Ostatnia wizyta: Obecny czas: 26.4.2024 16:11


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 148 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Zmiany,zmiany,zmiany i....bez zmian.
PostWysłany: 26.1.2011 22:03 
Jak również w wyniku......ogłaszanych publicznie konkursów. Zazwyczaj zakulisowych.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Zmiany,zmiany,zmiany i....bez zmian.
PostWysłany: 27.1.2011 13:57 

Dołączenie: 8.7.2008 9:43
Posty: 267
Pochwały: 44
witek napisał(a):
W Trzebini obsadza się stanowiska z reguły po znajomości.


I później mamy tego efekty.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Zmiany,zmiany,zmiany i....bez zmian.
PostWysłany: 30.1.2011 20:25 

Dołączenie: 6.1.2011 19:18
Posty: 9
Pochwały: 5
WITAJCIE OSZUKANI PRZEZ P.SZCZURKA!!!

I znowu mamy okazję podziwiać repertuar kłamstw Włodarza Gminy Trzebinia-
w nazwiązaniu do obietnic odnośnie redukcji zatrudnień i usystematyzowania a jednocześnie usprawnienia funkcjonowania naszych lokalnych instytucji była piękna obietnica połączenia dwóch instytucji jakimi są MGOKSiR i Dwór Zieleniewskich co i tak wg mnie jest poronionym pomysłem bo zamiast wskrzeszać kulturę to jest ona niszczona a to za przyzwoleniem nowej Rady Miasta a dokładniej Przewodniczącego i jego zastępców (tak na marginesie to przecież nie można oczekiwać od tych ludzi racjonalnego i własnego myślenia bo to tylko "małkpi" naszego Włodarza, które z kulturą mają tyle doczynienia co szarych komórek czyli ZERO!
A więc wracając do sedna sprawy pragnę uświadomić Szanownych Mieszkańców Gminy Trzebinia, że Pan Szczurek łącząc te dwie instytucję w jeden stwór jakim jest Trzebińskie Centrum Kultury "TCK" daję nam wprost do zrozumienia przyglądając sie ogólnikowo tej sprawie, że dokonuje prawdziwą rewolucję oszczędnościową no bo przecież zapewne będzie jeden dyrektor dwóch placówek a tym samym pieniążków nam w kasie zostanie, mniejsze koszta administracyjne z uwagi na skupienie kadry zarządzającej w jednym miejscu i chciałoby się tak dalej wychwalać Pana Szczurka aleeeeeeeee upssss mała wpadka - KOCHANI MIESZKAŃCY TEN NOWY STWÓR tzw TCK BĘDZIE MIAŁO TRZECH DYREKTORÓW I NAJLEPSZE JEST W TYM TO, ŻE BEZ KONKURSU!!!!!
Przyglądając się schematycznie temu przedsięwzięciu i zakładając dane ( oczywiście DANE odnośnie kwot są tylko przykładowe) można je pięknie zobrazować następująco:

dotychczas MGOKSiR miał - 1 dyrektora----którego wynagrodzenie wynosiło 1ZŁ
dotychczas Dwór Z. miał - 1 dyrektora ---- wynagrodzenie wynosiło 1ZŁ

a po ZMIANACH mających na celu pobudki ekonomiczne mamy :

TCK - w którym to zarząd sprawować będzie 3 dyrektorów a każdy z nich po 1ZŁ wynagordzenia co nam da 3ZŁ!!!

Gratuluję umięjętności szybkiego liczenia , ale Panie Burmistrzu w takim przypadku to nie nazywa się oszczędzanie tylko zwiększenie wydatków czyli KOSZTÓW.

Widząc jak nasz Włodarz sobie radzi z liczeniem to zastanawiam się jak Pan mógł być Dyrektorem firmy LUNA - czyżby też koneksje?

Brak słów patrząc na to co się dzieje, ale sami sobie jesteśmy winni bo to nasz "głos" dał mandat BURMISTRZA.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Zmiany,zmiany,zmiany i....bez zmian.
PostWysłany: 30.1.2011 20:57 
Co do kultury przez duże "K", to masz rację. W innych działach na tym forum pozostawiono mnóstwo celnych spostrzeżeń. Niektóre po "rewolucyjnych" zmianach uległy biodegradacji.
Obecnie MGOKSiR jest już nie zjednoczeniem - ale kartelem. Kartel musi mieć radę nadzorczą oraz co najmniej trzech dyrektorów. Wcale nie jest powiedziane, że będą dyrektorami ci dotychczasowi. Nawet były starosta ma pewne obawy - więc się stara, jak może. Kartel ten zostanie obsadzony swoimi ,tj. ludżmi odpowiednio spełniającymi tzw. kryteria. Jeżeli je spełniają, to w myśl lokalnego prawa samorządowego nie ma potrzeby jak i obowiązku organizowania konkursów.
Już to nam kiedyś bardzo ładnie wyjaśnił pan rzecznik prasowy U.M. Dlaczego by miało być inaczej obecnie?

Brak słów patrząc na to co się dzieje, ale sami sobie jesteśmy winni bo to nasz "głos" dał mandat BURMISTRZA.
- Twoje słowa.
A czy mieliśmy inny wybór? Pozostało tzw. "mniejsze zło". Wsród kandydatów na burmistrza Trzebini nie było indywidualności. Może pan Pypno, ale miał niemrawą kampanię.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Zmiany,zmiany,zmiany i....bez zmian.
PostWysłany: 31.1.2011 15:38 

Dołączenie: 11.5.2007 18:13
Posty: 660
Pochwały: 86
Komisarzu - jedno pytanie. W jaki sposób skrzywdził Cie pan Szczurek? Jeśli się tego dowiemy, wówczas zrozumiemy Twoje posty.
Bowiem to, że Twój konflikt z panem Szczurkiem ma podłoże emocjonalne, widać jasno...


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Zmiany,zmiany,zmiany i....bez zmian.
PostWysłany: 1.2.2011 17:12 

Dołączenie: 27.1.2011 10:52
Posty: 382
Pochwały: 19
Nie brałem udziału w wyborach,przeczytalem jednak wszystkie powyzsze posty.Lektura bardzo zajmująca.Odstając intelektem od większosci autorów,spróbuję wcisnąć swe trzy grosze. 1.burmistrz-w pierwszej dekadzie lat 90-tych zapytałem znajomego burmistrza( rodzina)o mozliwość zatrudnienia mej córki. Odpowiedział- zobaczymy.Dziś nie jestem mu wdzięczny ale go cenię.Nie ma w sobie nic z węgorza.2,radni-mam dwóch znajomych,niestety,my Polacy nie przepadamy za ludżmi mądrymi, a nieprawdziwe deklaracje majątkowe?.Czy jest nagannym być czlekiem majętnym?.3,rada że rada, każdy z członków, łącznie z burmistrzem ma jakieś interesy ,więc powinni być jak rodzina i wspierać się wzajemnie. Chyba w latach 90-tych był w Trzebini cenny radny, Woch bodaj sie nazywal. Kolejnym razem-dlaczego nie kocham urzędników. proszę o krytykę pomyslów-jeziorko i spalarnia.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Zmiany,zmiany,zmiany i....bez zmian.
PostWysłany: 1.2.2011 18:43 

Dołączenie: 6.1.2011 19:18
Posty: 9
Pochwały: 5
Ateńczyk napisał(a):
Komisarzu - jedno pytanie. W jaki sposób skrzywdził Cie pan Szczurek? Jeśli się tego dowiemy, wówczas zrozumiemy Twoje posty.
Bowiem to, że Twój konflikt z panem Szczurkiem ma podłoże emocjonalne, widać jasno...

Ateńczyku, przyglądam się Twoim poczynaniom już od dłuższego czasu bo jak każdy może zauważyć, jesteś osobą, która dużo ma do powiedzenia. Nie będę dochodził na forum czy Cię znam czy nie, ale mogę śmiało stwierdzić , że jesteś mężczyzną, który zamiast mieć "dary na swoim miejscu", Ty masz jaja na patelni!
Czytając Twoje różne komentarze, trudno jest tak naprawdę zrozumieć o co Ci chodzi? Widzę ogromny brak zdecydowania co do kierunku swoich poczynań, jesteś jak ta chorągiewka- jak zawieje tak się ustawiasz- , a więc Ateńczyku nie baw się w "myśliciela" tylko spogladnij realnie na ten świat i zobacz, że to co wyprawia się na szczeblu władz lokalnych jest zwykłą paranoją, a ja jako wyborca zamierzam przygladać się postępowaniu władz bo to moje pieniądze są przejadane w inny sposób niż obiecywano.
Czy Burmistrzem będzie pan X czy pan Y to nie ma dla mnie znaczenia - oby byl DOBRYM GOSPODARZEM.
Jezeli mam pretensje do obecnego to znaczy ze postepuje wbrew obietnica i zalozenia


Ostatnio edytowany przez Kamil_, 1.2.2011 22:33, edytowano w sumie 1 raz
poprawki bbcode


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Zmiany,zmiany,zmiany i....bez zmian.
PostWysłany: 1.2.2011 22:01 

Dołączenie: 15.12.2010 18:23
Posty: 62
Pochwały: 3
Brawo komisarz:)
Jestem za i nie przeciw ;) takiemu podejściu do chorej rzeczywistości.Smutne jest to , że przespaliśmy 20 lat "demokratycznej" Polski.Kiedy ochłonęliśmy po "zwycięstwie" nad komuną okazało się , że z naszego kraju pozostała kupa gruzu . Po przebudzeniu pozostało nam pilnować tych spraw , które jeszcze można ocalić od niekorzystnych rozwiązań , które radośnie uskutecznia nasza władza.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Zmiany,zmiany,zmiany i....bez zmian.
PostWysłany: 1.2.2011 22:42 

Dołączenie: 11.5.2007 18:13
Posty: 660
Pochwały: 86
Komisarzu - te jaja na patelni są komisarskie. Takie malutkie i wrzeszczące... Trochę im za gorąco, to i ujadają. Podobnie jak ich niedawny właściciel.
Masz otwór gębowy tylko od pyskowania? Nie ma problemu. To żadna sztuka i żadnej ukończonej szkoły (nie mylić tych kilkunastu, do których uczęszczałeś, z różnym skutkiem) nie potrzeba... Ujadaj sobie dalej. Jeśli przyjdzie mi ochota na bluzganie i obniżanie poziomu, to się włączę. Wcześniej nie oczekuj odpowiedzi.

Teraz jedynie kilka uwag merytorycznych (sprawdź w słowniku):
1. Twoje pieniądze są przejadane od 20 lat. A uaktywniłeś się "przypadkiem" dopiero po wyborach. Zastanawiające...
2. Poproszę o wykazanie mi mojej strasznej zmienności poglądów. Bo jakoś to przeoczyłem. Może po prostu należy je najpierw przeczytać. Zatem, drogi adwersarzu, pobaw się troszkę w "czytelnika" i potem wróć...
Do zobaczenia po nauce sylabizowania! :keep:


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Zmiany,zmiany,zmiany i....bez zmian.
PostWysłany: 2.2.2011 12:40 

Dołączenie: 27.1.2011 10:52
Posty: 382
Pochwały: 19
Dość prostym sposobem na poprawę efektywności i wskazania przerostów w etatach urzędniczych jest takie ustawienie biurek w urzędach aby ekrany monitorów były skierowane w stronę wejścia.Nie będzie gier ani buszowania za pierdołami w internecie(z autopsji). Co do hasła >rada kompromitacją Gminy<.Część ZARADNYCH podrzuciły solectwa, tam wstarczy pozyskać proboszcza a mamy pewnego radnego i poparcie dla kandydata na burmistrza. Demokracja. A moze by tak postawic pręgierz na środku rynku?.Tu nasuwa mi się (chyba niestosowne) skojarzenie o trzech rajcach krakowskich, skróconych o głowę za to ze pospólstwo (od czasu Rewolucji Francuskiej mówimy o sobie OBYWATELE). zamęczyło na smierc szlachcica.XV wiek,Długosz. Ot klepanie w klawiaturę dla relaksu(to z tekstu p.Alicji Molendy.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Zmiany,zmiany,zmiany i....bez zmian.
PostWysłany: 2.2.2011 23:00 

Dołączenie: 11.5.2007 18:13
Posty: 660
Pochwały: 86
Akurat szlachcic ten absolutnie sobie na to zasłużył, a zabicie rajców powinniśmy nazwać zbrodnią...


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Zmiany,zmiany,zmiany i....bez zmian.
PostWysłany: 29.3.2011 8:54 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
Wracając do tematu zmian i obietnic przedwyborczych to nadal oczekujemy na upublicznienie adresu mailowego burmistrza Trzebini który to publicznie powiedział iż takowy adres będzie dostępny dla mieszkańców.

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Zmiany,zmiany,zmiany i....bez zmian.
PostWysłany: 15.10.2011 21:02 

Dołączenie: 14.10.2011 9:03
Posty: 6
W temcie :

Krzysio napisał(a):
Wracając do tematu zmian i obietnic przedwyborczych to nadal oczekujemy na upublicznienie adresu mailowego burmistrza Trzebini który to publicznie powiedział iż takowy adres będzie dostępny dla mieszkańców.

Czy uszczególnił : dla których ? Jego koledzy i rodzina już dostali ten adres .
Ale na poważnie : czy może powstać wątek : Niespełnione obietnice wyborcze . Z cytatami z burmistrza , kandydatów na posłów , senatorów , radnych ?

pozdrawiam


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Zmiany,zmiany,zmiany i....bez zmian.
PostWysłany: 16.10.2011 11:11 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 24.1.2006 16:15
Posty: 789
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 21
Przecież jest
http://prntscr.com/3in1c

_________________
Kto zadaje pytania nie może uniknąć odpowiedzi.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Zmiany,zmiany,zmiany i....bez zmian.
PostWysłany: 16.10.2011 19:41 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
Jest juz adres mailowy burmistrza. Na wiosnę uaktualniono stronę po moim przypomnieniu. Zapraszam do korzystania. Nie wiem czy ląduje on u burmistrza na kompie czy może u sekretarki (wolałbym by tylko u niego) ale ważne że jest.

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 148 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3