Ostatnia wizyta: Obecny czas: 2.5.2024 23:58


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Płatny Balaton
PostWysłany: 22.4.2011 7:31 

Dołączenie: 1.5.2006 9:21
Posty: 24
Mam pytanie do władz miasta skoro w rekach miasta jest zarządzanie Balatonem czyż nie można dać mieszkańcom prawa wstępu na jego teren za darmo, w końcu skoro jest na naszym terenie to czemu mamy za darmo nie korzystać z tego wytworu natury.
w końcu to dzięki nam mieszkańcom Trzebini został rozreklamowany w Krakowie miastach GOP-u i przyległych.
Wydaje mi się że w dobrym geście by było wejść i odpocząć za darmo, albo choćby za przysłowiową złotówkę a tak to mamy do wyboru albo jeden z najdroższych basenów albo okoliczne akweny w których czystość wody pozostawia wiele do życzenia.
Moze to zostanie pytanie czysto retoryczne ale uważam że nie każdego będzie stać by móc pozwolić sobie na korzystanie codzienne z rekreacji.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Płatny Balaton
PostWysłany: 22.4.2011 22:35 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
Sam osobiście kilka lat temu wysłałem maila do radia Zet i potem był wywiad ze mną w którym m.in. zapraszałem do korzystania z naszej perełki - Balatonu.
A tak na marginesie przypomnę iż w sąsiednim Jaworznie istnieje kąpielisko Sosina gdzie wstęp jest bezpłatny, także są stoiska gastronomiczne, boiska, sanitariaty, miejsce biwakowe i strzeżone kąpielisko z ratownikami. Owszem wjazd samochodami jest płatny. Da się jak się chce?
Oboje z żona korzystamy z kąpieli na Balatonie prawie co dzień w sezonie i we wprowadzeniu opłat widzę tylko żądzę pieniądza po stronie zarządcy i miasta. Jestem stanowczo przeciwko takim praktykom.

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3