Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Samochody Poleasingowe Ford

04.10.2021 21:51 | 0 komentarzy | 420 odsłon | red

Materiał promocyjny

Na rynku wtórnym nie łatwo jest znaleźć odpowiedni egzemplarz samochodu. Duże znaczenie odgrywa tutaj, marka samochodu bowiem niektóre auta lepiej znoszą eksploatację od innych. W przypadku samochodów używanych dużą popularnością cieszą się auta Ford, które można dostać w atrakcyjnych cenach. Ford posiada wielu klientów flotowych, którzy decydują się brać auta w leasing, a po wygaśnięciu umowy zwracają samochody do Dealera. Sporo osób poszukuje samochodów poleasingowych Ford i w tym artykule pokrótce opiszemy dlaczego tak się dzieje.
0
Samochody Poleasingowe Ford
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Samochody Poleasingowe Ford

Charakterystyka auta poleasingowych jest różna, gdyż jedne modele wykorzystywane są głównie na długi trasach podczas gdy inne stosuje się w miastach. Samochody poleasingowe mają naprawdę różne przebiegi, ale w większości są one dość wysokie. Dlatego auta poleasingowe są często tańsze, ale przy ich zakupie trzeba uważać. Łatwo jest się nadziać na samochody wymagające natychmiastowej naprawy, chyba że kupuje się auto u sprawdzonego Dealera Samochodowego. Najlepiej, gdy jest to Autoryzowany Salon jak Ford Auto-Boss. W takich miejscach sprzedawane są auta w dobrym stanie technicznym. Kupując samochód masz pewność, że wszystko z nim jest w porządku.

Wybór auta poleasingowego to również możliwość wejścia w posiadanie auta, na które normalnie byłoby nas nie stać. Dodatkowo wiele samochodów branych w leasing jest lepiej wyposażonych. Kupując nowy samochód różnica w cenie pomiędzy lepiej wyposażonym autem a wersją podstawową jest większa niż w przypadku aut poleasingowych.

Przez lata rósł stereotyp auta firmowego, które nie jest najlepiej traktowane przez pracowników. Z czasem jednak to się zmieniło, zarówno pracownicy jak i pracodawcy zaczęli zwracać większą uwagę na to jak wykorzystywane są służbowe auta. Niektórzy przedsiębiorcy wręcz chętnie nagradzają osoby, które dbają o najniższe spalanie i bezkolizyjną jazdę.

O mniejszą liczbę kolizji i wypadków dbają również nowoczesne systemy montowane w autach. Prawdą jest natomiast, że im tańsze auto tym prawdopodobniej jeździł nim niżej postawiony pracownik, ale nie ma to żadnego znaczenia dla użytkowania auta.

Samochody poleasingowe Ford to najczęściej auta 2-4 letnie więc można trafić prawie nowe samochody w dużo niższych cenach. Warto wspomnieć również o tym, że właściciele dużych flot, którzy jednorazowo negocjują leasing wielu aut, mają oferowane rabaty co za tym idzie, takie samochody mogą mieć niższą cenę jako auta używane.

Wśród samochodów poleasingowych Ford największym zainteresowaniem cieszą się takie auta jak Ford Mondeo. Wielu kierowców widzi w tym aucie doskonałą okazję na sprawienie sobie auta komfortowego i bezpiecznego za relatywnie nieduże pieniądze. Obecnie sprzedawana jest piąta generacja Forda Mondeo, która posiada dużo udogodnień i śmiało można powiedzieć, że jest autem inteligentnym. Materiały użyte w produkcji tego auta powinny gwarantować zachowanie wnętrza w bardzo dobrym stanie.

Również Ford Focus znajduje się w obszarze zainteresowania wielu kierowców. Ten miejski samochód doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Oszczędne silniki zapewniają niskie zużycie paliwa przy zachowaniu wysokiej mocy. Ze względu na cenę liczba używanych samochodów marki Ford Focus dostępnych w sprzedaży jest naprawdę duża. Duża konkurencja ma swoje odbicie w cenach pojazdów i możliwości przebierania w ofertach. Nie bez znaczenia jest również koszt części zamiennych, który nie jest wysoki. Poza Tym Ford Focus jest autem pozwalającym na komfortowe podróżowanie i doskonale reprezentującym nowoczesne technologie firmy Ford.

Gdzie kupić auta poleasingowe Ford?

Tak jak wspomnieliśmy we wstępie należy zwrócić uwagę na miejsce, w którym kupujesz auta używane. Polecamy korzystać z Autoryzowanych Salonów takich jak Auto-Boss. W tego typu miejscach masz zdecydowanie większą pewność, że sprzedawane auto jest sprawnie mechaniczne i ma jasną historię serwisowania.

Materiał promocyjny