Organizowana po raz czwarty impreza rozpocznie się w niedzielę, 15 grudnia, o godz. 15.00 na placu Mogielnickiego w Babicach.
- Jak co roku na najbardziej klimatycznym wydarzeniu sezonu czeka na Was ogrom atrakcji. Będziecie mogli posłuchać wspaniałej muzyki na żywo, zaśpiewać, zatańczyć, wziąć udział w losowaniu nagród, kupić sobie cudny stroik na święta a przy tym zjeść coś pysznego i napić się również - zaprasza mieszkańców Gminny Ośrodek Kultury w Babicach, organizator wydarzenia.
::news{"type":"see-also","item":"54517"}
Podczas imprezy będzie rozdawane sianko na stół wigilijny oraz pamiątkowe magnesy.
Włamanie i dewastacje na obiekcie sportowym. Straty idą w tysiące złotych
Co za wyczyn piłkarza. Strzela średnio 2 gole w meczu
„Speed” zatrzymał w Zagórzu piratów drogowych

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Pan burmistrz dobrze wiedział o co ci chodzi. A teraz udaje ze nie wie i nie chce się wypowiadać na ten temat , popieram tych ludzi którzy rozwiązali umowy, i mam nadzieję ze inni tez tak zrobią, te mieszkania to zwykła siema
Chrzanow wita
14:46, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Przecież burmistrz, to pachołek Tuska. Nie liczcie na to , że Wam pomoże. Trzeba zrobić referendum, tak jak w Krakowie i wybrać innego burmistrza. Wtedy może będzie lepiej.
Gieks
13:30, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
A co na to nasz Robert - może redakcja go dopytać, bo po budowie latał i wywiadów udzielał .......
:)
13:18, 2026-05-21
“Przełom” to moje ukochane dziecko
odloty molendowej..... nie dość, że komentujesz sama swoje artykuły to jeszcze przeprowadzasz wywiady sama ze sobą, przecież remsak nie jest w stanie zadać samodzielnie żadnego pytania. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bążur
10:35, 2026-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz