Ostatnia wizyta: Obecny czas: 10.5.2024 20:58


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 160 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wybory samorządowe 2014 - propozycje, oczekiwania, wnios
PostWysłany: 26.9.2014 18:48 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 23.10.2007 20:58
Posty: 1078
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 184
No widzisz i kropka zamiast napisac co to za komitet i kto tam startuje to nalatujesz na nasz czyli na mnie i ułoma. A my chcemy tylko informacji. Może Trzebinianin nam je przekaże.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory samorządowe 2014 - propozycje, oczekiwania, wnios
PostWysłany: 26.9.2014 21:42 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.8.2010 9:28
Posty: 405
Pochwały: 174
witek napisał(a):
No widzisz i kropka zamiast napisac co to za komitet i kto tam startuje to nalatujesz na nasz czyli na mnie i ułoma. A my chcemy tylko informacji. Może Trzebinianin nam je przekaże.


Wystarczy przyjść w poniedziałek na 19:00 do Starego Młyna, spotkać się z Filipem i już będzie pełnia wiedzy;)

_________________
// Książki są jak ludzie, których wartości nie podobna poznać po stroju /J.Parandowski


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory samorządowe 2014 - propozycje, oczekiwania, wnios
PostWysłany: 29.9.2014 22:08 

Dołączenie: 8.10.2009 16:33
Posty: 132
Pochwały: 28
Witku, jakich informacji oczekujesz?
Dzisiaj odbyło się spotkanie komitetu i przyznam szczerze, jestem pod wielkim wrażeniem założeń, tego młodego człowieka. Wg informacji jakie otrzymałem grupa liczy sobie 8 pewnych osób, a kilka jest pod znakiem zapytania. Program wyborczy nie został mi w całości przedstawiony i nie do końca wiem dlaczego. Jednak to, czego ja się dowiedziałem oceniam bardzo pozytywnie i mocno trzymam kciuki.

Chętnie przyjże się również KW Nowa Prawica, ponieważ potencjał jest spory :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory samorządowe 2014 - propozycje, oczekiwania, wnios
PostWysłany: 30.9.2014 6:21 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.8.2010 9:28
Posty: 405
Pochwały: 174
Trzebinianin 228 napisał(a):
Witku, jakich informacji oczekujesz?
Dzisiaj odbyło się spotkanie komitetu i przyznam szczerze, jestem pod wielkim wrażeniem założeń, tego młodego człowieka. Wg informacji jakie otrzymałem grupa liczy sobie 8 pewnych osób, a kilka jest pod znakiem zapytania. Program wyborczy nie został mi w całości przedstawiony i nie do końca wiem dlaczego. Jednak to, czego ja się dowiedziałem oceniam bardzo pozytywnie i mocno trzymam kciuki.

I ja oceniam pozytywnie podejście do życia jak i założenia programowe Filipa.
http://filip-lach.pl/
Pełny program będzie opublikowany 7 października. Jako przyczynę zostało mi przekazane, że nie chce, aby punkty programu (pewnie niektóre, nie cały program) zostały "pożyczone" z tego o czym myślał przez dość długi czas.
Jak dla mnie tłumaczenie rozsądne.

_________________
// Książki są jak ludzie, których wartości nie podobna poznać po stroju /J.Parandowski


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory samorządowe 2014 - propozycje, oczekiwania, wnios
PostWysłany: 30.9.2014 7:34 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 5.1.2009 14:46
Posty: 1602
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 127
ehh kolejne sciemy... forum anonimowe a niektorzy sie nie wiem czy boja czy wstydza przyznac kogo znaja, kogo pobieraja...


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory samorządowe 2014 - propozycje, oczekiwania, wnios
PostWysłany: 30.9.2014 10:32 
Gadzet, mnie nie przeszkadza nawet jak ktos bedzie informowal o tym, ze jego mama kandyduje i sie nie przyzna ze to mama. Pewnie ciezko sie przebic z informacja o kandydowaniu nowych twarzy, wiec robia co moga.
Mnie przeszkadza natomiast, ze pokazuje mi sie nazwe komitetu, a program narazie jest tajny. Jak dla mnie nie sa to wcale eliminacje do programu telewizyjnego. Osoba kandydujaca ubiera w slowa t co chce zrobic i jesli koledzy tutaj tej osobie ufaja (ja nie znam), to pewnie znaja poglady i pomysly tej osoby.
Wiec nie ma czego ukrywac. Konkurencja polityczna ma taki polot, ze oni raczej przepisa punkty na ulotki co najwyzej. Te hasla mozna sobie ukrywac do konca, natomiast program to jest dla mnie pierwszy punkt, jeszcze przed nazwiskami.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory samorządowe 2014 - propozycje, oczekiwania, wnios
PostWysłany: 30.9.2014 11:18 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
A czy kandydat nie nie może dopiero po zarejestrowaniu go przez komisje wyborczą oficjalnie rozpocząć kampanie i wtedy prezentować swój i komitetu wyborczego program? Ja tak właśnie zamierzam.

Autor postu otrzymał pochwałę

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory samorządowe 2014 - propozycje, oczekiwania, wnios
PostWysłany: 30.9.2014 12:39 
No to moim zdaniem tracicie czas. Powazni gracze kampanie maja juz od roku. Znowu wyskoczycie na finiszu z paroma glosami bo idealizmem ciezko wygrac z ta maszyneria.
Zycze jednak powodzenia mlodym, aby z powodzeniem mogli reprezentowac swoj elektorat. Bez wzgledu na to z jakiej opcji czy koscielnej czy innej.

-- 30.9.2014 12:40 --

Czy tez teraz po zmianie ordynacji zycze im dobrej reprezentacji okregu wyborczego.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory samorządowe 2014 - propozycje, oczekiwania, wnios
PostWysłany: 30.9.2014 13:34 

Dołączenie: 8.10.2009 16:33
Posty: 132
Pochwały: 28
Poważni gracze :what: całkiem dobry żart z Twojej strony ulom.

Nie mniej pozytywnym jest kandydatura takich młodych ludzi jak Wojciech Hajduk czy ludzie z Nowej Prawicy bądź Wolnej Trzebini. To jest moment w którym zaczyna się wiercenie skały, na pozór twardej i bezpiecznie trzymającej się podłoża, z drugiej strony niezwykle podatnej na czynniki zewnętrzne.

Pochwały przyznane za posta: 2


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory samorządowe 2014 - propozycje, oczekiwania, wnios
PostWysłany: 30.9.2014 18:55 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 23.10.2007 20:58
Posty: 1078
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 184
Trzebinianin228 ja tylko oczekiwałem jednej jedynej informacji co do tej osoby. Skąd ona pochodzi i otrzymałem ją nie od Was ale od Krzysia. Trochę to dziwne bo jak popieracie tą osobę to miejcie i odwagę tu na forum napisać na nasz post. I tylko tyle i aż tyle.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory samorządowe 2014 - propozycje, oczekiwania, wnios
PostWysłany: 1.10.2014 10:34 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.8.2010 9:28
Posty: 405
Pochwały: 174
Trzebinianin 228 napisał(a):
Poważni gracze :what: całkiem dobry żart z Twojej strony ulom.

Nie mniej pozytywnym jest kandydatura takich młodych ludzi jak Wojciech Hajduk czy ludzie z Nowej Prawicy bądź Wolnej Trzebini. To jest moment w którym zaczyna się wiercenie skały, na pozór twardej i bezpiecznie trzymającej się podłoża, z drugiej strony niezwykle podatnej na czynniki zewnętrzne.

Też jestem za młodymi i z przyjemnością obserwuję tych zaangażowanych w sprawy Trzebini.
Link do Filipa Lacha podrzucałem wcześniej.
Tutaj link do Wojtka Hajduka http://wojciech-hajduk.pl/
Polecam poczytać u niego "Moim zdaniem" - to IMO pokazuje jak człowiek podchodzi do życia.

KNP z Chrzanowa ma swoją stronę http://knpmalopolska.pl/ Nie ma tam jeszcze informacji o kandydatach ale pewnie niedługo się pojawią.

Na http://www.wspolnatrzebinia.pl/ jest pozycja menu "Wybory samorządowe 2014" ale niewiele tam informacji. Z tego co wiem, mają tam wrzucić jedynie skany ulotek wyborczych kandydatów (jpg albo pdf)

Na http://zuradzki.pl/ widać jeszcze braki, ewentualnie prace idą pełną parą ;) Informacje o kandydacie oraz program jest.

Jeśli ktoś na forum wie coś o działaniach internetowych komitetów czy kandydatów to niech się podzieli.

PS. Burmistrz Szczurek ostatnio mocno zainwestował w Facebooka. Reklamuje się, zaprasza do polubienia itd.

_________________
// Książki są jak ludzie, których wartości nie podobna poznać po stroju /J.Parandowski


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory samorządowe 2014 - propozycje, oczekiwania, wnios
PostWysłany: 1.10.2014 11:16 
Trzebinianin 228 napisał(a):
Poważni gracze :what: całkiem dobry żart z Twojej strony ulom.

Bo to jest gra w pokera drogi Trzebinianinie i zoltodziob ma ciezko wygrac partyjke w ustawionym lokalu, a do takiej gry sie pchacie. Ich zasady i ich karty.

-- 1.10.2014 11:29 --

Przegladnalem strone p. Hajduka. Juz wiem ze kandyduje, ale jeszcze nie wiem na kogo :) o tej informacji chyba zapomnial, tzn jest w nazwie strony ale to chyba za malo. Kto wie o czym jeszcze zapomnial i moze jeszcze zapomniec.
Strona zrobiona bardzo nieczytelnie, niewidoczne menu.
Jak dla mnie wypada slabo.

Ja naprawde nie wiem czy ci mlodzi nieprzygotowani kandydaci beda lepsi od takiego Szczurka czy Adamczyka.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory samorządowe 2014 - propozycje, oczekiwania, wnios
PostWysłany: 1.10.2014 13:46 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.8.2010 9:28
Posty: 405
Pochwały: 174
ulom napisał(a):
Trzebinianin 228 napisał(a):
Poważni gracze :what: całkiem dobry żart z Twojej strony ulom.

Przegladnalem strone p. Hajduka. Juz wiem ze kandyduje, ale jeszcze nie wiem na kogo :) o tej informacji chyba zapomnial, tzn jest w nazwie strony ale to chyba za malo. Kto wie o czym jeszcze zapomnial i moze jeszcze zapomniec.
Strona zrobiona bardzo nieczytelnie, niewidoczne menu.
Jak dla mnie wypada slabo.

Ja naprawde nie wiem czy ci mlodzi nieprzygotowani kandydaci beda lepsi od takiego Szczurka czy Adamczyka.


Ad 1. "Przegladnalem strone p. Hajduka. Juz wiem ze kandyduje, ale jeszcze nie wiem na kogo :)"
Wiem że W. Hajduk jest na forum, więc pewnie skorzysta z Twoich uwag.

Ad2. "Strona zrobiona bardzo nieczytelnie, niewidoczne menu."
Menu na górze w mojej opinii jest bardzo czytelne. Na pewno można się temu przyjrzeć i coś poprawić.

Ad 3. "Ja naprawde nie wiem czy ci mlodzi nieprzygotowani kandydaci beda lepsi od takiego Szczurka czy Adamczyka."
Szczurek czy Adamczyk są kandydatami na burmistrza a nie do Rady. Nie mieszajmy tego. To inna liga. "Starzy wyjadacze też kiedyś zaczynali. Jeśli takie osoby jak Hajduk czy Lach będą teraz w Radzie Miasta to dzięki nowym pomysłom mogą zainspirować starszych, sami mają energię i determinację. A doświadczenia nabiorą na następne wybory czy jeszcze kolejne.
"Gdyby młodość wiedziała a starość mogła" - jak brzmi porzekadło.
Myślę że powinieneś zapytać czy Ci młodzi będą lepsi od tych radnych co głosują jak im burmistrz każe - wbrew interesom mieszkańców, albo czy będą lepsi od tych radnych co fałszują protokoły itd.

Swoją drogą właśnie widziałem przy przedszkolu nr 2 nowy bilboard wyborczy Adama Adamczyka: "Przywróćmy normalność - Adam Adamczyk - kandydat na burmistrza" czy jakoś tak.
http://www.adam-adamczyk.pl - na razie nie działa, ale już niedługo pewnie będzie ;)
Dla ludzi technicznych - stoi na Joomli więc pewnie stronę tworzy firma z okolic Słonecznej :)

-- 1.10.2014 14:49 --

ulom napisał(a):
Bo to jest gra w pokera drogi Trzebinianinie i zoltodziob ma ciezko wygrac partyjke w ustawionym lokalu, a do takiej gry sie pchacie. Ich zasady i ich karty.

Ciężko wygrać, znaczy ciężko, a nie że to niemożliwe.
Czy mam rozumieć Twoją opinię tak, że młodzi mają odpuścić bo "żółtodziub ma ciężko wygrać partyjkę w ustawionym lokalu"?

_________________
// Książki są jak ludzie, których wartości nie podobna poznać po stroju /J.Parandowski


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory samorządowe 2014 - propozycje, oczekiwania, wnios
PostWysłany: 1.10.2014 15:49 
Chyba musze dodac, ze przegladalem na ipadzie i tutaj menu wyswietla zasloniete innymi rzeczami. Moze na innych przegladarkach dziala.

Ja generalnie nie chce tych mlodych przekreslac, tylko to jest ciezka praca i czasami ciezko podolac. Tzn powinna byc ciezka, a jest jak jest i ja juz o prostu nie wierze w zmiany. Te mlode osoby w wiekszosci przejma zachowania starszych kolegow i kolezanek, beda bic piane albo zalatwiac sprawy swoje i swojej szybko powstalej nowej gwardii.
System latwiej zmienia ludzi niz ludzie system.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wybory samorządowe 2014 - propozycje, oczekiwania, wnios
PostWysłany: 1.10.2014 16:17 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30.8.2010 9:28
Posty: 405
Pochwały: 174
Starzy są źli bo stara sitwa, młodzi są źli bo nauczą się złego od starych.
Zdradź mi ulomie twój pomysł na Trzebinię. Jeśli będzie racjonalny to chętnie go poprę.

_________________
// Książki są jak ludzie, których wartości nie podobna poznać po stroju /J.Parandowski


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 160 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3