Nie masz konta? Zarejestruj się

Libiąż

03.09.2019 12:00 | 0 komentarzy | 1 720 odsłona | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 22.08.2019 17:19

Anna Wojtyła napisała do nas ulubionym psie syna Franciszka. Przeczytajcie.

0
Zabawa dla dzieci "Moje zwierzątko"
Franciszek z psem Arcikiem
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Na zdjęciu jest syn Franciszek z ulubionym psem Arcikiem. To jest pies myśliwski, dlatego chodzimy razem z nim na bardzo długie spacery do lasu. Arcik lubi również grać z Franciszkiem w piłkę. Wspólnie spędzamy miło czas.

Franciszek 26 sierpnia obchodził 11 urodziny. Składamy najserdeczniejsze życzenia!

Franciszek otrzymuje od nas prezent - niespodziankę.

To jest ostatnie zdjęcie prezentowane w naszej zabawie "Moje zwierzątko". Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział. Jednocześnie informujemy, że od września w tej rubryce pojawi się nowa zabawa "Ja i moje hobby".

Jeśli chcecie wziąć udział w nowej zabawie i wygrać fajne nagrody, poproście rodziców, aby zrobili Wam zdjęcie podczas wykonywania przez Was ulubionego zajęcia i opiszcie je nam w kilku zdaniach. Zdjęcie wraz z opisem prześlijcie do nas na adres: promocja@przelom.pl. W tytule  maila wpiszcie "Ja i moje hobby". Mail musi zawierać zgodę rodziców: Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnienie danych osobowych mojego dziecka w celu przeprowadzenia zabawy "Moja ulubiona książka" Wyrażam również zgodę na nieodpłatne opublikowanie zdjęcia zawierającego wizerunek mojego dziecka w tygodniku Przełom i na przelom.pl i wydawnictwach promocyjnych Firmy Wydawniczej "Przełom".

Czekamy na Wasze opisy i zdjęcia! Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych zainteresowań!