Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Nowa jakość życia z Projektem Zdrowie

20.03.2024 14:51 | 0 komentarzy | 1 461 odsłona | red

Materiał promocyjny

Żadna próba odchudzania nie jest obojętna dla Twojego organizmu. Ile razy wprowadzałaś/eś restrykcje żywieniowe, które  w rezultacie oddaliły Cię od Twojej wymarzonej sylwetki i spowodowały efekt jojo? To właśnie przez zły plan, pośpiech, brak cierpliwości i zaczynanie "od jutra" Twoje próby odchudzania kończyły się porażką.
0
Nowa jakość życia z Projektem Zdrowie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zdrowa zmiana pod okiem specjalisty kluczem do sukcesu

Nawet jeśli masz za sobą nieudane próby odchudzania, nawet jeśli myślisz, że próbowałeś już wszystkiego i nic na Ciebie nie działa, to nieprawda. Potrzebujesz pomocy specjalisty i odpowiedniego dla Ciebie planu działania, który uchroni Cię przed błędnym kołem odchudzania.

Pan Wojtek był w podobnym miejscu, w którym jesteś teraz. Przeszedł próby odchudzania, które doprowadziły go do otyłości,  nieprawidłowej relacji z jedzeniem oraz problemów zdrowotnych. Pan Wojtek był niezadowolony ze swojego wyglądu oraz jakości swojego życia. Postanowił działać. Wtedy właśnie trafił na Panią dietetyk z gabinetu dietetycznego Projekt Zdrowie.. To był pierwszy krok do zdrowej zmiany.

Pomimo początkowych obaw i strachu przed zmianą, Pan Wojtek postanowił zaufać Pani Dietetyk. Efekty przyszły już po pierwszym tygodniu. Poprawie uległo przede wszystkim samopoczucie, a waga pokazała mniejszą liczbę. Pan Wojtek zrobił ogromne postępy w zmianie nawyków żywieniowych. Obecnie jest 40 kg lżejszy. Problemy z oddychaniem zniknęły, a aktywność fizyczna nie sprawia mu już trudności- jest wręcz jedną z ulubionych form spędzania wolnego czasu. Pan Wojtek podkreśla, że przepisy od Pani dietetyk są proste i smaczne, a fast-foody, które wcześniej pojawiały się w jadłospisie bardzo często, mogą dla niego nie istnieć.

Pan Wojtek jest najlepszym przykładem na to, że nie nigdy nie wolno tracić wiary w siebie i swoje możliwości. Nigdy nie jest za późno na zmianę. Podstawą jest zaakceptowanie siebie i momentu, w którym się znajdujesz. Nie walcz ze swoim ciałem. Nie katuj go głodówkami. Zaopiekuj się sobą, a jeśli sobie nie radzisz, nie bój się poprosić o pomoc.  Nawet jeśli masz wątpliwości i boisz się zmiany, spróbuj zanim stwierdzisz, że to nie dla Ciebie. Jestem po to, żeby pokazać Ci, że zmiana nawyków nie musi być zmianą pełną wyrzeczeń, a redukcja masy ciała to zmiana na lepsze!  - mówi Pani Dietetyk z Gabinetu Projekt Zdrowie.

Zwizualizuj swój cel! Wyobraź sobie, jak będziesz czuć się w spodniach mniejszych o dwa rozmiary albo gdy Twoje wyniki badań się poprawią. Zacznij działać od teraz, nie od jutra!

Już teraz wykonaj pierwszy krok i umów się na bezpłatną konsultację z dietetykiem. W trakcie spotkania dietetyk przeprowadzi analizę składu ciała, wykona badanie poziomu tkanki tłuszczowej, poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie, jak zmienić nawyki żywieniowe.

 

 

Na bezpłatną konsultację możesz zapisać się dzwoniąc na numer telefonu:
790 618 333
lub za pomocą formularza  kontaktowego
https://chrzanow.projektzdrowie.info/

Możesz też przyjść bezpośrednio do Gabinetu w Chrzanowie na ul. Garncarską 8
i zapisać się na najbliższy termin.

https://www.facebook.com/ProjektZdrowieChrzanow/

 

W ramach bezpłatnej konsultacji w gabinecie otrzymasz zupełnie za darmo:

  • analizę składu ciała wraz z omówieniem wyników,

  • badanie zawartości tkanki tłuszczowej,

  • informację o swoim wieku metabolicznym,

  • dane o swoim zapotrzebowaniu kalorycznym.

Co po konsultacji?

  • Masz możliwość rozpoczęcia kuracji opartej na diecie!

  • Bez wiążących Cię umów!

  • Bez obowiązku zakupu dodatkowych suplementów.

 

 

PROJEKT ZDROWIE Chrzanów
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

E-mail: chrzanow@projektzdrowie.info
ul. Garncarska 8
Chrzanów
Tel.: 790 618 333

 

 


Materiał promocyjny