Nie masz konta? Zarejestruj się

Powiat chrzanowski

Odpowiedz na pytanie i zdobądź bezpłatną wejściówkę na najsłynniejszy balet na świecie

12.11.2023 20:30 | 0 komentarzy | 2 777 odsłony | Grażyna Kaim

"Jezioro łabędzie", słynny balet skomponowany przez Piotra Czajkowskiego będzie można obejrzeć 23 listopada o godz. 19.00 w sali teatralnej MOKSiR w Chrzanowie. Wykona go Royal Ukrainian Ballet z Charkowa.

0
Odpowiedz na pytanie i zdobądź bezpłatną wejściówkę na najsłynniejszy balet na świecie
"Jezioro łabędzie" zostanie wystawione w Chrzanowie 23 listopada
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

"Jezioro łabędzie" to spektakl baletowy, opowiadający o miłości księcia Zygfryda i Odetty, dziewczyny zaklętej w łabędzia. Choć prawie wszyscy znają jego zakończenie, to ciągle wzbudza on wielkie emocje.

Royal Ukrainian Ballet z Charkowa to zespół, z którymi Agencja Artystyczna Pro Musica, organizator spektaklu w Chrzanowie, współpracuje już od ponad 10 lat. Został on założony w 2007 roku. Nad jego stałym rozwojem czuwa manager, tancerz i choreograf Anatoliy Kazatskiy. Ich spektakle zachwycają nie tylko wysokim poziomem artystycznym, ale również przepięknymi kostiumami i bajeczną scenografią. Zespół wielokrotnie gościł nie tylko w krajach Europy, ale również Azji, Ameryki Północnej i Południowej.

Spektakl jest częścią ogólnopolskiej trasy organizowanej zespołowi działającemu obecnie na uchodźstwie i jest formą realnego wsparcia dla artystów.

Dla Czytelników mamy 3 podwójne zaproszenia na spektakl „Jezioro łabędzie", który zostanie wystawiony 23 listopada w Chrzanowie. Aby o nie zawalczyć należy odpowiedzieć na pytanie: Jak ma na imię dziewczyna zaklęta w królową łabędzi (biały łabędź) w balecie „Jezioro łabędzie".

Na odpowiedzi czekamy do wtorku, 14 listopada do północy.

Odpowiedź prześlijcie na adres mailowy: gazeta@przelom.pl. Podajcie w mailu wraz z odpowiedzią imię, nazwisko, miejscowość z której pochodzicie oraz zgodę na przetwarzanie Waszych danych osobowych na potrzeby tego konkursu.

O odbiorze wejściówek poinformujemy zwycięzców mailowo w środę 15 listopada.