Ostatnia wizyta: Obecny czas: 21.7.2024 8:19


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Dzień powiatu 2010
PostWysłany: 11.8.2010 12:00 

Dołączenie: 30.3.2010 20:45
Posty: 2
Witam i mam takie zapytanie czy wiadomo już co będzie z tegorocznymi obchodami dnia powiatu gdyż na stronie starostwa miała być informacja o tym dniu z początkiem sierpnia a dochodzimy do połowy sierpnia i jak jej nie było tak nie ma jedyne co jest wiadome to to że wystąpi zespół happysad (ze strony zespołu) oraz data 4 września. Niestety jest to wiadomość tylko ze strony happysadu ale co z coroczną gwiazdą jaką jest SZPAL co z pomniejszymi zespołami jakie również umilają nam ten wrześniowy dzień już od dwóch lat. Proszę o odpowiedź.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Dzień powiatu 2010
PostWysłany: 11.8.2010 12:37 
Moderator

Dołączenie: 16.3.2006 6:52
Posty: 113
Przed chwilą dowiedziałam się w starostwie, że program tegorocznych Dni Powiatu zostanie zamieszczony na ich stronie internetowej jutro.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Dzień powiatu 2010
PostWysłany: 11.8.2010 14:42 

Dołączenie: 11.5.2007 21:21
Posty: 111
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 4
Na stronie Happysadu jest napisane że poza nimi zagra Robert Gawliński.
Osobiście mam nadzieje że SZPAL nie zagra mimo że ich lubię. Granie 3 razy do roku w powiecie Chrzanowskim przez jedną kapele od paru lat zaczyna nudzić.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Dzień powiatu 2010
PostWysłany: 11.8.2010 15:15 

Dołączenie: 30.3.2010 20:45
Posty: 2
no to ciekawe znaczy się że promowanie naszych kapel zostawmy ludziom z innych miast a szpal powinien moim zdaniem zagrać gdyż jest to jedyna kapela z powiatu chrzanowskiego która tak naprawdę coś zrobiła i coś znaczyła i pora żeby zaczeła znaczyć z powrotem a tłumaczenie że 3 razy z rzędu gra na tej imprezie jest dosyc bezsensowne gdyż happysad grał jeżeli się nie mylę w tym roku na wośpie w chrzanowie i jakoś nikt nie rozpacza a wręcz się zachwycająa sztywny znalazł swoje miejsce w dniu powiatu i jest zabawa a moje odczucie i odebranie tych koncertów jest takie że SZPAL się stara jak może zagrać te koncerty jak najlepiej gdyż jest to jednak rodzinne miasto Konia Ciapka i Kisiela (który niestety nas opuścił mieszka w krakowie) tu mają próby i tu na fabloku mieli próby w pełnym sukcesów roku 1987. I wybacz ale tłumaczenie lepiej niech zagra grubson niż szpal jest dla mnie skądinąnd bezsensowne


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Dzień powiatu 2010
PostWysłany: 11.8.2010 21:46 

Dołączenie: 11.5.2007 21:21
Posty: 111
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 4
jackub napisał(a):
no to ciekawe znaczy się że promowanie naszych kapel zostawmy ludziom z innych miast a szpal powinien moim zdaniem zagrać gdyż jest to jedyna kapela z powiatu chrzanowskiego która tak naprawdę coś zrobiła i coś znaczyła i pora żeby zaczeła znaczyć z powrotem a tłumaczenie że 3 razy z rzędu gra na tej imprezie jest dosyc bezsensowne


Promowanie a nadużywanie znajomości to różnica. Skoro niektórzy muzycy są z Chrzanowa (nie cały zespól) to bardzo dobrze.Szkoda tylko że miasto zauważylo to tak późno.
Nie czepiam się konkretnie SZPALU bo to samo myślę o Dżemie (Pan Styczyński jest z Trzebini i dostał calkiem niedawno nagrodę honorowego mieszkańca ) i TAKŻE uważam że zespól ten gra za często w powiecie. Skoro mamy się chwalić zespołami w których grają ludzie "od nas" to czemu taki T.Love nie gra w mieście?

Poza tym jestem zdania że miasto powinno promować mlode kapele lokalne bo to one (wiadomo że nie wszystkie, może 1 lub 2) Mają szanse się wybić. Sztywni już są wypromowani i zapewniam Cię że jeśli Starostwo przez rok ich nie zaprosi nic im się nie stanie i tak pozostaną "najsławniejszą chrzanowską kapelą"

jackub napisał(a):
happysad grał jeżeli się nie mylę w tym roku na wośpie w chrzanowie


Nie nie gral. Ostatni koncert Happysadu odbył się na Dniach Chrzanowa 2006 (lub 2005).
Dodam tylko że pod sceną był ogromny tłum mlodzieży. Właściwie nie przypominam sobie żeby od tego czasu MOKSiR zaprosił jakiś zespól typowo młodzieżowy na dni miasta.

jackub napisał(a):
i jakoś nikt nie rozpacza a wręcz się zachwycają


Nie wiem w jakim wieku jesteś, więc zakładam że nie ze swojej winy możesz nie wiedzieć o tym, że w tym roku Starostwo Powiatowe postanowiło zrobić imprezę na którą przede wszystkim chciało przyciągnąć młodzież. Dlatego też w każdej szkole średniej w powiecie odbyła się wśród uczniów ankieta co wg nich powinno zagrać. Happysad zajął 1 miejsce.
Nie lubię ich ale ciesze się że zagrają. Właśnie dlatego że starostwo pozwoliło zdecydować innym, zamiast wybierać samemu zespoły zwane "odgrzewanymi kotletami" jak to miało miejsce całkiem niedawno.


jackub napisał(a):
sztywny znalazł swoje miejsce w dniu powiatu i jest zabawa a moje odczucie i odebranie tych koncertów jest takie że SZPAL się stara jak może zagrać te koncerty jak najlepiej gdyż jest to jednak rodzinne miasto Konia Ciapka i Kisiela (który niestety nas opuścił mieszka w krakowie) tu mają próby i tu na fabloku mieli próby w pełnym sukcesów roku 1987.


Ja ani razu nie stwierdziłem że na Sztywnym nie ma zabawy, sam zawsze stoję pod sceną. Chodzi mi o to że w Chrzanowie i kilku innych miastach okolicznych co roku grają te same kapele które po prostu wymieniają się co roku miastem.
I nawet jeśli Sztywni zasłużyli sobie na szacunek wśród mieszkańców, to jednak uważam że jest za dużo dobrych kapel w Polsce żebyśmy musieli słuchać ich w kółko.


W tym roku i tak są w Chicago w czasie Dnia Powiatu więc nie zagrają.

jackub napisał(a):
I wybacz ale tłumaczenie lepiej niech zagra grubson niż szpal jest dla mnie skądinąnd bezsensowne


Nie wiem skąd Ci się wzial akurat Grubson ale tak:
Lepiej niech zagra Grubson, Kult, Coma, Perfect, Boys albo Doda bo nawet jej dawno nie było w przeciwieństwie do Sztywnych. A zapewniam Cię że wszyscy zgromadziliby dużą publikę pod sceną.

Pozdrawiam ;)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Dzień powiatu 2010
PostWysłany: 29.8.2010 21:03 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 16.10.2006 21:59
Posty: 181
Fiu fiu, jestem pozytywnie zaskoczony ( :
Po zeszłorocznej komboszmirze całkiem niezły dobór artystyczny.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3