Burmistrzowie Chrzanowa i Trzebini pozamieniali się funkcjami w Związku Komunalnym "Komunikacja Międzygminna" w Chrzanowie. Burmistrza Libiąża już tam nie ma.
Jacek Latko zrezygnował z reprezentowania gminy w zgromadzeniu ZKKM. Zastąpił go libiąski radny Antoni Skupień.
Wskutek tej decyzji, podczas czwartkowego posiedzenia zgromadzenia związku, doszło do kilku innych zmian personalnych w jego władzach.
Nowym zastępcą przewodniczącego zgromadzenia ZKKM w miejsce Jacka Latki został burmistrz Trzebini Jarosław Okoczuk, dotychczasowy przewodniczący komisji rewizyjnej.
Głownym rewidentem będzie teraz burmistrz Chrzanowa Robert Maciaszek. Członkiem komisji rewizyjnej (w miejsce Maciaszka) został natomiast Antoni Skupień.
Promil_pl18:29, 18.04.2019
cytując klasyka "a bez metafor ... " o co kaman
tomasz19:36, 18.04.2019
Mam pytanie , czy Maciaszek zrobił kurs rewidenta skoro chce być rewidentem ??? Kursy ogólnodostępne od 3 tyś PLN wzwyż !!!
jaro120:09, 20.04.2019
tak w stołki srają, że je wciąż zmieniają
22.06.2025
ALTANY, tarasy, wiaty garażowe, pergole, różnego r...
Życie Polaków i Żydów wzajemnie się przenikało
Dlaczego Przełom usuwa cytaty z Ewangelii wg św. Jana??????
Szok
01:12, 2025-07-11
Historia zamknięta na kłódkę. Mieszkańcy walczą
Bonjour, ja nie bredzę. Przypominam. I przy okazji apeluję w imieniu raportujących Pana posty Userów i własnym o kulturę dyskusji. Pana tu nikt nie wyzywa, nie obraża. Może nawet chciałby czasem z Panem podyskutować, ale w takim stylu się nie da. Dzielenie się opinią jest cenne, pod warunkiem, że nie rani się innych. Proszę się do tego stosować.
Alicja Molenda
00:45, 2025-07-11
Asfalt położony, asfalt zdarty w Trzebini i Chrzanowie
Od dziś też ulica Przybyszewskiego jedna strona. Przy tym Koko coś długo robią tą Sierszańską. Zdarte jest, a nic się narazie nie dzieje już któryś dzień.
Nika
00:27, 2025-07-11
Te szkody spowodowała ZG Janina w mieniu gminnym
Od kopalni Janina i od wstrząsów - zachowaj nas Panie!
Zenek
22:32, 2025-07-10