Miłośnicy teatru w Chrzanowie mają co roku swoją ucztę. Teatralną oczywiście. Wydarzenie odbyło się już dziesiąty raz z rzędu.
Noc Teatru w Chrzanowie to "dziecko" Anety Drzewieckiej. Zainicjowała ją, gdy jeszcze nie była dyrektorką MOKSiR, a kierowniczką animacji kultury w tej instytucji. Impreza do dziś ma się świetnie.
Co tym razem zobaczyli na deskach sceny teatralnej MOKSiR miłośnicy sztuki scenicznej? Ośrodek kultury zaproponował im pięć spektakli najlepszych grup offowych w Polsce, reprezentujących różne gatunki sztuki teatralnej:
- "Piecuch najwspanialszy na świecie" (spektakl lalkowy dla dorosłych) wyk. TEATR BARNABY
- "Cykl życia" (spektakl teatru tańca) wyk. DYEMOTION TEATR TAŃCA
- "Odważyłam się zdjąć buty" (monodram) wyk. KAROLINA SŁONKA
- "Miłość Ci wszystko wypaczy" (rewia) wyk. MUSICALOWA REWIA ABSURDU
- "Piaskownica" wyk. TEATR IMAGINARIUM.
- Niezmiernie mnie cieszy, że prawie cała widownia dotrwała do końca - podsumowuje Aneta Drzewiecka.
Organizatorzy dziękują widzom za przybycie i współtworzenie tego wydarzenia.
Więcej o Nocy Teatru przeczytacie w najbliższym numerze "Przełomu".
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
24.04.2025
WIELOLETNIE doświadczenie, kompleksowe wykonanie i...
22.04.2025
DREWNO opałowe, kominkowe, zrębki, Tel. 572-632-99...
22.04.2025
WYCINKA drzew, zrębkowanie, mulczowanie, Tel. 572-...
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz