Ostatnia wizyta: Obecny czas: 21.7.2024 8:19


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Dni Chrzanowa 2010
PostWysłany: 7.6.2010 0:47 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 1.10.2006 18:09
Posty: 503
Pochwały: 37
Jak Wasze wrażenia po tym wydarzeniu? Na mnie osobiście największe wrażenie wywarł pokaz sztucznych ogni, z początku sceptycznie się odnosiłem do finału imprezy, ale blisko 10-cio minutowy pokaz, był według mnie porównywalny, o ile nie lepszy od tego podczas Festiwalu Energii w Jaworznie.
Oto link do całości pokazu: http://www.youtube.com/watch?v=-eKOjyqGAz4

_________________
(a) Guru-NET.pl - projektowanie stron www


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Dni Chrzanowa 2010
PostWysłany: 7.6.2010 7:01 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
Jako osoba nie uczestnicząca we wszystkich atrakcjach dni Chrzanowa mogę tylko powiedzieć jak odebrałem to w czym uczestniczyłem. Sobotni koncert OZ na początku totalna kicha z nagłośnieniem bądź wokalistą ale potem wczuliśmy się w muzę i fajnie się bawiło. Niedzielny koncert Raz, Dwa, Trzy to intelektualny koncert dlatego nie wielu miał słuchaczy. Brak było piosenek Osieckiej, słonce grzało jeszcze ładnie a muzycy sie starali. UK Legends też fajnie sobie przypomnieć stare ale jare i do zabawy utwory.
Moje wrażenia- dużo mnie osób niż w latach poprzednich - może dlatego iż nie było jednej gwiazdy dużego formatu. Czekam teraz na Łzy w Libanie, Dżem w Krzeszowicach i Kayah w Trzebini.

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Dni Chrzanowa 2010
PostWysłany: 7.6.2010 22:22 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 7.2.2008 14:56
Posty: 607
Miejscowość: Chšanuvas
Pochwały: 93
Faktycznie ludzi nie było, ale czy trzeba dzikich tłumów by dobrze się bawić? Ogólnie całość oceniam na plus.
Co mi się spodobało przede wszystkim:
- pogoda, jak nigdy dotąd.
-zespoły, jako, że lubię taki rodzaj muzyki nie męczyłem się.
-dobra organizacja, bieżące sprzątanie śmieci, wyrzucanie z piwem poza plac, oraz dużo patroli.
-wyrzucenie straganów i stolików poza plac, pomyśleli by nie niszczyć nowej nawierzchni, ale i tak na tych dużych płytach zauważałem plamy po rożnym jedzonku (ciekawe czy to zniknie, a jak nie, czy to będą jakoś czyścic?)
- telebim, ilu było krytykujących tyle było osób co na niego spoglądało, trochę razi jak jest ciemno ale przydaje się bezsprzecznie.
- impreza dla dzieciaków w sobotę i niedziele, efektem tego było masę rodziców ze swoimi pociechami przez te dwa dni, może warto pomyśleć nad częstszymi imprezami tego typu niż raz do roku?(pytanie do władz miasta)
-fajerwerki, ale i tak z 2 lata temu zrobiły na mnie większe wrażenie.

Tak na minus to problemy z nagłośnieniem oraz brak zespołu bardziej świeżego, niż takie odgrzewane kotlety.
Oraz pytanie do innych, widział ktoś w tym roku gdzieś karuzele?? brakowało tego :mrgreen:


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Dni Chrzanowa 2010
PostWysłany: 8.6.2010 0:17 
Karuzela jest u nas, już się rozstawiają, do 14 czerwca pobędą na Flagówce a ja znów nie będę w stanie oglądać telewizji przy otwartym oknie, tylko smokoland i smokoland będzie jęczało :twisted:


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Dni Chrzanowa 2010
PostWysłany: 8.6.2010 8:42 

Dołączenie: 23.11.2007 22:40
Posty: 24
Miejscowość: Trzebinia
Krzysio kiedy jest Dżem w Krzeszowicach ?

Żeby niebyło rozmywania to napisze że pogoda sie udała najlepiej heh :mrgreen:


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Dni Chrzanowa 2010
PostWysłany: 29.8.2010 21:44 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 16.10.2006 21:59
Posty: 181
Chyba pieniędzy nie mieli albo szkoda samorządowcom było nowego placu milionlecia


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3