Nie masz konta? Zarejestruj się

Libiąż

900 kieliszków szampana na biesiadzie niepodległościowej w Libiążu. Kto świętował? (WIDEO, ZDJĘCIA)

11.11.2023 21:00 | 4 komentarze | 6 108 odsłon | Łukasz Dulowski
Libiąska Biesiada Patriotyczna to wyjątkowa impreza. Można chyba przypuszczać, że przynajmniej w skali całej Małopolski.
4
900 kieliszków szampana na biesiadzie niepodległościowej w Libiążu. Kto świętował? (WIDEO, ZDJĘCIA)
Podczas Libiąskiej Biesiady Patriotycznej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Ta uroczystość z okazji obchodów odzyskania Niepodległości jest organizowana w hali sportowej Zespołu Szkół w Libiążu. Uwagę zwraca dopracowany wystrój i oświetlenie. Osoby znajdujące się dalej od sceny mogą na ekranie śledzić to, co się na niej dzieje. To duży plus.

Teresa Wojciechowska, dyrektorka Libiąskiego Centrum Kultury, poinformowała w rozmowie z „Przełomem", że zaserwowano ok. 900 kieliszków szampana dla osób zasiadających przy stołach (członkowie stowarzyszeń z rezerwacjami oraz mieszkańcy, którzy zajęli sobie miejsca na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy"). Ponadto był jubileuszowy tort, bo biesiada została zorganizowana po raz 25., a także poczęstunki: chleb ze smalcem i kiełbaski.

Trzeba też wspomnieć o oprawie muzycznej, czyli orkiestrze oraz duecie: klawiszowiec i saksofonista. Ekipa wokalna na scenie nieprzerwanie śpiewała piosenki, głównie patriotyczne. Całość prowadził Piotr Ciuła.