Ostatnia wizyta: Obecny czas: 8.5.2024 1:39


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: 5.4.2007 18:18 
Sumptuastic i Kosheen - i nic więcej dla mnei może nie istnieć:)


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 6.4.2007 11:00 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 16.10.2006 21:59
Posty: 181
Hmm, to ja już się nie odzywam.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 10.4.2007 10:49 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 17.3.2007 13:55
Posty: 17
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 2
Chani-nr1 napisał(a):
Sumptuastic i Kosheen - i nic więcej dla mnei może nie istnieć:)


co do sumptuastik to akurat bedzie niestety w tym roku ;/ szkoda gadac przeciez to panaoja ale moze chcoiaz łzy uratuja cos publike bo tez zagraja w tym roku na placu co do kabaretow hmm cezary zak i barcis nie sa chyba njalepszym pomyslem a oni wlasnie beda nas rozsmieszac na dniach az sie boje tego wszystkiego....


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 10.4.2007 17:37 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 16.10.2006 21:59
Posty: 181
O Boszeeeena, ale lypa : P

haha

Ale ponoć ktoś zbiera podpisy pod Farbenów ( :

jestem za ( : Zjazd punków z całej małopolski w Chrzanowie ( :


Ach dobrze, że mam moje Placki pierwszego.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 23.4.2007 9:02 

Dołączenie: 19.12.2006 16:17
Posty: 19
Tak, co najmniej jeden zespół Punkowy musi być, fajnie, gdyby zagościło KSU, lub Brudne Dzieci Sida. W ogóle mało jest Punków w Chrzanowie, ja jestem, ale na razie się nie ubieram jak Punk, nie mam kasy, żeby kupić skóre i glany, ale już niedługo... :wink:


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 28.4.2007 7:24 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 22.8.2006 12:22
Posty: 117
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 4
Slaughter napisał(a):
Tak, co najmniej jeden zespół Punkowy musi być, fajnie, gdyby zagościło KSU, lub Brudne Dzieci Sida. W ogóle mało jest Punków w Chrzanowie, ja jestem, ale na razie się nie ubieram jak Punk, nie mam kasy, żeby kupić skóre i glany, ale już niedługo... :wink:


:shock: :shock: :shock:

Co ty gadasz dziecko... Jeśli punk jest dla ciebie stylem ubierania się, to nie rozumiesz KOMPLETNIE NICZEGO z tego, co mają do przekazania choćby te 2 wymienione przez ciebie zespoły. Punk to nie tylko ciuchy i muzyka. To styl życia, ideologie. Przede wszystkim ideologie.
Daruj sobie może tą skóre i glany, jeśli wewnątrz masz zamiar pozostać takim pustakiem jak obecnie jesteś.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 28.4.2007 13:33 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 16.10.2006 21:59
Posty: 181
Ula racja ale czasem nie za ostro?

Mnie ideologia punkowa nie odpowiada prawie wogóle.

A co do ich stylu ubierania się, to jest on baaaardzo śmieszny ( :

Jedyne, co w nim cenię to trampki i oliwkowe bojówki.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 2.5.2007 9:51 

Dołączenie: 19.12.2006 16:17
Posty: 19
Cytuj:
Ula racja ale czasem nie za ostro?


BULLSHIT, a nie racja :evil:
I wcale nie za ostro.

Kobieto, zupełnie nie rozumiesz mojego posta. Napisałem, że mało jest punków w powiecie, bo mało ludzi się tak ubiera -.- Po czym ponzasz punk'a? Jasne, że jak ktoś będzie chodził normalnie ubrany, ale duszę będzie miał punk'a to za nic się nie skapniesz jaka ideologia tkwi w jego głowie.

Cytuj:
jeśli wewnątrz masz zamiar pozostać takim pustakiem jak obecnie jesteś.


A co ty *** wiesz co ja mam wewnątrz?
Doskonale rozumiem całą ideologię, nie czerpałem tylko z jednego źródła, ale z: forów punk'owych, Wikipedii, czasopism, słuchałem i tłumaczyłem pisoenki :-) Pistols, Dead Kennedys i Ramones; starałem się zrozumieć ich treść i rozumiem, wiem *** o co w tym wszytskim chodzi. Może co drugi koleś, któego mijam na ulicy to punk, ale skąd ja mam to wiedzieć, jak mam rozpoznać punk'ów??? Jeśli nie po tym jak się ubierają -.- Skąd mam wiedzieć jaką ideologię ma koleś, którego mijam na ulicy :?:
OMFG :roll:

Mam nadzieję, że wyjaśniłem o co chodzi.

pzdr

PS. Przepraszam za zagmatwane wypowiedzi i " *** ".


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 5.5.2007 22:54 

Dołączenie: 2.5.2007 10:24
Posty: 45
Myślę, że ze stylu ubierania się 'na punka', 'na metala', 'na hip-hopowca' wyrasta się prędzej czy później, przynajmniej jeśli chodzi o codzienne przebywanie na ulicy - nie mówię tu o przybyciu na koncert swojej ulubionej kapeli, bo to jak...branie szalika na mecz tej jedynej drużyny :)

Manifestowanie swoich poglądów w taki bezpośredni sposób jak ubiór z jednej strony może i pomaga w zauważeniu zjawiska jakim jest społeczność punkowa/metalowa/itp. , ale myślę, że większość osób odstrasza od poznania bliżej ideologii, gdyż to co najpierw widzą to odpychający i niezrozumiały (dla tych osób) wygląd. Dlatego myślę, że manifestacja przez ubiór dobra jest na chwilę i tylko w specyficznych sytuacjach.

Jeśli chcemy pokazywać swój indywidualizm, róbmy to przede wszystkim przez rozmowę z 'niewiernymi' :)

Na zakończenie:

W tej radiostacji często leci muzyka punkowa, jest też specjalna lista przebojów dla tego rodzaju muzyki:
http://bezkitu.com

Zapraszam też na stronę zespołu, w którym gram:

http://www.hedache.webd.pl

Być może uda nam się wystąpić na dniach Chrzanowa w sobotę. Trzymajcie kciuki :)

P. S. Nie gramy metalu! To jest japoński jazz klasyczny w ujęciu nowoczesnym!

_________________
http://www.hedache.pl <- zobacz mój zespół. Muzyka, video, aktualności, kontakt. Rock'n'roll!


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 5.5.2007 22:57 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 16.10.2006 21:59
Posty: 181
No ciekawe, ciekawe ( :

I agree with you.

Wielu prawdziwych "wyznawców" ideologii swojej subkultury na co dzień chodzi normalnie. Ubierają się na swój styl tylko od okazji - festiwalu, koncertu, może ogniska.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 9.5.2007 12:04 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 9.5.2007 11:31
Posty: 20
Miejscowość: stąd
o tak wikipedia, zajebiste zrodlo wiedzy o punku


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 9.5.2007 14:16 

Dołączenie: 19.12.2006 16:17
Posty: 19
Ło Jezusicku Nazareński :!:
Czy ty na prawdę jesteś tak ograniczony? Czy za trudne dla Ciebie jest zrozumieć, że KORZYSTAŁEM *** Z WIELU ŹRÓDEŁ, BY WYCIĄGNĄĆ OBIEKTYWNE WNIOSKI I WYROBIĆ SOBIE ZDANIE O PUNKU :twisted: . Czy każde zdanie trzeba wam rozkładać na czynniki pierwsze? Potrafisz lipozmiodem czytać jak to się mówi "między wierszami"?
Z całą serdecznością *** was wszystkich, nie obchodzi mnie czy rozumiecie o co mi chodzi, czy nie, to nie mój problem. Jestem punkiem, wiem co to punk.

'vale!

PS. Sorry za *** :oops: To się więcej nie powtórzy.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 9.5.2007 23:42 

Dołączenie: 2.5.2007 10:24
Posty: 45
Ciekawe jak to jest z tą ostrzejszą muzyką...czy tak faktycznie dużo ludzi bawiłoby się pod sceną...
Zwykle organizatorzy boją się wpuszczać zespoły z inną muzyką od mainstreamowej, bo są święcie przekonani, że ludzie się

a) nie będą bawić
b) wystraszą się
c) będą bardziej agresywni


Może coś w tym jest? Ja osobiście bałbym się tylko o punkt a), bo nigdy wszystkim nie dogodzisz...
b) nie przesadzajmy :)
Co do punktu c) to myślę, że po koncertach metalowych czy rockowych ludzie są bardziej wyżyci niż kiedykolwiek indziej i już nie muszą nigdzie rozładowywać agresji, natomiast po takich festiwalowych koncertach popowych to w niektórych chyba wszystko aż zaczyna buzować, że ciągle taka papka ;)

Co o tym myślicie?

_________________
http://www.hedache.pl <- zobacz mój zespół. Muzyka, video, aktualności, kontakt. Rock'n'roll!


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 17.5.2007 9:57 

Dołączenie: 16.5.2007 18:48
Posty: 2
Nie ma co bedzie sie dzialo :D


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 17.5.2007 13:22 

Dołączenie: 2.5.2007 10:24
Posty: 45
No i zagramy na dniach Chrzanowa :) Do zobaczenia!

_________________
http://www.hedache.pl <- zobacz mój zespół. Muzyka, video, aktualności, kontakt. Rock'n'roll!


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3