Chórzyści Piotra Ciuły najlepsi - przelom.pl

Kultura

Zamknij

Chórzyści Piotra Ciuły najlepsi

red 17:20, 16.11.2008
1 Chórzyści Piotra Ciuły najlepsi Przewodnicząca jury dr Barbara Gajek-Kraska ogłasza werdykt

Niedzielny IV Wielopokoleniowy Przegląd Zespołów Chóralnych zakończył się sukcesem libiąskich śpiewaków z „Canticum Canticorum”.

Niedzielny IV Wielopokoleniowy Przegląd Zespołów Chóralnych zakończył się sukcesem libiąskich śpiewaków z "Canticum Canticorum".

W tym roku w imprezie wzięło udział mnie chórzystów, niż w poprzedniej edycji. Przyczyną jest remont chrzanowskiego domu kultury, obejmujący też najbliższe otoczenie MOKSiR-u. Z powodu problemów z parkowaniem organizatorzy nie zaprosili m.in. zespołów ze Śląska.

Na scenie zaprezentowało się sześć chórów. Trzyosobowe jury pod przewodnictwem dr Barbary Gajek-Kraski nagrodę główną (nagranie filmu promocyjnego o chórze) przyznało "Canticum Canticorum", w którym śpiewają trzy pokolenia libiążan. Wyróżniono chóry "Cantocorianie" z Libiąża, "Vox animae" z Chrzanowa i "Milenium" z Trzebini. Co ciekawe, dyrygentem aż trzech z czterech chórów dostrzeżonych przez jury jest Piotr Ciuła. W przeglądzie uczestniczyły także chrzanowski chór męski "Żaby" oraz "Lutnia Krakowska".
(RAT)

(red)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

~Majka~Majka

0 0

Dobrze że w Chrzanowie jest taki przegląd trzeba dbać o chóry

12:36, 07.12.2008
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%