Ostatnia wizyta: Obecny czas: 26.4.2024 12:33


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

gdzie powinien powstac taki lokal??
Chrzan 80%  80%  [ 12 ]
Trzebinia i okolice?? 20%  20%  [ 3 ]
Razem głosów : 15
Autor Wiadomość
 Temat postu: DOBRY KLUB W CHRZANOWIE?? GDZIE??? MOZE TY ZAPROPONUJESZ ???
PostWysłany: 16.9.2007 14:18 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 17.3.2007 13:55
Posty: 17
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 2
[/b] Witam wszytkich bardzo serdecznie jesli wszedles na ten temat to

znaczy ze chciałbyś/chciałabyś doczekac dnia w ktorym powstanie dobry

lokal muzyczny w naszym kochanym Chrzanowie

jeśli masz pomysł sugestie i wszelakie propozycje które kłębią sie w Twojej

głowie a takze wizje takiego lokalu WYPOWIEDZ SIE !!! bede bardzo wdzieczny

Osoby które wiedza , slyszeli lub maja do wynajęcia lokal , budynek ,etc. nadajacy sie na imprezy klubowe ,

bardzo prosze o kontakt!!!!


JESLI KTOŚ POSIADA INFORMACJE NA TEMAT LOKALU W FABLOKU BYLEJ BŁĘKITNEJ LOKOMOTYWY BEDE BARDZO WDZIECZNY ZA UZYSKANIE TAKICH INFORMACJI JAK KONTAKT W WLAĆICIELEM LUB DZIERŻAWCA JESLI TAKOWY ISTNIEJE !!!

NIE WIERZYSZ ZE W CHRZANOWIE MOZE POWSTAĆ DOBRY KLUB MUZYCZNY Z DOBRYM KLIMATEM I DOBRĄ MUZYKĄ JAK ZA CZASÓW LOKOMOTYWY????

SZKODA ALE LICZE NA POSTY LUDZI Z POZYTYWNYM MYŚLENIEM !!!

Z GÓRY DZIEKUJE ZA WSZELKIE INFORMACJE

I POZDRAWIAM WSZYSTKICH !!!!

Dlaczego krzyczysz? Pamiętaj, że pisanie wielkimi literami jest odbierane jako krzyk i jest niezgodne z zasadami netykiety.
Admin


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 16.9.2007 20:04 

Dołączenie: 11.5.2007 21:21
Posty: 111
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 4
Niestety nie mam pojęcia gdzie można by takowy klub zrobić, mam jednak nadzieje, że jeśli faktycznie ktoś się za to zabierze to znajdzie miejsce gdzie będzie można zrobić jakiś większy koncert. Fajnie by było posłuchać trochę lepszych( i niestety droższych) zespołów w naszym mieście ;)

Co do pisania z capsem. Myślę, szanowny Adminie, że kolega chciał podkreślić co dla niego ważne w tym poście i nie zamierzał się "wydzierać" ;)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 16.9.2007 20:55 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 16.9.2007 13:50
Posty: 20
Pomysl swietny.. dobrze ze mamy jeszcze ludzi ktorzy chca cos zdzialac na naszym terenie, ale z takim lokalem raczej nie bedzie latwo. zalezy co to ma byc dokladnie, jakas piwnica, hala itp. mozna by sie rozejrzec za ciekawym miejscem. Temat nalezy przykleic bo moim zdaniem to jest szansa na kulturalne zmartwychwstanie miasta Chrzanów. pozdr powodzenia


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 16.9.2007 23:54 
Moderator
Awatar użytkownika

Dołączenie: 12.2.2007 0:23
Posty: 742
Miejscowość: Kraków
Pochwały: 37
Co do lokomotywy, to o ile dobrze pamiętam na budynku jest wieeelki napis 'WYDIERŻAWIE, tel. XXXXXX'. Przejedź się i spisz numer, kontakt z zarządcą gotowy.

btw. okolica fabrycznej do ciekawych raczej nie należy, ja osobiście (mimo, że lubie klubowe klimaty) bym się tam nie wybrał.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 17.9.2007 10:15 

Dołączenie: 17.9.2007 8:19
Posty: 1
:lol: Wierzę w Ciebie Cinmar :D i mysle,ze w Chrzanowie wczesniej czy pozniej powstanie jakis poarzadny "klub" a nie wioska , ktora po roku zniknie z powierzchni ziemi :lol: .Jesli zajdzie taka potrzeba to pomoge z mila checia, ja jestem najbardziej na tak :) . Zamiast stawiac supermarkety, nasza wladza pomyslalaby troche o mlodziezy i pomogla jej cos zorganizowac jesli chodzi o rozrywke w naszym miescie. Prawda jest taka, zeby sie gdzies rozerwac trzeba jechac dalej bo u nas nie ma niestety gdzie :cry: Pozdrawiam :wink:


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 17.9.2007 14:09 

Dołączenie: 16.9.2007 21:03
Posty: 4
to prawda ze w chrzanowie niema nic ciekawego i bardzo dobrze było by stworzyc klub w ktorym panuje kultura bo takiego w chrzanowie naprawde brakuje...jestem jak najbardziej na tak pozdrawiam


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 18.9.2007 14:45 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 16.10.2006 21:59
Posty: 181
Takich pomysłów jest w pierony... tylko nikt nic nie robi.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 18.9.2007 15:32 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 17.3.2007 13:55
Posty: 17
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 2
Kamil_ napisał(a):
Co do lokomotywy, to o ile dobrze pamiętam na budynku jest wieeelki napis 'WYDIERŻAWIE, tel. XXXXXX'. Przejedź się i spisz numer, kontakt z zarządcą gotowy.

btw. okolica fabrycznej do ciekawych raczej nie należy, ja osobiście (mimo, że lubie klubowe klimaty) bym się tam nie wybrał.



Tak jest numer nie przecze do agencji posrednictwa nieruchomosciami ktora nie udziela informacji na temat swoich klientow....


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 18.9.2007 15:36 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 17.3.2007 13:55
Posty: 17
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 2
Baczek napisał(a):
Takich pomysłów jest w pierony... tylko nikt nic nie robi.



wiem baczek ze takich pomysłów moze i jest jak to ładnie nazwałeś w pierony lecz nie to jest tematem tego postu może akurat ku Twojemu zdumieniu jest ktoś taki kto chce coś zrobić dla Was
i to nie są tylko puste słowa, jeśli nie wierzysz przykro mi

pozdrawiam


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 18.9.2007 20:54 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 16.10.2006 21:59
Posty: 181
"jest ktoś taki kto chce coś zrobić dla Was" - ale to zabrzmiało, łaskawca :/ to wolę jechać sobie do Krakowa!


"jeśli nie wierzysz przykro mi" - nie napisałem, że nie wierzę, po prostu zobaczymy.

Sam też myślę na podobny temat i kto wiem, może coś ciekawego wyjdzie.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 19.9.2007 11:01 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 17.3.2007 13:55
Posty: 17
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 2
Baczek napisał(a):
"jest ktoś taki kto chce coś zrobić dla Was" - ale to zabrzmiało, łaskawca :/ to wolę jechać sobie do Krakowa!


"jeśli nie wierzysz przykro mi" - nie napisałem, że nie wierzę, po prostu zobaczymy.

Sam też myślę na podobny temat i kto wiem, może coś ciekawego wyjdzie.



widze ze żle mnie zrozumiałeś nie chce sie z Toba kłócić nie wiem czemu to tak odebrałeś , zadnym łaskawca nie jestem nikt nie każe ci chodzić do chrzanowskich lokali Twoj wybór , lecz myśle ze obok takich jednostek są ludzie którzy bedą sie cieszyć jak cos powstanie w każdym razie jeśli myślisz tez cos otwierać to życze powodzenia w Twoich działaniach moze kiedyś sobie nawzajem jakos pomozemy ;) pzdr


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 19.9.2007 20:34 

Dołączenie: 16.9.2007 21:03
Posty: 4
jak narazie lokalizacja to była lokomotywa a masz moze jeszcze jakies inne opcje czy tylko jak narazie ta??było by całkiem przyjemnie tej zimy wybrac sie na dobra imprezke na ktorej panoje spok#j i kultura w chrzanowie...


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 20.9.2007 10:19 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 17.3.2007 13:55
Posty: 17
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 2
!tomek! napisał(a):
jak narazie lokalizacja to była lokomotywa a masz moze jeszcze jakies inne opcje czy tylko jak narazie ta??było by całkiem przyjemnie tej zimy wybrac sie na dobra imprezke na ktorej panoje spok#j i kultura w chrzanowie...


Cześć Tomek

nie nie tylko to miejsce , chodzi o lokalizacje w miare dostepną , co ważne bez żadnych bliskich sąsiadów w obrębie lokalu (mam przykre doświadczenia) , na celowniku jest też byly lokal w luszowicach lecz także cieżko o kontakt z właścicielem i przede wszystkim nie wiem jak sąsiedzi.

może Ty masz jakieś propozycje?
pozdrawiam


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 20.9.2007 12:26 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 16.10.2006 21:59
Posty: 181
Cinmar, też Ci życzę powodzenia ( :

z tymi pomysłami chciałem Ci wjechać na psychikę trochę... bo bardzo dużo osób ma takie pomysły i jak do tej pory są to tylko pomysły.

Jak zaczniesz poczyniać kroki by ubogacić to miasto kulturalnie, to Ci pogratuluję.

A tak, to była taka mała forma nakręcenia.

A! I w naszych wizjach się trochę mijamy - czyli, mam nadzieję że kiedyś to nastąpi, nie będziemy konkurencją ( :

Jeszcze raz powodzenia!


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: DOBRY KLUB W CHRZANOWIE?? GDZIE??? MOZE TY ZAPROPONUJESZ
PostWysłany: 20.9.2007 19:00 

Dołączenie: 16.1.2006 12:08
Posty: 14
Witam!

A może byłbyś zainteresowany zainwestowaniem w zajazd z klubem nocnym, salonem gier i pubem???

Posiadam funkcjonujący od kilka lat lokal gastronomiczny, który wystarczy jedynie rozbudować by osiągnąć ciekawe efekty. Wielkim atutem jest dobra lokalizacja przy głównej drodze, własny parking, brak uciążliwych sąsiadów mimo położenia w samym centrum miasta i co najważniejsze brak takiego typu lokalu w najbliższej okolicy. Inwestycje można zrealizować dość niskim nakładem finansowym od. 150 tys. zł . Posiadam także odpowiednie kontakty by bezproblemowo zrealizować inwestycje.

Pozdrawiam oraz zapraszam do współpracy

David Gierczak
gierdavid@interia.pl


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3