Ostatnia wizyta: Obecny czas: 27.4.2024 21:35


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści
PostWysłany: 13.11.2010 21:53 

Dołączenie: 13.11.2010 17:10
Posty: 2
Było sobie takie hasło obozu sierpniowego :) mniejsza o to.
Niektórzy kandydaci postanowili sami się powiesić wbrew prawu (nikt mi nie wmówi że wydano zgodę na zajęcie pasa drogowego pod reklamę z biologiczną konstrukcją wsporczą).
Jeśli komuś żal krajobrazu miasta i/lub drzew wypunktujmy wisielców którzy mają w nosie poszanowanie prawa.
schemat:
Imię i Nazwisko, kandydat do ......... z listy ......... w okręgu ........, pas drogowy ulicy ..........
+ dołączone zdjęcie umożliwiające identyfikacje otoczenia. Mile widziane zdjęcie z datownikiem.
W sam raz materiał do wszczęcia postępowania dla zapracowanych/wystraszonych/leniwych (niepotrzebne skreślić) urzędników opiekujących się pasem drogowym.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści
PostWysłany: 13.11.2010 22:13 
Site Admin
Awatar użytkownika

Dołączenie: 18.10.2006 10:41
Posty: 1022
Pochwały: 36
Jak rozumiem, od razu grzybekt będzie wydawał opinię prawną, że to oto ogłoszenie, tego i tego kandydata zostało umieszczone niezgodnie z prawem - imię, nazwisko, podpis wydającego opinię. Plus potwierdzenie oryginalności zdjęcia.
Więcej o sposobach postępowania w przypadkach, gdy ma Pan uzasadnione podejrzenia, że kandydat zamieścił reklamę nielegalnie:
http://www.przelom.pl/przelom-online/57 ... ja-miasto/

_________________
>>Pisz poprawnie po polsku


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści
PostWysłany: 15.11.2010 3:41 

Dołączenie: 19.2.2007 1:51
Posty: 838
Miejscowość: dawniej z Chrzanowa
Pochwały: 3
[quote="grzybekt"]Było sobie takie hasło obozu sierpniowego :) mniejsza o to.

Autorowi składam jak najpoważniejsze życzenia: tego samego, co życzy innym - dla Niego, jak w tytule!
Pyclik


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści
PostWysłany: 15.11.2010 9:44 

Dołączenie: 27.4.2008 10:08
Posty: 17
Pochwały: 6
Oj grzybek, grzybek. Pracowałem kiedyś w zajęciach pasa i uwierz mi, że wszczęcie postępowania administracyjnego przeciw kandydatowi to nie taka prosta sprawa bo nie wiesz kto wygra wybory i czy nowy burmistrz sam siebie nie będzie karał.
Poza tym kara jest naliczana od stwierdzenia do usunięcia, a usunięcie w okresie kampanii jest nielegalne (ot taka opinia radcy prawnego obsługującego urząd) - możesz co najwyżej wzywać do usunięcia i robić codziennie dokumentacje by udokumentować ciągłość nielegalnego zajęcia pasa. Pomnóż to przez ilość obklejonego zielska w gminie. Żyj i daj żyć innym. Mam nadzieję że nikt nie będzie podsyłał do urzędu takich zgłoszeń bo sparaliżuje jego normalną pracę. A po wyborach sami posprzątajmy sobie "przestrzeń publiczną".

pyclik: nie zrozumiałeś ironii :) zapewne chodziło o to że ci kandydaci sami się powiesili w myśl pampersowego (fakt że ordynarnego) hasła sprzed lat.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 37 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3