Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Oprawca został przewieziony do aresztu w Wadowicach (WIDEO)

20.07.2020 16:52 | 2 komentarze | 11 474 odsłon | Agnieszka Filipowicz

Dziś po południu 42-latek podejrzany o zabójstwo 54-letniej chrzanowianki wprost z celi w chrzanowskiej komendzie policji trafił do aresztu w Wadowicach. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, mężczyzna był już wcześniej znany organom ścigania.

2
Oprawca został przewieziony do aresztu w Wadowicach (WIDEO)
Materiał filmowy udostępniony przez KPP Chrzanów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Jak już informowaliśmy, do awantury i skatowania kobiety przez mieszkańca Śląska doszło w nocy z 16 na 17 lipca w centrum Chrzanowa. Nieprzytomna 54-latka, z licznymi obrażeniami wewnętrznymi, trafiła do Szpitala Powiatowego w Chrzanowie. Wg nieoficjalnych informacji, tam przeszła operację, ale nie udało się jej uratować.
Mieszkańcy centrum Chrzanowa, którzy znali kobietę, wspominają, że pracowała w jednym z pobliskich sklepów spożywczych. Są zszokowani informacją o jej śmierci.
- Pobił ją i zadźgał nożem. Straszna tragedia - mówią.

Chrzanowscy kryminalni szybko zatrzymali sprawcę. Jeszcze w weekend usłyszał w prokuraturze zarzut zabójstwa z art. 148 Kodeksu Karnego. Grozi mu nawet dożywocie. Mężczyzna weekend spędził w celi aresztu w chrzanowskiej komendzie. Dziś po południu został przewieziony do więzienia w Wadowicach.