Wśród mieszkańców można było usłyszeć komentarze, że Rynek to jednak lepsze miejsce na takie wydarzenie niż nowoczesna Manufaktura.
::addons{"type":"youtube","url":"https://www.youtube.com/watch?v=PbvIH68dcvQ"}
Trzebińskie Centrum Kultury zadbało o wystawców, którzy proponowali m.in. ozdoby świąteczne, wędliny, smaczne pierogi. Były koksowniki, bo sobotnim popołudniem zrobiło się chłodno. Bardzo ładną „ściankę” bożonarodzeniową przygotował Zespół Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini. Zwłaszcza dzieci chętnie się tam fotografowały ze świętym Mikołajem.
W części artystycznej zagrała Miejska Orkiestra Dęta w Trzebini, a potem zaśpiewali harcerze z Hufca ZHP Trzebinia. Przekazali również światełko pokoju, do którego w swoich życzeniach nawiązał burmistrz Jarosław Okoczuk.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"6687"}
- Dzisiaj widzimy, że pokój stanowi duży znak zapytania i niejednokrotnie wzbudza w nas emocje, ale i przerażenie. Abyśmy dbali o pokój – podkreślił.
Podczas Wigilii na Rynku w Trzebini była też prowadzona loteria. Losy za 10 złotych, a do wygrania cenne nagrody.
CZYTAJ RÓWNIEŻ:
Policjanci z Trzebini odzyskali skradzione auto
Budowa Biedronki w gminie Chrzanów zakłócała ciszę nocną
Najsłynniejszy sklep w Chrzanowie

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
“Przełom” to moje ukochane dziecko
odloty molendowej..... nie dość, że komentujesz sama swoje artykuły to jeszcze przeprowadzasz wywiady sama ze sobą, przecież remsak nie jest w stanie zadać samodzielnie żadnego pytania. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bążur
10:35, 2026-05-21
Nocne oczekiwanie na diagnostykę
umieralnią w chrzanowie siedlisku komuchów i POwskich *%#)!& kieruje funkcjonariusz Baranowski oraz Gęba sędzia piłkarski. obaj reprezentują nurt głębokiego zidiocenia PO
bążur
10:31, 2026-05-21
Mieszkańcy dostali ostrzeżenie. Chodzi o próby włamań d
Ciekawe jakby się tak ktoś włamał i zastał osobę w środku. Przecież można zawału dostać na widok włamywacza. Co z tego, że ktoś zachowa ostrożność będąc w zamkniętym mieszkaniu jak nic nie zrobi gdy się ktoś włamie. Może wyjściem byłaby kamerka nad drzwiami. Mogłaby odstraszyć delikwenta, a poza tym w razie czego nagrać. Chyba innej opcji by się zabezpieczyć nie ma.
Janka
10:22, 2026-05-21
Komu burmistrz Alwerni umorzyła podatek za ubiegły rok
rolnikom to nigdy nie dogodzi a to za cieplo i susza a to za zimno i omrozi a to za mokro i zgnije i tylko doplaty odszkodowania i umazania podatku
@hotin
09:59, 2026-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz