Młoszowa

Solidex Libiąż wygrywa szósty sezon TLP (WIDEO, ZDJĘCIA)

02.06.2024 20:46 | 0 komentarzy | 2 558 odsłony | Michał Papiernik
Do ostatnich meczów ważyły się losy mistrzostwa oraz trzeciego miejsca w Trzebińskiej Lidzie Piłkarskiej.
0
Mistrzowie Solidex Libiąż oraz zdobywcy trzeciego miejsca Manhattan Trzebinia na wspólnym zdjęciu

Rozgrywki toczyły się systemem turniejowym na boisku orlik w Młoszowej.

Przed finałowym, czwatym turniejem, szanse na mistrzostwo zachowały zespoły Solidexu oraz Polskoku, natomiast o najniższy stopień podium rywalizowały zespoły Manhattanu oraz Polstyru.

W rywalizaji o mistrzowski tytuł Solidex Libiąż wyprzedził Polskok Chrzanów, mimo porażki w ostatnim meczu 1:2.

Manhattan Trzebinia zajął ostatecznie trzecie miejsce, a podium dał Trzebinianiom zwycięski, bezbramkowy remis z ekipą Polstyru.

Piąte miejsce zajęła drużyna Grom Myślachowice, która w finałowym turnieju zaprezentowała się z bardzo dobrej strony, pokonując mistrza ligi Solidex 1:0.

Każdy z zespołów otrzymał puchar.

Trzy najlepsze ekipy dostały vouchery na zakup sprzętu sportowego: 1 miejsce - 1700 zł, 2 miejsce - 1400zł oraz 3 miejsce - 1000 zł.

Królem strzelców rozgrywek został Mateusz Skotniczny 10 bramek (Polskok Chrzanów), a najlepszym bramkarzem wybrano Jakuba Wilka (Manhattan Trzebinia).