Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28.4.2024 0:55


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Rodzinny szturm Platformy na władzę
PostWysłany: 22.10.2014 22:09 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
Miło mi Piotrze. Dzięki. Na forum jest kilku kandydatów i mam nadzieje, iż nie ogarnie nas pęd do kłótni.

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Rodzinny szturm Platformy na władzę
PostWysłany: 24.10.2014 15:24 

Dołączenie: 26.11.2011 14:01
Posty: 427
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 58
Jeśli już wracając do zestawień rodzinnych w listach kandydatów (niekoniecznie z PO), wystarczy spojrzeć na zestawienie: http://wybory2014.pkw.gov.pl/pl/komisje ... view/41608 (kandydaci do Rady Powiatu) oraz http://wybory2014.pkw.gov.pl/pl/komisje ... view/42076 (kandydaci do Sejmiku Województwa), a także kandydaci do Rady Miasta Trzebini: http://www.trzebinia.pl/images/2014/Wyb ... _listy.pdf (oczywiście inne UM też mają podane listy kandydatów).

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Rodzinny szturm Platformy na władzę
PostWysłany: 24.10.2014 18:59 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 23.10.2007 20:58
Posty: 1078
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 184
Jakim cudem do rady powiatu z Trzebini startują osoby zamieszkałe w Chrzanowie. Toż to partyjni "spadochroniarze".


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Rodzinny szturm Platformy na władzę
PostWysłany: 25.10.2014 9:54 

Dołączenie: 2.12.2011 9:11
Posty: 669
Pochwały: 218
Temat powinien brzmieć: Rodzinny szturm na władzę.
Gdyż:
mówi wam coś: Grzegorz Żuradzki i Żuradzki Adrain Sebastian?
A Przemysław Rejdych i Wołoch Franciszek Józef?
Wpisujcie następne przykłady.

_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Rodzinny szturm Platformy na władzę
PostWysłany: 25.10.2014 15:35 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 23.10.2007 20:58
Posty: 1078
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 184
Czy osoby mające wizyty policji w domu z powodu maltretowania rodziny mogą kandydować na radnego ?


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Rodzinny szturm Platformy na władzę
PostWysłany: 25.10.2014 17:24 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
Już przesądzone z tą kompostownią n kopalni? Konsultacje były?

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Rodzinny szturm Platformy na władzę
PostWysłany: 26.10.2014 20:25 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 23.10.2007 20:58
Posty: 1078
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 184
Krzysio popytaj się swojego radnego Krausa. Wszak to on popiera tą ideę Szczurka. Mam nadzieję że nowa rada miasta w Trzebini "posprząta" po byłych "nieudacznikach" ich "poronione" zamysły.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Rodzinny szturm Platformy na władzę
PostWysłany: 26.10.2014 20:53 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.9.2010 22:12
Posty: 268
Pochwały: 211
witek napisał(a):
Czy osoby mające wizyty policji w domu z powodu maltretowania rodziny mogą kandydować na radnego ?

Witek. Pewnie oficjalnie mogą bo przypominam, że jak mawiają rządzący klasycy "Polska to dziki kraj" i "Polska to państwo teoretyczne", a poważnie wbrew tym POronionym teoretykom powinniśmy jako wyborcy napiętnować takie przypadki i z pewnością eliminować je w drodze uczestnictwa w wyborach.
Tyle, że nie napisałeś o kim mowa, jeśli oczywiście sprawa jest oczywista i sprawdzalna.

Autor postu otrzymał pochwałę

_________________
Pozdrawiam
Gostek

Polityk czy urzędnik, jeśli Ci nie przeszkodził.... to znaczy, że Ci pomógł. :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Rodzinny szturm Platformy na władzę
PostWysłany: 26.10.2014 21:10 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 23.10.2007 20:58
Posty: 1078
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 184
Gostek jest potwierdzenie od emerytowanych policjantów którzy pracowali w Trzebini. I tą informację otrzymał mój przyjaciel a nie ja. Wierzę mu w 100%. Jest to osoba powiązana z burmistrzem.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Rodzinny szturm Platformy na władzę
PostWysłany: 26.10.2014 23:02 

Dołączenie: 8.10.2009 16:33
Posty: 132
Pochwały: 28
Witku, skoro pewne persony na szczeblach władzy mają rażące problemy z prawem, dlaczego i takie osoby miały być dyskryminowane? Czyżby podział na lepszych i gorszych?

Oczywistym jest kuriozalność tej sprawy :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Rodzinny szturm Platformy na władzę
PostWysłany: 27.10.2014 19:25 

Dołączenie: 27.10.2014 19:06
Posty: 4
W końcu ktoś włożył kij w to mrowisko. Ancien regine słusznie zauważył. Na tym forum głównie "wyżywają swoje emocje" zwolennicy byłego P. A.A. No cóż marzy im się znowu, ale jak to mówią dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi. Osobiście uważam, że p. Adamczyk to już przeszłość. Liczę, że już nie wróci. Niech siedzi na zasłużonej emeryturze. Miastu potrzeba dobrego, mądrego menadżera, osoby uczciwej, prężnej, odważnej, której chce się pracować. Żołnierze Pana A.A. niech się w końcu wezmą do roboty.Miasut potrzeba dobrej roboty - a nie pyskówki i polityki obrażania. Wystarczy plugawych oskarżeń, budowania nienawiści, jadu pogardy, szyderstwa, obłudy, hipokryzji. Tylko to macie do zaprezentowania i za oferowania. Powodzenia!!!


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Rodzinny szturm Platformy na władzę
PostWysłany: 27.10.2014 20:51 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 29.7.2008 18:37
Posty: 1330
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 353
A jaki jest Twój kandydat Helenko? Przedstaw nam takiego, który jest dobry, prężny, uczciwy, odwazny i któremu chce się pracować? Bo ja jakoś nie znam żadnego o takich cechach ;)

_________________
"Mądrość zebrana przez lata nauczyła mnie, że każde doświadczenie jest nowym odkryciem."
Ansel Adams


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Rodzinny szturm Platformy na władzę
PostWysłany: 7.11.2014 22:16 

Dołączenie: 4.9.2014 22:20
Posty: 74
Pochwały: 36
Helenka napisał(a):
W końcu ktoś włożył kij w to mrowisko. Ancien regine słusznie zauważył. Na tym forum głównie "wyżywają swoje emocje" zwolennicy byłego P. A.A. No cóż marzy im się znowu, ale jak to mówią dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi. Osobiście uważam, że p. Adamczyk to już przeszłość. Liczę, że już nie wróci. Niech siedzi na zasłużonej emeryturze. Miastu potrzeba dobrego, mądrego menadżera, osoby uczciwej, prężnej, odważnej, której chce się pracować. Żołnierze Pana A.A. niech się w końcu wezmą do roboty.Miasut potrzeba dobrej roboty - a nie pyskówki i polityki obrażania. Wystarczy plugawych oskarżeń, budowania nienawiści, jadu pogardy, szyderstwa, obłudy, hipokryzji. Tylko to macie do zaprezentowania i za oferowania. Powodzenia!!!


Helenka, bez urazy, ale jak słyszę określenia: menadżer, mądry, prężny, odważny to mi się przypominają ci prężni, mądrzy i odważni menadżerowie nowego pokolenia korporacyjnego, którzy wszystkimi swoimi "zaletami" o których piszesz doprowadzają do szału pracowników, mieszają, poniżają i wprowadzają swoje nowości - no i mi się na wymioty zbiera. Ja osobiście nie chcę prężnego, itp., bo nie chcę widzieć jak kolejny koleś nabiera "doświadczenia" moim kosztem. Póki nie będzie pełnej odpowiedzialności za swoje decyzje (włącznie z galerami), to raczej nie zagłosuję na takiego. Mam dość prężnych i młodych uszczęśliwiających nas na siłę programem pracy do śmierci, albo GENDER dla naszych dzieci. Ci młodzi i prężni powinni sobie symulator kupić i potrenować, a potem badania psychologiczne, bo potem się okazuje, że taki jeden z drugim ubiera sobie kieckę, a wszyscy hetero siedzą z tyłu, bo chcą go/ją mieć na oku.

Poza tym przed wspomnianą rzeką powinnaś napisać cyt. z Przełomu. Inaczej mówiąc dużo i o niczym piszesz. Ciekawe, że o pozostałych kandydatach nie wspominasz. Powiedz nam, który z nich to ten prężny i odważny menadżer z powołaniem, aby nam służyć? I jeszcze jedno - co rozumiesz pod pojęciem "dobra robota" dla miasta? Przedstaw nam swój program wyborczy jeśli mogę prosić.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Rodzinny szturm Platformy na władzę
PostWysłany: 12.11.2014 12:07 

Dołączenie: 2.12.2011 9:11
Posty: 669
Pochwały: 218
Informator wyborczy PO.
I tu możemy się dowiedzieć, że do gminy kandydują:
Przemysław Deda, Krzysztof Zubik,
a przez czysty przypadek do powiatu kandydują:
Agnieszka Deda, Jolanta Ewa Zubik.
Jaki to fetysz musi być, że wybitni fachowcy mają jeszcze chęci, żeby działać po godzinach?

Pochwały przyznane za posta: 2

_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Rodzinny szturm Platformy na władzę
PostWysłany: 12.11.2014 13:22 

Dołączenie: 4.9.2014 22:20
Posty: 74
Pochwały: 36
jack napisał(a):
Informator wyborczy PO.
I tu możemy się dowiedzieć, że do gminy kandydują:
Przemysław Deda, Krzysztof Zubik,
a przez czysty przypadek do powiatu kandydują:
Agnieszka Deda, Jolanta Ewa Zubik.
Jaki to fetysz musi być, że wybitni fachowcy mają jeszcze chęci, żeby działać po godzinach?


Nepotyzm był, jest i będzie miał miejsce. Nic na to nie poradzimy. Zastanawiam się tylko czy w tym wypadku istnieje coś takiego jak konflikt interesów. No, ale mamy krację bądź co bądź.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 37 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3