Ostatnia wizyta: Obecny czas: 15.6.2024 23:41


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wycieczki rowerowe
PostWysłany: 21.5.2007 14:07 

Dołączenie: 10.5.2007 22:50
Posty: 71
Miejscowość: Chrzanów
Komisja Turystyki kolarskiej przy oddziale PTTK Chrzanów serdecznie zaprasza na wycieczki.

27. V. 2007r. Rezerwat przyrody Dolina Żabnika.
Chrzanów- ul.Wodna- Góry Luszowskie- Siersza- Rezerwat przyrody Dolina Żabnika- Ciężkowice(ośrodek jeździecki)- Góra Wielkanoc- Sosina- Chrzanów
Trasa łatwa ok. 40km.

10. VI . 2007r. Czerna.
Chrzanów- Puszcza Dulowska- Filipowice- Miękinia- Czerna- Krzeszowice- Puszcza Dulowska- Chrzanów.
Trasa średnio łatwa ok. 50 km .

17. VI . 2007r. Jaworzno.
Chrzanów- Groble- Byczyna- Grodzisko- Równa Górka- Jaworzno- Góra Bielańska- Jeleń- Tarka- Chrzanów
Na wycieczce będzie możliwość zdobycia Odznak „Miłośnik Ziemi Jaworznickiej” dlatego należy zabrać ze sobą notes.
Trasa łatwa ok. 40km.

Spotykamy się zawsze o godzinie 9.00 pod chrzanowskim oddziałem PTTK przy al. Henryka (Urząd Stanu Cywilnego).
Na trasie będą sprzedawane Książeczki KOT
jest także możliwość upieczenia kiełbasek. Wycieczki prowadzone są przez wykwalifikowanych przodowników turystyki kolarskiej.

Serdecznie zapraszamy !


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 21.5.2007 16:20 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 16.10.2006 21:59
Posty: 181
Fajna sprawa, więcej takich propozycji i większa reklama.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 21.5.2007 20:14 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 16.10.2006 21:59
Posty: 181
Do Ojcowa np. - świetna traska ( :


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 21.5.2007 22:09 

Dołączenie: 10.5.2007 22:50
Posty: 71
Miejscowość: Chrzanów
propozycja na najbliższe 3 tygodnie nie rozumiem czemu uboga? Drogi kolego z Bikera...wycieczki po 100km i więcej to raczej Wasza specjalność :wink:
Jeśli chodzi o dłuższe wycieczki-owszem na pewno będą, ale w czasie wakacji.

Zapraszam także na nasze świeżutkie forum:

==> www.ktk.bo.pl <==

pod tym adresem czekamy na Wasze propozycje wycieczek, opinie sugestie i co tam jeszcze chcecie:D
Nawiasem mówiąc jeśli tylko będzie grupka chętnych osób na trasę ok 100km to myślę,że nie będzie problemu z realizacją;)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 22.5.2007 16:13 

Dołączenie: 10.5.2007 22:50
Posty: 71
Miejscowość: Chrzanów
jeśli chodzi o forum to KTK już je ma...poza tym Twoja propozycja jest absurdalna trochę;) Gdybyśmy mieli podforum u Was wychodziłoby na to,że mamy coś z Waszym klubem wspólnego a tak nie jest;)KTK to część chrzanowskiego PTTK więc dzięki za propozycje, ale świetnie sobie radzimy :wink:

Poza tym nic sie nie będzie powielać...wiadomo,że forum Bikera i generalnie Wasz klub jest związany ze sportem wyczynowym a nie jak my z czysta rekreacją :)

Jeśli są chętni na trasy ok 100 kilometrowe to proszę się zgłaszać na forum i wówczas taka wycieczka zostanie prawdopodobnie zrealizowana.

_________________
Komisja Turystyki Kolarskiej ==> www.ktk.chrzanow.pl <==


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 22.5.2007 20:26 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
odpowiem Annihilatorowi i pewnie innym.
Uważam, że dystans do 50 km to jest odpowiedni dla spokojnej i miłej wycieczki rowerowej i by zobaczyć po drodze co w trawie piszczy i jaką ładną mamy nasza okolicę. Dystansy przez ciebie zaproponowane - 100 km to trasa na wyścig a nie miłe podróżowanie jakie ma w planie przecietny turysta rowerowy jak ja czy inni - pewnie i też sa tacy co potrzebują dłuzszych dystansów ale czy to ma sens w ramach turystyki rowerowej?? No zastanów sie! My z żona jeździmy w miare dużo - staramy sie też propagować turystyke rowerowa w gimnazjum żony nr 3 na ZWM. Nie chcę zniechecać do waszego sposobu na turystykę rowerową lecz tylko tak starałem sie rozróznić - wasz sposób to kwalifikowana turystyka rowerowa a PTTK to sposób dla każdego mieszkanca powiatu - od oseska do pradziadka ;)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 22.5.2007 22:15 

Dołączenie: 10.5.2007 22:50
Posty: 71
Miejscowość: Chrzanów
Dokładnie tak:) to nie mają być trasy ponad siły przeciętnych kolarzy.
No zobaczymy czy znajdą się jacyś chętni na wypady z nami.
W każdym razie serdecznie zapraszam, to na prawdę miła forma spędzania wolnego czasu, zawsze to okazja żeby poznać nowych ludzi i zobaczyć ciekawe miejsca :wink:

_________________
Komisja Turystyki Kolarskiej ==> www.ktk.chrzanow.pl <==


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 22.5.2007 23:46 

Dołączenie: 10.5.2007 22:50
Posty: 71
Miejscowość: Chrzanów
hehe niezły słowotok stworzyłeś :D

Może zacznę od tego,że jeśli chodzi o mnie to wycieczki po 100km nie są mi straszne...przeżyłam kilka takich i miło wspominam natomiast póki co chcemy małymi kroczkami zachęcić innych mieszkańców Chrzanowa i okolic do jazdy z nami więc na razie takie wycieczki długie odpadają, tak jak pisałam już podczas wakacji jak najbardziej :wink:

Owszem zajmujemy się podobnymi rzeczami i nie wykluczamy współpracy jednak póki, co nie bardzo mamy pole do wspólnych działań...przynajmniej mnie nie przychodzi takowe do głowy :)

_________________
Komisja Turystyki Kolarskiej ==> www.ktk.chrzanow.pl <==


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 23.5.2007 6:39 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
ojej ale zaczyna sie polemika :) jak nasi politycy hehehehe. Do rzeczy jednak. Przecież nie neguje waszej formy turystyki kolarskiej jednakże napisalem prastą i jasna róznice. od czegoś trzeba zacząc - od krótkich tras i wykwalifikowanego przewodnika. Ludzie zaczynają w róznym wieku i w róznym stopniu zaawansowania. Owszem sa i twardziele ale ja opcuje za stopniowym poznawaniem tajników i nabieraniem kondycji. Jednakże zapraszam jak najbardziej do waszej ekipy chetnych. Poza tym zauważ ze to koleżanka zaprosiła pierwsza do siebie na rajd i niech tak pozostanie.Do zobaczenie na trasach :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 23.5.2007 13:33 

Dołączenie: 10.5.2007 22:50
Posty: 71
Miejscowość: Chrzanów
Annihilator to jak jedziesz z z nami w niedziele w ramach współpracy :D ??

_________________
Komisja Turystyki Kolarskiej ==> www.ktk.chrzanow.pl <==


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 23.5.2007 15:24 

Dołączenie: 10.5.2007 22:50
Posty: 71
Miejscowość: Chrzanów
gdzie? no to jest napisane w pierwszym poście :)
Z tym,że wiadomo jesli bedzie padać to nie jedziemy :(

_________________
Komisja Turystyki Kolarskiej ==> www.ktk.chrzanow.pl <==


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 23.5.2007 19:07 

Dołączenie: 10.5.2007 22:50
Posty: 71
Miejscowość: Chrzanów
nie ma innych, niestandardowych dróg u nas.Zawsze jeździmy wszyscy razem w rekreacyjnym tempie czekając na najsłabszego :wink:

_________________
Komisja Turystyki Kolarskiej ==> www.ktk.chrzanow.pl <==


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 27.5.2007 15:18 

Dołączenie: 10.5.2007 22:50
Posty: 71
Miejscowość: Chrzanów
Nam również się podobało :D Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się z nami wybierzecie :wink:

Relacja z wycieczki oraz zdjęcia dostępne są pod adresem naszego forum ==> www.ktk.bo.pl <==

_________________
Komisja Turystyki Kolarskiej ==> www.ktk.chrzanow.pl <==


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 12.6.2007 21:27 

Dołączenie: 10.5.2007 22:50
Posty: 71
Miejscowość: Chrzanów
17. VI . 2007r. Jaworzno.
Chrzanów- Groble- Byczyna- Grodzisko- Równa Górka- Jaworzno- Góra Bielańska- Jeleń- Tarka- Chrzanów
Na wycieczce będzie możliwość zdobycia Odznak „Miłośnik Ziemi Jaworznickiej” dlatego należy zabrać ze sobą notes.
Trasa łatwa ok. 40km.

Spotykamy się zawsze o godzinie 9.00 pod chrzanowskim oddziałem PTTK przy al. Henryka (Urząd Stanu Cywilnego).
Na trasie będą sprzedawane Książeczki KOT
jest także możliwość upieczenia kiełbasek. Wycieczki prowadzone są przez wykwalifikowanych przodowników turystyki kolarskiej.

Serdecznie zapraszamy !

_________________
Komisja Turystyki Kolarskiej ==> www.ktk.chrzanow.pl <==


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3