Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Metamorfoza w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie. Pani Anna schudła 15 kg!

22.05.2023 10:42 | 0 komentarzy | 1 171 odsłona | red

Materiał promocyjny

Dzisiaj przedstawiamy Wam Panią Anię, który podczas swojej przygody z odchudzaniem pozbyła się aż 15 zbędnych kilogramów. Przez cały okres Pani Anna była bardzo sumienna i zdeterminowana, aby osiągnąć wyznaczony cel. Efekty, które uzyskała robią ogromne wrażenie!
0
Metamorfoza w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie. Pani Anna schudła 15 kg!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Z wielką przyjemnością zapraszamy do krótkiego wywiadu z podopieczną gabinetu Projekt Zdrowie : )

Dlaczego postanowiła Pani podjąć decyzję o odchudzaniu?
Myślę, że dlatego, iż w pewnym momencie szczególnie zaczęły mi przeszkadzać nadprogramowe kg. Czułam się ciężko, a to utrudniało mi codzienne funkcjonowanie. Przyjechałam na urlop do Polski, przeczytałam w internecie o Gabinecie Dietetycznym Projekt Zdrowie i postanowiłam skorzystać z bezpłatnej konsultacji dietetycznej. Na pierwszej wizycie, zobaczyłam swoje wyniki i wiedziałam, że muszę coś z tym zrobić. Postanowiłam schudnąć i poprawić swoją kondycję, poprzez odpowiednią dietę oraz aktywność fizyczną.

Jakie błędy popełniała Pani przed kuracją?
Podstawowym błędem było z pewnością to, że wypijałam zbyt mało wody. Myślę, że maksymalnie 1l dziennie. Miałam też "problem" z regularnością posiłków. Nie jadłam dużo, ale jadłam tylko wtedy kiedy miałam czas, a wtedy wrzucałam w siebie co tylko było pod ręką.

Czy na początku miała Pani jakieś obawy?
Podeszłam do tego z wielką ochotą i zaangażowaniem. Myślę, że pani Dietetyk to potwierdzi. Tak naprawdę wiedziałam co chce osiągnąć, byłam też przygotowana psychicznie na zmiany, na to co będę musiała zrobić.

Co motywowało Panią do wytrwania na diecie?
Najbardziej oczywiście efekty!! Cotygodniowe spadki wagi. Już po dwóch tygodniach było widać ogromną różnicę. Tutaj sporą rolę odegrały cotygodniowe wizyty najpierw stacjonarne w gabinecie a później były to cotygodniowe wizyty online. Pani Dietetyk monitorowała zmiany i bieżące zapotrzebowanie organizmu oraz pracowałyśmy nad prawidłowymi nawykami żywieniowymi. Teraz już wiem, że dieta nie jest udręką ani karą, a moim sposobem na zdrowie i dobre samopoczucie. Czuję się lepiej ze sobą i życie jest lepsze, jestem bardziej szczęśliwa

Czy jest Pani zadowolona z efektów?
Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona. Szczerze nawet nie pomyślałam, że będzie to aż tak przyjemne i fajne. Jeszcze nie powiedziałam ostatniego zdania, i będę kontynuować współprace z Panią Dietetyk, a końcowe efekty na pewno Wam pokażę.

A jak czuje się Pani w mniejszym rozmiarze?
Wspaniale. To jest prawdziwa przyjemność wymienić garderobę. Czuję się świetnie i nie chce wracać już do starej wersji siebie.

Czy poleciłaby Pani innym osobom Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie?
Ależ oczywiście! Poleciłabym i wiem, że jeśli mogłabym cofnąć czas, to sama rozpoczęłabym tę przygodę o wiele wcześniej. Poprawiło się moje samopoczucie, kompleksy odeszły w zapomnienie. Przekroczenie progu gabinetu to była jedna z lepszych decyzji, jakie podjęłam.

Sprawdź metamorfozy naszych Pacjentów i sam przekonaj się, dlaczego warto zawalczyć o zdrowie, szczupłą sylwetkę i lepsze samopoczucie projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow/

Odważ się na zmiany i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.

W ramach bezpłatnej konsultacji w gabinecie otrzymasz zupełnie za darmo:

  • analizę składu ciała wraz z omówieniem wyników,

  • badanie zawartości tkanki tłuszczowej,

  • dane o swoim zapotrzebowaniu kalorycznym.

Co po konsultacji?

  • Masz możliwość rozpoczęcia kuracji opartej na diecie!

  • Bez wiążących Cię umów!

  • Bez obowiązku zakupu dodatkowych suplementów.

Twoje spotkanie z dietetykiem

Zadzwoń pod numer 790 618 333 - zapisz się na bezpłatną konsultację z dietetykiem lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie chrzanow.projektzdrowie.info/

 

PROJEKT ZDROWIE CHRZANÓW
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

E-mail: chrzanow@projektzdrowie.info
Chrzanów 32-500 ul. Garncarska 8
Tel.: 790 618 333

 

 

 


Materiał promocyjny