Na Rynku w Olkuszu dzieci mogą pograć w szachy, mając do dyspozycji duże figury. Na Placu Tysiąclecia w Chrzanowie była w zeszłym roku piaszczysta plaża.
- Teraz nie planujemy jej urządzać, ponieważ niektórym nie podobał się ten pomysł - mówi Teresa Wojciechowska, zastępca dyrektora chrzanowskiego MOKSiR.
Zapewnia natomiast, że MOKSiR chce jak najwięcej imprez, organizowanych w ramach letnich zajęć, przenieść na Plac Tysiąclecia. Tutaj będzie też działało plenerowe kino dla dzieci i dorosłych. Pierwsze propozycje dla najmłodszych są już znane. To m.in. "Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie" (2 - 6 lipca, od godz. 9).

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Radni chcieli sesji nadzwyczajnej, ale jak widać, burmistrz Latko troszczy się szybciej i sprawniej o mieszkańców i już jest spotkanie, dziękujemy!
absurd
15:13, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Pan burmistrz dobrze wiedział o co ci chodzi. A teraz udaje ze nie wie i nie chce się wypowiadać na ten temat , popieram tych ludzi którzy rozwiązali umowy, i mam nadzieję ze inni tez tak zrobią, te mieszkania to zwykła siema
Chrzanow wita
14:46, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Przecież burmistrz, to pachołek Tuska. Nie liczcie na to , że Wam pomoże. Trzeba zrobić referendum, tak jak w Krakowie i wybrać innego burmistrza. Wtedy może będzie lepiej.
Gieks
13:30, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
A co na to nasz Robert - może redakcja go dopytać, bo po budowie latał i wywiadów udzielał .......
:)
13:18, 2026-05-21
0 0
To znaczy, że przez kilku zakompleksionych, zazdrosnych i marudnych osób, dzieci stracą możliwość zabawy na plaży miejskiej?!
Dlaczego dyrektor Moksir ugięła się pod szantażem? Czy w Europie i w Polsce znikają plaże, czy ich przybywa? Niech dyrektor Wojciechowska zauważy, że ten pomysł też wielu osobom się podobał i co z nimi?
0 0
A co z budową basenu w Libiążu? Wróble ćwierkają, że sprawa basenu odłożona do lamusa, a w UM Libiąż jakiś wysyp L-4 na eksponowanych stanowiskach...
0 0
A może wodny plac zabaw zamiast tej wielkiej kuwety?
0 0
zróbta kuwetę na Jordana obok starostwa
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz