia. Powstaną miejsca postojowe z parkowaniem równoległym do jezdni. Będzie także trasa dla pieszych i rowerzystów. Koszt wynosi 2,8 mln zł.

Nasi Czytelnicy pytają często również o przebudowę odcinka drogi od parkingów przy głównym wejściu na teren ośrodka rekreacyjnego nad zalewem Chechło, dalej wzdłuż autostrady A4, aż do skrzyżowania ze Słowackiego. Ten fragment nie należy do gminy, obecnie jest pod opieką zarządcy autostrady A4 - spółki Stalexport, która okresowo zleca jego łatanie.

                                                                                        

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(2)

QwertyQwerty

1 0

Fajnie by było jakby w takim artykule był napisany przewidywany czas realizacji inwestycji(utrudnień dla użytkowników).

10:56, 04.09.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DanDan

1 0

Dlaczego niema takich informacji na stronie zarządzania kryzysowego? Nieultwilo by to czasem życia obywateli? Tak samo w zimie byl problem z ulica Szpitalna ( przejazd..slisko) to czemu niepodac tej informacji? To po co ten kryzys? A jak się dzwoni to odsyłają do instytucji... to nieprosciej to zlikwidować? Skoro niepomagaja? Ale za to Monit że szkoła ma mało uczniów to potrafią informować? Czyli się da? Tylko się niechce....

05:41, 05.09.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%