W jednym z chrzanowskich mieszkań w centrum miasta doszło w miniony weekend do tragedii. 42-letni mężczyzna pobił 54-letnią chrzanowiankę do nieprzytomności. Kobieta zmarła w szpitalu.
Do awantury i pobicia doszło w nocy. Nieprzytomna 54-latka, z licznymi obrażeniami wewnętrznymi, trafiła do Szpitala Powiatowego w Chrzanowie. Nie udało się jej uratować.
Policja zatrzymała sprawcę. W weekend usłyszał w prokuraturze zarzut zabójstwa z art. 148 Kodeksu Karnego. Grozi mu dożywocie. Szczegóły w materiale wideo.
[WIDEO]3886[/WIDEO]
22.06.2025
ALTANY, tarasy, wiaty garażowe, pergole, różnego r...
OPINIA. Książki się nie tylko czyta, panie burmistrzu
Molendowa,.dlaczego usuwasz niewygodne dla siebie komentarze? Przecież wszyscy wiemy że kiedyś w domu były czerwono od szturmówek.PZPR.a teraz od serduszek niemieckiej partii PO. Nie wstydź się.
Bążur
06:00, 2025-07-11
Eder zagra nową płytę na Rynku w Chrzanowie
Czy Maciej świeża siła doi publiczne pieniądze na swoje tzw występy?
Bążur
05:58, 2025-07-11
Życie Polaków i Żydów wzajemnie się przenikało
Dlaczego Przełom usuwa cytaty z Ewangelii wg św. Jana??????
Szok
01:12, 2025-07-11
Historia zamknięta na kłódkę. Mieszkańcy walczą
Bonjour, ja nie bredzę. Przypominam. I przy okazji apeluję w imieniu raportujących Pana posty Userów i własnym o kulturę dyskusji. Pana tu nikt nie wyzywa, nie obraża. Może nawet chciałby czasem z Panem podyskutować, ale w takim stylu się nie da. Dzielenie się opinią jest cenne, pod warunkiem, że nie rani się innych. Proszę się do tego stosować.
Alicja Molenda
00:45, 2025-07-11
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz