W sobotę wieczorem na ulicy Trzebińskiej w Chrzanowie, czyli drodze krajowej 79 zderzyły się dwa samochody osobowe.
Na krajówce, w rejonie skrzyżowania z drogą prowadzącą w stronę osiedla Niepodległości, tuż za sklepem Kaufland, zrobiło się spore zamieszanie. Na miejscu pojawiły się karetka pogotowia, radiowóz policji oraz dwa wozy strażackie.
Chwilę wcześniej doszło tu do wypadku. Zgłoszenie w tej sprawie mundurowi dostali o godzinie 19.20.
- Kierujący samochodem marki Skoda 31-letni mężczyzna, skręcał w lewo i najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka 43-latkowi, który kierował autem marki BMW – relacjonuje rzeczniczka chrzanowskiej policji Iwona Szelichiewicz.
Jak dodaje, w wyniku zderzenia pojazdów ranna została jedna osoba. To pasażer skody, który został przetransportowany do szpitala. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.
Ze względu na wypadek, przejazd fragmentem ulicy Trzebińskiej był utrudniony. Wszystko przez zablokowany jeden z pasów ruchu. Samochody jadące w stronę Trzebini kierowane były w kierunku ulicy Sikorskiego.
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Caban Drummer Fest przyciąga do Chrzanowa ludzi z całej Polski (WIDEO, ZDJĘCIA)
Piłkarze opanowali Rynek w Krzeszowicach (WIDEO, ZDJĘCIA)
Co za zwycięstwo! Trzebinia zdobyła Andrychów grając w dziesiątkę
Parafia w Babicach dostała ofertę nie do odrzucenia
Nowy parking koło przystanku kolejowego. Co z jego budową?

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
“Przełom” to moje ukochane dziecko
odloty molendowej..... nie dość, że komentujesz sama swoje artykuły to jeszcze przeprowadzasz wywiady sama ze sobą, przecież remsak nie jest w stanie zadać samodzielnie żadnego pytania. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bążur
10:35, 2026-05-21
Nocne oczekiwanie na diagnostykę
umieralnią w chrzanowie siedlisku komuchów i POwskich *%#)!& kieruje funkcjonariusz Baranowski oraz Gęba sędzia piłkarski. obaj reprezentują nurt głębokiego zidiocenia PO
bążur
10:31, 2026-05-21
Mieszkańcy dostali ostrzeżenie. Chodzi o próby włamań d
Ciekawe jakby się tak ktoś włamał i zastał osobę w środku. Przecież można zawału dostać na widok włamywacza. Co z tego, że ktoś zachowa ostrożność będąc w zamkniętym mieszkaniu jak nic nie zrobi gdy się ktoś włamie. Może wyjściem byłaby kamerka nad drzwiami. Mogłaby odstraszyć delikwenta, a poza tym w razie czego nagrać. Chyba innej opcji by się zabezpieczyć nie ma.
Janka
10:22, 2026-05-21
Komu burmistrz Alwerni umorzyła podatek za ubiegły rok
rolnikom to nigdy nie dogodzi a to za cieplo i susza a to za zimno i omrozi a to za mokro i zgnije i tylko doplaty odszkodowania i umazania podatku
@hotin
09:59, 2026-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz