Książka o profesorach - absolwentach I LO w Chrzanowie trafiła już do druku - przelom.pl

Kultura

Zamknij

Książka o profesorach - absolwentach I LO w Chrzanowie trafiła już do druku

Alicja Molenda 13:30, 06.12.2021
Skomentuj  Książka o profesorach - absolwentach I LO w Chrzanowie trafiła już do… Okładka książki o profesorach - absolwentach I LO w Chrzanowie

Końcem roku ukaże się ciekawa publikacja przygotowana przez Stowarzyszenie Przyjaciele Staszica. Udało mu się zebrać materiał o 45 absolwentach, którzy uzyskali profesorski tytuł naukowy.

I LO w Chrzanowie skończyło pracę nad biogramami swoich absolwentów - profesorów wyższych uczelni i przygotowaniem publikacji pt. "Przyczynek do nauki polskiej - absolwenci Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Chrzanowie".

"W 110-letniej historii szkoły udało nam się odszukać 45 profesorów, ale zapewne nie dotarliśmy jeszcze do wszystkich. Jesteśmy dumni, że nasi absolwenci przyczyniają się do rozwoju nauki polskiej i są znani na całym świecie" - czytamy na stronie internetowej szkoły.

Projekt jest realizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciele Staszica, które otrzymało na niego dofinansowanie z Powiatu Chrzanowskiego.

 

 

 

 

(Alicja Molenda)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%