Od wtorku, 5 października pasażerowie mogą kupować bilety komunikacji miejskiej Chrzanowa, Trzebini i Libiąża w aplikacji mPay.
Jak informuje ZKKM Chrzanów, oferta obejmuje zarówno bilety jednorazowe, czasowe oraz okresowe (tygodniowe i miesięczne)..
Aplikację pobrać bezpłatnie ze sklepów Google Play, App Store i Huawei AppGallery lub przez stronę dostawcy usługi. Instrukcja zakupu biletu znajdziecie TUTAJ.
Pasażerowie zyskują w aplikacji dostęp do innowacyjnego planera podróży mPay GO! Otrzymają nie tylko wizualizację całej trasy do pokonania, ale także precyzyjne wskazówki odnośnie przejazdu i sposobu dojścia w wyznaczone miejsce. Dostaną również przypomnienie, kiedy należy udać się na przystanek.
Aplikacja mPay umożliwia realizację płatności za przejazd transportem publicznym w ponad 120 miastach w całej Polsce.
Przypomnijmy, że bilety na autobus ZKKM Chrzanów można kupować również przez aplikacje mobilne GoPay oraz moBILET. Szczegółowe informacje znajdziecie TUTAJ.
Przeczytaj również:
Kibice chcieli jeszcze więcej goli. Piłkarze Młoszowej poprzestali na czterech (ZDJĘCIA, WIDEO)
Chrzanowianin szkoli w Egipcie następców Mohameda Salaha, piłkarskiej gwiazdy FC Liverpool
Festiwal błędów i chwyt rodem z MMA w meczu Woli Filipowskiej z Sierszą (WIDEO, ZDJĘCIA)
Piłkarska sobota. Sprawdź wyniki dzisiejszych meczów
Złodzieje grasowali w Trzebini i Chrzanowie. Ukradli pieniądze i rower
Wypadek na drodze wojewódzkiej w Libiążu. Kobieta trafiła do szpitala
24.04.2025
WIELOLETNIE doświadczenie, kompleksowe wykonanie i...
22.04.2025
DREWNO opałowe, kominkowe, zrębki, Tel. 572-632-99...
22.04.2025
WYCINKA drzew, zrębkowanie, mulczowanie, Tel. 572-...
Strzelanie dla sportu, mieszkańcy się boją zabłąkanej k
Wczoraj około 1 w nocy było słychać chyba z 20 minut jakieś strzały jednostajne. Obudziło mnie to i nie tylko mnie. Ludzie wstają do pracy, dzieci do szkoły, a to było głośne i intensywne. Nie wiem czy ktoś znowu urządza sobie polowania na polach w Luszowicach, bo często można zobaczyć za dnia po kilka mężczyzn z bronią. Nieźle to wygląda...ani na spacer pójść. Ja nie wiem kto na to zezwala, a już zakłócać ciszę nocną...Potem to ucichło jak zawyły syreny w straży w Luszowicach i słychać było jak chyba straż jeździła na sygnałach, dopiero wtedy skończyły się te głośne odgłosy. To jakaś kpina.
Anna
23:25, 2025-05-13
Strzelanie dla sportu, mieszkańcy się boją zabłąkanej k
a mnie zona bije i nikt o tym nie pisze
Julek
22:59, 2025-05-13
Strzelanie dla sportu, mieszkańcy się boją zabłąkanej k
Czasy mamy jakie mamy i dobrze, że ktoś chce się uczyć strzelać czy doskonalić technikę. A ludzie i zwierzęta niech się lepiej oswajają do takich rzeczy. Niestety trzeba będzie się z tym pogodzić.
Dominika
20:42, 2025-05-13
Kto ma bronić kraju? Polacy nie mają wątpliwości
Wypowiadają się jak zwykle wszyscy ci, którzy z wojskiem mieli kontakt podczas oglądania "Krolla" lub innej fabuły. A po jaka chole..ę robić taki raban? na co to komu? Komu się tak bardzo spieszy do wojaczki na wschodzie i w czyim interesie??? Bo na pewno nie polskim! Zamiast stroszyć pióra i krzywe zęby, mądrzejszym byłoby rozsądne i pokojowe ułożenie stosunków ze WSZYSTKIMI SĄSIADAMI. W interesie Polski jest żyć w zgodzie z tymi, z którymi graniczymy. Więcej empatii, elokwencji i wyważenia w polityce zagranicznej, to nie trzeba będzie straszyć ludność tubylczą wojną ze "straszną Rosją", z którą moglibyśmy robić milionowe interesy, ale wolimy pluć jadem naokoło. Polska niczego się nie nauczyła przez minione dziesięciolecia - to będzie płakać! SpasiBa!
Gewitter
19:09, 2025-05-13
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz