Dobra wiadomość dla osób podróżujących koleją z powiatu chrzanowskiego. Małopolski Zakład Przewozów Regionalnych w Krakowie nie zmniejszy liczby kursów. Pięć połączeń do stolicy województwa małopolskiego i z powrotem miało zniknąć z rozkładów jazdy od 1 marca.
Dobra wiadomość dla osób podróżujących koleją z powiatu chrzanowskiego. Małopolski Zakład Przewozów Regionalnych w Krakowie nie zmniejszy liczby kursów. Pięć połączeń do stolicy województwa małopolskiego i z powrotem miało zniknąć z rozkładów jazdy od 1 marca.
- Dzisiaj umieściliśmy na naszej stronie internetowej rozkłady, które będą obowiązywały podróżnych od 1 marca - powiedziała w środę Barbara Węgrzynek, rzeczniczka prasowy MZPR w Krakowie. - Dla powiatu chrzanowskiego dużych zmian nie ma. Jedynie jakieś drobne, kilkuminutowe poprawki - dodała.
Od 9 stycznia przez ziemię chrzanowską przejeżdża pięć dodatkowych pociągów. Ze względu na remont linii 133 łączącej Dąbrowę Górniczą ze stolicą Małopolski miały zostać zlikwidowane 29 lutego. Tak się nie stanie.
- Pozostawiamy je, bo nie powinny kolidować z modernizacją torowiska - zapewniła rzeczniczka.
Mateusz Kamińśki

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
“Przełom” to moje ukochane dziecko
odloty molendowej..... nie dość, że komentujesz sama swoje artykuły to jeszcze przeprowadzasz wywiady sama ze sobą, przecież remsak nie jest w stanie zadać samodzielnie żadnego pytania. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bążur
10:35, 2026-05-21
Nocne oczekiwanie na diagnostykę
umieralnią w chrzanowie siedlisku komuchów i POwskich *%#)!& kieruje funkcjonariusz Baranowski oraz Gęba sędzia piłkarski. obaj reprezentują nurt głębokiego zidiocenia PO
bążur
10:31, 2026-05-21
Mieszkańcy dostali ostrzeżenie. Chodzi o próby włamań d
Ciekawe jakby się tak ktoś włamał i zastał osobę w środku. Przecież można zawału dostać na widok włamywacza. Co z tego, że ktoś zachowa ostrożność będąc w zamkniętym mieszkaniu jak nic nie zrobi gdy się ktoś włamie. Może wyjściem byłaby kamerka nad drzwiami. Mogłaby odstraszyć delikwenta, a poza tym w razie czego nagrać. Chyba innej opcji by się zabezpieczyć nie ma.
Janka
10:22, 2026-05-21
Komu burmistrz Alwerni umorzyła podatek za ubiegły rok
rolnikom to nigdy nie dogodzi a to za cieplo i susza a to za zimno i omrozi a to za mokro i zgnije i tylko doplaty odszkodowania i umazania podatku
@hotin
09:59, 2026-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz