Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28.4.2024 0:29


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 316 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 27.9.2014 14:38 
Jesli faktycznie jest zwiazkowcem z KNP to juz lepiej w dzien wyborczy zamiast do urny isc do szwagrow. Nie ma nadzieji dla polskiej polityki.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 27.9.2014 15:00 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.8.2010 9:28
Posty: 405
Pochwały: 174
amster napisał(a):
Dlatego uważam, że nie można z góry tego Kołodziejczyka przekreślać, bo ktoś pierwszy raz usłyszał nazwisko. Czy wiedząc, że reszta kandydatów to mizeria nie należałoby najpierw poznać, później ocenić? Ja z pewnością zaobserwuję jego kampanię, może Przełom też przybliży nam nową postać. Jeszcze trochę czasu jest.
Wiadomo, że biała karta nie może być jedynym kryterium wyboru. Ja mam inne kryteria, ale te skreślają tych wcześniejszych kandydatów, właśnie dlatego, że ich znam i wiem czego się mogę spodziewać!

Jeśli pijesz do mnie to ja nikogo nie przekreślam. Podzieliłem się moimi przemyśleniami.
Do wyborów jeszcze kawałek czasu więc i o kandydatach dowiemy się więcej (na mój nos to jeszcze jakiś może wyskoczyć :) )

_________________
// Książki są jak ludzie, których wartości nie podobna poznać po stroju /J.Parandowski


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 27.9.2014 15:39 
Site Admin

Dołączenie: 9.1.2008 16:28
Posty: 1268
Pochwały: 101
Może, bo do terminu zgłaszania do PKW kandydatów na burmistrzów mamy jeszcze trzy tygodnie.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 27.9.2014 18:34 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 23.10.2007 20:58
Posty: 1078
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 184
Ale my mieszkańcy Trzebini nadal nie wiemy gdzie mieszka albo gdzie jest zameldowany ten Kołodziejczyk. Czy to "swój" czy "spadochroniarz".


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 27.9.2014 19:07 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 27.12.2007 13:09
Posty: 546
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 185
ulom napisał(a):
...Nie ma nadzieji dla polskiej polityki.



To pozostaje wam tylko?

Pochwały przyznane za posta: 7


Załączniki:
szczurek.jpg
szczurek.jpg [ 49.39 KiB | Obejrzany 40934 razy ]

_________________
__________ ... Enjoy the silence ... __________
Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 28.9.2014 21:53 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
Pan Kołodziejczyk mieszka na ZWM ie w bloku. zdjęcie może mylić bo ja go też nie poznałem

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 29.9.2014 12:43 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 23.10.2007 20:58
Posty: 1078
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 184
No i o to chodziło. Czyli swój. A tyle zachodu było by mydlić oczy forumowiczom.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 29.9.2014 19:34 
Zobaczcie jak rządzący obecni i wcześniejsi zadłużyli nasze gminy
http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/3 ... l?cookie=1


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 29.9.2014 20:31 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.9.2010 22:12
Posty: 268
Pochwały: 211
To jest zadłużenie obecnych włodarzy. Jeżeliby przyjąć, że rok 2011 wskazuje wyniki z 2010 roku, czyli końca kadencji poprzedniej to i tak w przypadku Trzebini, w kadencji 2006-2010 jednakże były grube inwestycje, więc miało prawo wystąpić takie zadłużenie. W obecnej kadencji w zasadzie inwestycje są niewielkie, bo jest to bardziej zarządzanie gminą.

Autor postu otrzymał pochwałę

_________________
Pozdrawiam
Gostek

Polityk czy urzędnik, jeśli Ci nie przeszkodził.... to znaczy, że Ci pomógł. :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 13.10.2014 20:25 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.9.2010 22:12
Posty: 268
Pochwały: 211
Powiem tak, że burmistrz Szczurek minął się z powołaniem. Naprawdę Polacy zasługują na kolejnego bajkopisarza. Na zebraniu w Sierszy zapowiedział, że jest już na finiszu podpisania umowy na powstanie nowej strefy przemysłowej na pograniczu Jaworzna, Trzebini i Olkusza o powierzchni 250 ha, na której powstanie Kompleks Paliwowo-Energetyczny. W ostatnim "Przełomie" Wspólnota Samorządowa pod jego przewodnictwem rozpoczęła budowę nowego bloku mieszkalnego na ZWMie. (Gdzie?) Tylko głupi zapyta, bo przecież wiadomo, że burmistrz by nie kłamał. Nie wspominając, że przypisali sobie wszystkie inwestycje z 30 ostatnich lat. :D
Jestem pod głębokim wrażeniem jego twórczości i sprytu, ale mam nadzieję, że ludzie nie dadzą się nabrać na te nieposkromione obietnice bez pokrycia w późniejszych faktach, co zresztą posumowała ostatnio (w ubiegłym tygodniu) Gazeta Krakowska. Szczerze to nie wiem, czy to nie wymaga już spotkania z lekarzem, bo mitomania to także choroba.

Autor postu otrzymał pochwałę

_________________
Pozdrawiam
Gostek

Polityk czy urzędnik, jeśli Ci nie przeszkodził.... to znaczy, że Ci pomógł. :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 13.10.2014 22:56 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.8.2010 9:28
Posty: 405
Pochwały: 174
na http://www.zuradzki.pl jest już całkiem sporo informacji a szczególnie zainteresowała mnie ta:
http://zuradzki.pl/rozstrzygniecie-nadz ... chwaly-rm/
"Wojewoda jednoznacznie negatywnie ocenił sposób procedowania nad przyjęciem uchwały, wytknął liczne błędy przewodniczącego rady, który nie wniósł na sesję projektu uchwały wypracowanego przez Komisję rady lecz bezprawnie dopuścił do procedowania przeciwstawnej treści inny projekt uchwały wniesiony przez grupę radnych sprzyjających Burmistrzowi. Organ nadzoru stwierdził, iż w trakcie procedowania nad uchwałą nie dochowano ogólnej zasady Kodeksu Postępowania Administracyjnego o prowadzeniu postępowania w sposób budzący zaufanie uczestników do władzy publicznej, staranny i wnikliwy. W rezultacie Wojewoda stwierdził, iż kwestionowana uchwała w sposób istotny narusza obowiązujący porządek prawny – co skutkuje nieważnością w całości skarżonej uchwały i nakazaniem ponownego rozpatrzenie sprawy."
I na koniec:
"Jedno jest w naszej ocenie pewne: Burmistrz nie miał prawa wydawać gminnych pieniędzy na ukwiecenie ronda w ciągu drogi krajowej obok „LIDLA”, a późniejsze zabiegi dla zamydlenia sprawy stawiają w złym świetle zarówno Burmistrza, jak część Rady Miasta."

-- 14.10.2014 0:00 --

Na http://www.wspolnatrzebinia.pl kampania na całego. Nowe media święcą tryumfy - nawet spot wyborczy nakręcony...

_________________
// Książki są jak ludzie, których wartości nie podobna poznać po stroju /J.Parandowski


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 14.10.2014 5:43 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 6.12.2006 7:32
Posty: 478
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 100
Generalnie, czas na zmiany. Z przykrością trzeba stwierdzić, że ani poprzednik Adamczyk ani obecny Szczurek nie spełnili oczekiwań... Tylko kto teraz... Jakieś kontruktywne pomysły?

_________________
Pozdrawiam
VIGO


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 14.10.2014 6:00 
Jak zwykle, sukces ma wielu ojców. Jakoś szanowni panowie koniunkturaliści (Żuradzki , Adamczak i te jego "ogierki") szybko zapomnieli, że to rondo ukwiecone za 50 tys.zł z pieniędzy podatników Trzebini ku wiecznej chwale burmistrza Szczurka, zostało oprotestowane najpierw przez panią prezes ZT - Agatę Straś. I to oprotestowane nad wyraz skutecznie, bo u samego wojewody małopolskiego.
Czego nie ukrywała publicznie pani Agata Straś, a Przełom niejako z pewnym zaskoczeniem jednak o tym poinformował czytelników. Także ten protest pani prezes ZT zgłosiła pod obrady Rady Miejskiej w Trzebini, do Komisji Ochrony Środowiska. A w tejże Komisji, niestety, są same ...wije.

Ładnie to tak się podszywać pod obywatelską inicjatywę pani Agaty Straś? A komunalne wysypisko i te instalacje to najlepiej omijać szerokim łukiem?
No cóż, okres tuż przed wyborami - galopujcie żwawiej Panowie Koniunkturaliści i etc.

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 14.10.2014 6:20 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
Jendrku- wielu z tych ogierków, shipokryzowanych koniunkturalistów jak ich nazywasz działa także w swoich osiedlach i sołectwach. I dobrze że działają też tam bo chcą . Pani Agata S. Działa skutecznie, mało pisząc na forum, ty dużo piszesz lecz wiele rzeczy nie nazywasz po imieniu ale trafnie dajesz do myślenia i ukazująć wiele nieprawidłowości.
Każdy pewnie kto chce tylko, znajdzie jakieś pole do działania. Licze, iż po okresie pisania przyjdzie czas byś stanął jak ogier z transparentem w proroteście przeciwko kompostowni i podpisem z imienia i nazwiska kto jesteś. ;)

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Kandydaci na burmistrzów...
PostWysłany: 14.10.2014 8:33 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.8.2010 9:28
Posty: 405
Pochwały: 174
Na:
http://zuradzki.pl/zapytanie-informacje ... u-panstwa/
jest informacja w piśmie (i jako załącznik) powołanie się na skargę p. Agaty Straś.

PS. http://adam-adamczyk.pl/ nie działa i http://tca.trzebinia.pl/ nie działa. Przypadek?
pewnie tak...

_________________
// Książki są jak ludzie, których wartości nie podobna poznać po stroju /J.Parandowski


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 316 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3