Nie masz konta? Zarejestruj się

Kwaczała

Śmiertelnie potrącił rowerzystę. Szuka go policja. Za pomoc jest nagroda

08.10.2019 15:14 | 1 komentarz | 22 455 odsłony | Agnieszka Filipowicz

AKTUALIZACJA

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj późnym wieczorem w Kwaczale. Kierowca toyoty potrącił śmiertelnie rowerzystę i uciekł z miejsca wypadku. Szuka go policja.

1
Śmiertelnie potrącił rowerzystę. Szuka go policja. Za pomoc jest nagroda
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Do wypadku doszło o godzinie 21.10. Kierujący Toyotą Rav4 potrącił rowerzystę na drodze wojewódzkiej nr 780 w Kwaczale.  Rowerzysta poniósł śmierć na miejscu - informuje Iwona Szelichiewicz, rzeczniczka chrzanowskiej policji.

Policjanci ustalili, że 50-latek został potrącony, gdy jechał na rowerze drogą wojewódzką między Kwaczałą i Babicami. Toyota jechała w tym samym kierunku. Kierowca nie zatrzymał się i nie udzielił pomocy poszkodowanemu.

- Pojazd, którym poruszał się sprawca wypadku, to Toyota Rav4, koloru ciemnego, model 3 - po liftingu, rocznik 2010-2012. Samochód ma rozbity reflektor i uszkodzony zderzak. Niewykluczone są inne uszkodzenia pojazdu w postaci np. rozbitej przedniej szyby - wylicza Iwona Szelichiewicz.

Policjanci zwracają się prośbą do wszystkich osób mogących pomóc w ustaleniu tożsamości kierowcy toyoty. Kontakt pod numerem telefonu 32 62 46 200.

UWAGA! DLA OSOBY, KTÓRA PRZYCZYNI SIĘ DO WYJAŚNIENIA OKOLICZNOŚCI WYPADKU LUB WSKAŻE KIEROWCĘ TOYOTY, KOMENDANT WOJEWÓDZKI POLICJI PRZEKAŻE NAGRODĘ PIENIĘŻNĄ.