Ostatnia wizyta: Obecny czas: 26.4.2024 3:37


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Basen w trzebini, czy oby nie za drogo ?
PostWysłany: 17.3.2006 11:42 
odkąd otworzyli basen w Trzebini, aż do początku wakacji chodziłem na basen co tydzień, niekiedy nawet 3 razy w tygodniu. Zawsze na basenie było sporo ludzi, w weekendy nawet bardzo dużo. Jakież było moje zdziwienie gdy ostatnio po pół rocznej przerwie poszedłem na basen, cena wzrosła dosyć znacząco, a na basenie zaledwie kilkanaście osób :| Kiedyś gdy było taniej w weekendy było dużo więcej osób niż teraz po podniesieniu cen. Jaki w tym interes ? Przecież cena biletów powinna być taka by zachęcić ludzi do skorzystania z basenu, efekty podniesienia cen widać po frekwencji, wyraźnie się zmniejszyła. Basen pewnie zarabia tyle samo co kiedyś bo chodzi mniej ludzi a płacą więcej, czy nie lepiej było gdy bilety były tańsze a na basen chodziło dużo więcej ludzi niż obecnie :?: :?:


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 17.3.2006 11:48 
o tak tak zdecydowanie! powinno byc taniej wtedy czesciej chodzilabym na basen a nie tak jak teraz:/
Trafna uwaga panie morfeuszu!:)
Pozdrawiam


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: To lipa
PostWysłany: 17.3.2006 14:38 
Chodziłem kiedyś na basen w Trzebini jak kosztował coś ponada 3 zł i było sporo ludzi, dużo znajomych i było fajnie, teraz jest za drogo nie każdego stać na to, a przecież basen to fajna sprawa. Ze znajomymi umawialiśmy sie i szliśmy całą grupą bo się opłacało, teraz jednak już tak nie ma:(


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 17.3.2006 19:09 

Dołączenie: 15.1.2006 9:57
Posty: 26
Miejscowość: Trzebinia
podnieśli ceny bo wiedzieli, że i tak jak przyjdzie odpowiednio mniej ludzi to ich zysk się zwiększy :P

ale fakt, mogli by obniżyć - chodzę średnio co tydzień, dwa


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3