Nie masz konta? Zarejestruj się

Krzeszowice

Podczas Majówki będą zbierać pieniądze na operacje dla maleńkiej Oli

25.05.2023 10:00 | 0 komentarzy | 947 odsłon | Ewa Solak
27 i 28 maja w Krzeszowicach każdy będzie mógł wesprzeć rodziców Oli Dzwonek. Zbierają pieniądze na kosztowne leczenie dziewczynki.
0
Podczas Majówki będą zbierać pieniądze na operacje dla maleńkiej Oli
W najbliższy weekend podczas majówki będzie można wesprzeć leczenie maleńkiej Oli
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W trakcie Jarmarku Tradycji i Rękodzieła przy ich stoisku będzie można kupić pyszne ciasta, kawkę, herbatkę i rękodzieło.

- W sobotę o godz. 15.00 wyszykujcie też do nas swoje pociechy na malowanie twarzy - zachęcają organizatorzy zbiórki.

Dziewczynka ma osiem miesięcy. Przyszła na świat się z wadą uszu. Jej kanały słuchowe są zrośnięte, a małżowiny uszne niewykształcone. Ratunkiem są operacje w Stanach Zjednoczonych.

Lekarze potwierdzili, że niezbędne są trzy operacje. Mają polegać na otwarciu kanałów słuchowych oraz rekonstrukcji małżowin usznych.

Operacje są niezbędne, gdyż wada słuchu powoduje nieprawidłowy rozwój mowy oraz brak odbierania bodźców z otaczającego ją świata.

Ola jest podopieczną Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą". Osoby zainteresowane mogą na jej rzecz dokonać odpisu podatku (KRS 0000037904), a także wpłacić pieniądze na konto fundacji (42 2490 0005 0000 4600 7549 3994) z dopiskiem 42121 Dzwonek Aleksandra darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.
Rodzice zorganizowali zbiórkę pieniężną na rzecz dziewczynki. Na stronie siepomaga.pl - Aleksandra Dzwonek można dokonywać wpłat na rzecz Oli.


Program Majówki w Krzeszowicach