Na asfaltowym boisku stadionu w Gromcu staną stoły i biesiadne wiaty. Dzięki temu w sołectwie przybędzie miejsce do spotkań mieszkańców.
W tym tygodniu zostanie ogłoszony przetarg na to zadanie. Wiaty staną dzięki przyznanemu gminie dofinansowaniu z Lokalnej grupy Działania "Partnerstwo na Jurze" w wysokości 600 tysięcy złotych.
- Pierwszą imprezą, którą zorganizujemy w tym miejscu, będą dożynki - zapowiada burmistrz Jacek Latko.
Mieszkańcy czekali na takie zagospodarowanie otoczenia stadionu. Sportowcom marzy się jeszcze nowy budynek klubowy, w którym mogłaby się też spotykać miejscowa młodzież. Jednak jego budowa to wydatek ok. 1,3 miliona złotych, więc na razie projekt pozostanie na papierze. Bardziej realne, bo tańsze, byłoby postawienie obiektu kontenerowego. Tyle że działaczom Nadwiślanina Gromiec ten pomysł przedstawicieli gminy niezbyt przypadł do gustu.
22.06.2025
ALTANY, tarasy, wiaty garażowe, pergole, różnego r...
Zniknie asfaltowe boisko na osiedlu Trzebińska
wyrazy współczucia dla mieszkańców sąsiednich bloków. Za blisko.
Kera
16:38, 2025-07-05
Autobusy relacji Balin – Chrzanów. Nowy przystanek
Bardzo dobrze ze jest ten autobus o godzinie 20:20
Pauuula.93
14:13, 2025-07-05
Pseudokibice zatrzymani za pobicie. Wśród nich trzebini
elektorat Batyra czuje się coraz bardziej pewny siebie - bo wie że ma wsparcie w pisowskim sutenerze i ułaskawienie jakby co.
kij bejsbolowy
13:14, 2025-07-05
Pseudokibice zatrzymani za pobicie. Wśród nich trzebini
Chętnie pościskałabym bicki tych twardzieli
Napalona Mężatka
12:57, 2025-07-05
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz