RAJDY SAMOCHODOWE. Puchar Polski dla Michała Dudy - przelom.pl
Zamknij

RAJDY SAMOCHODOWE. Puchar Polski dla Michała Dudy

11:47, 04.12.2012
Skomentuj Michał Duda i jego rajdowa honda civic Michał Duda i jego rajdowa honda civic

Tegoroczny Rajdowy Puchar Polski powędrował do Dulowej. Trofeum w klasie 9 wywalczył debiutujący w zawodach Michał Duda.

W ubiegłym roku Michał razem z pilotem Rafałem Ślęczką zdobył za kierownicą hondy civic podwójne wicemistrzostwo Śląska - w klasyfikacji generalnej oraz w klasie K4.

W tym sezonie swoich sił spróbował z znacznie bardziej prestiżowej rywalizacji - o Puchar Polski.
Debiut rajdowca z Dulowej wypadł rewelacyjnie. W klasie 9 (pojemność aut 1,4-1,6 cm sześc.) Michał Duda okazał się bezkonkurencyjny, zdobywając tytuł mistrzowski.

Pucharową wygraną przypieczętował podczas listopadowego Rajdu Cieszyńska Barbórka (ostatnie eliminacje Pucharu Polski).

- To był najtrudniejszy rajd sezonu, ze względu na wymagającą technicznie trasę. Połowa uczestników w ogóle go nie ukończyła - podkreśla Michał Duda.

Więcej na temat sukcesu mieszkańca Dulowej w najbliższym, 48. numerze "Przełomu".

(MK)

(red)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%