Ostatnia wizyta: Obecny czas: 27.4.2024 17:19


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Oglądając te gęby na plakatach przychodzi jedno na myśl...
PostWysłany: 8.11.2010 0:02 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 19.8.2008 10:05
Posty: 619
Pochwały: 77
KASA. Widać, że zdecydowana większość robi to tylko i wyłącznie dla PIENIĘDZY. Nie mają sumienia i zero samokrytyki. Robią zdjęcia piszą obiecują bez pokrycia byle tylko dorwać się do koryta. Patrzę na listy i kogo widzę? Co to za ludzie?!! Co to za nazwiska?!! Jakiś Witko, Pierzak, Maciaszek, Słota? SŁOTA!!!!? Bożę CHROŃ NAS!!!! Boże co to za ludzie????!!!! Przecież Ci oraz cała reszta absolutnie NIC nie zrobili dla powiatu. Mają bogatych tatusiów, którzy uplasowali ich na tych ciepłych posadkach i szukają jeszcze dodatkowej miski do żarcia. Są wyjątki ludzi którzy poprzez doświadczenie i poświęcenie coś zmienili w Chrzanowie. Ale jest to garstka pośród reszty SĘPÓW czekających tylko na dietę. Im chodzi tylko o pieniądze o nic więcej, TYLKO KASA się dla nich liczy. Dziś widziałem Maciaszka jak wieszał swój plakacik na mieście. Obok leżał wyrwany z ziemi znak drogowy. Nawet na niego nie spojrzał. Po co przecież to nie jego! On ma brykę za 100 tyś i dobrze się żyje nie? Dobrze prawda? Był tak pochłonięty wieszaniem kolejnej warstwy plakatu ze swoja podobizną. Zupełnie jak tapetowanie miasta tym syfem. Boże widzisz to i nie grzmisz!!!! A potem po wyborach te plakaty będą wisieć aż zbieleją od słońca bo żaden nie ruszy 4 liter żeby po sobie posprzątać. Czytam "Przełom" i oglądam zdjęcia i jestem sfrustrowany. Powtarzam! Boże CO TO ZA LUDZIE? Przecież ja ich nie znam nie zrobili nic kompletnie NIC dla mnie mojej rodziny czy przyjaciół, a nawet moich sąsiadów dla nikogo....Niektóre gęby widziałem jak wyłaziły z barów dla pijaczków...do zdjęcia oczywiście w garniaku ale na codzień podarta i śmierdząca koszula. I na kogoś takiego mam głosować? Albo dla jakiegoś młodego bogatego CWANIACZKA? Dla takich ludzi ważna jest tylko KASA i nie liczą się z ludźmi dla nich jedyni Panowie z którymi się liczą są Ci drukowani na banknotach NBP. Ich programy zamiast tych kłamstw bez pokrycia powinny brzmieć: " Dajcie mnie. Mnie dajcie. KASĘ ja chce KASĘ!!!Bo do pracy się nie nadaje gdyż jestem leserem" to widać po oczach po tym jak patrzą, pozując do tego aparatu. W gałkach ocznych widać symbol DOLARA. Ludzie wiem, że kogoś trzeba wybrać, ale opamiętajcie się i zobaczcie przy kim stawiacie krzyżyk. Już z dwojga złego postawić przy kimś kto chociaż raz zrobił coś dobrego niż przy kimś kto w ogóle niczym nie zasłużył na ten wybór. Dla mnie idealny kandydat poświęciłby pieniądze z diety na jakiś żłobek czy fundację -> osobiście znam takiego radnego z poza powiatu chrzanowskiego. Ale nie nasi. Nasi muszą się nachapać...KASA KASA I JESZCZE RAZ KASA to jedyne co mają nam do przekazania. Koniec świata chyba jest bliski skoro dopuszcza się BYLE KOGO, BYLE CO WYPEŁZNIE aby kandydowało....inaczej być nie może. Idealny przykład tego co nas czeka pochodzi z kadru filmu "Dzień Świra" Tacy są właśnie kandydaci do wyborów samorządowych 2010 byle tylko wydrzeć, byle tą ojczyznę podrzeć na kawałki :

http://www.youtube.com/watch?v=O-pX1ons ... re=related


Boże chroń nas!!!


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Oglądając te gęby na plakatach przychodzi jedno na myśl.
PostWysłany: 8.11.2010 0:27 

Dołączenie: 8.11.2010 0:15
Posty: 3
W pełni się z Tobą zgadzam! Ja jestem z Trzebini i coś mnie trafia, jak co metr widzę ogromne banery lub plakaty Adamczyka i Szczurka. Masakra!!! Jeden pcha się po raz czwarty (i bezczelnie się uśmiecha z tych reklam), drugi myśli, że jak zaklei sam siebie tysiącem plakatów i logo PO wykorzysta, to większe wrażenie na wyborcy zrobi. Paranoja! Na szczęście ludzie mają oczy i nie partyjniactwo jest tu najważniejsze a rzeczywiste dokonania kandydata i poziom, jaki reprezentuje. Tyle w temacie. Pozdrawiam wszystkich.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Oglądając te gęby na plakatach przychodzi jedno na myśl.
PostWysłany: 8.11.2010 8:25 

Dołączenie: 4.12.2006 12:14
Posty: 33
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 28
nawiązując do tematu moich przedmówców:
1. na wesoło - są "etatowi" kandydaci, kandydują do wszystkiego na co są wybory. nie mam nic do tego, bo to przywilej demokracji ale: posługiwać się od 10 lat TYM SAMYM zdjęciem ??????? to może od razu posługiwać się takim z serii "na kożuszku" ?????. :mrgreen:
2. na smutno a raczej - przykro - ogrom i ogromne plakaty Platformy !!!!!!!!!!! to jaki z tego będzie za gospodarz/ gospodyni w mieście, jeżeli tak szasta się pieniądzami. przecież dobry i dobro AŻ TAKIEJ reklamy nie potrzebują !!!!!!!!!!!! czyż nie ????????


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Oglądając te gęby na plakatach przychodzi jedno na myśl.
PostWysłany: 12.11.2010 17:23 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 5.9.2010 11:46
Posty: 99
No właśnie, dobry komitet wyborczy nie musi szastać pieniędzmi - przykład:

www.mlodatrzebinia.pl - stronka za 0 zł.

A jako przyszły radny nowej kadencji Rady Miasta w Trzebini chcę 100 zł diety miesięcznie na pokrycie kosztów konkretnych dojazdów i rozmów telefonicznych i to wystarczy.

_________________
www.mlodatrzebinia.pl


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Oglądając te gęby na plakatach przychodzi jedno na myśl.
PostWysłany: 12.11.2010 17:39 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 11.11.2010 23:25
Posty: 436
Pochwały: 149
Witam!
Mam pytanko do internauty o nicku eng :keep: :
Dlaczego nie kandydujesz?
Krytykować potrafisz, nie zawsze konstruktywnie, ale potrafisz, zatem masz ogromne pole do popisu na niwie politycznej w radzie gminy lub nawet powiatu :)
Pozdrawiam :wink: .

_________________
Jeśli jest w polityce coś, czym gardzę, to jest to typ węgorza, który jest tak giętki, że najchętniej ugryzłby się we własny ogon.
M. Thatcher


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Oglądając te gęby na plakatach przychodzi jedno na myśl.
PostWysłany: 13.11.2010 10:28 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 19.8.2008 10:05
Posty: 619
Pochwały: 77
Dlaczego nie? Bo nie wyobrażam sobie wieszania plakatów z moją podobizną na mieście. Nie wyobrażam sobie składania obietnic, których nie można spełnić. Sumienie by mi na to nie pozwalało. Przecież tacy kandydaci co nagle wypełzają jak ślimaki po deszczu to typowi karierowicze. Zrobią wszystko byle tylko zarobić jak najwięcej kasy. Podobnie zresztą jak emeryci. Nie chce być kimś takim dlatego nie kandyduje.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Oglądając te gęby na plakatach przychodzi jedno na myśl.
PostWysłany: 15.11.2010 23:52 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 15.10.2010 16:13
Posty: 2
Jeśli chodzi o plakaty wyborcze to jest ich zbyt wiele. Ja osobiście lepiej znoszę duże formaty, ponieważ ktoś to po wyborach przynajmniej ściągnie. Za przeproszeniem na śmieciarzy nie głosuję, ponieważ jeszcze pewnie długo po wyborach trzeba będzie oglądać ulotki przedwyborcze na ulicach miasta. Myślę, że kampanie zaczynają się zbyt późno i wielu ludzi, którzy przed samymi wyborami są zalewani masą plakatów po prostu się w tym wszystkim gubi. W niektórych sklepach nie widać już wystaw, ponieważ szyby są tak obklejone. Może lepiej zdjęcia twarzy kandydatów przyklejać do głów sklepowych manekinów :mrgreen:

_________________
Spacja 2703


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Oglądając te gęby na plakatach przychodzi jedno na myśl.
PostWysłany: 16.11.2010 7:33 

Dołączenie: 13.1.2007 12:34
Posty: 2960
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 367
Kampania choć nie ta plakatowa powinna trwać cały czas - od wyborów do wyborów - bo kandydaci i radni nie spadają z księżyca ;)
Co do plakatowania to większość KW czeka do czasu rozdziału nr list i przydziału miejsca na liście.
Obserwując tablice ogłoszeniowe to żywotność ogłoszenia średnio do jednej doby. I współczuje innym ogłoszeniodawcom którzy wieszają swe ogłoszenia a i tak znikają one pod warstwą papieru po paru godzinach. Co do śmieciarzy to pochwalam instalacje koszy koło tablic ogłoszeniowych.
Lecz myślę nic nie zastąpi osobistego kontaktu z wyborcami - nawet komplement się może trafić typu że na żywo ładniejsza twarz niż na zdjęciu ;)

_________________
Pozdrowienia:
Krzysio :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Oglądając te gęby na plakatach przychodzi jedno na myśl.
PostWysłany: 16.11.2010 22:05 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 19.5.2007 15:26
Posty: 74
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 69
Człowiek, to istota z natury leniwa. Nieliczni mają power na wieczną charyzmę, zaangażowanie, zdecydowane działanie. Większość ludzi szuka łatwych rozwiązań i sposobu 'wyślizgania się' od obowiązków/pracy/załatwiania pewnych spraw - jeśli czegoś robić nie muszą, to tego nie robią.
I jedynie sumienie, odpowiedzialność czy perspektywa wstydu pchają (bardziej lub mniej) ich (nas) do przysłowiowej roboty.

Podejrzewam, że nie inaczej jest z 'osobami z plakatów'. Jeśli jest szansa by zarabiać niezłą kasę niewielkim nakładem wysiłku, to dlaczego z niej nie skorzystać?
Zatem zgadzam się z engiem - przypuszczam, że większość z kandydujących pcha się do korytka dla kasy, dlatego wciskanie ludziom wyborczych kitów uważam za bezczelne (ale niestety skuteczne). Niby każdy sobie z tego zdaje sprawę, ale okazuje się, że czasem osoby takie trafiają na stołki, więc ludzie w te kity jednak wierzą.. i póki wierzyć będą nie zabraknie nam radnych-figurantów.

I gdyby nie absolutna pewność, że nie mam najmniejszych szans na sukces, sam bym chętnie kandydował na cieplutkie stanowisko pseudo-radnego :D i również wciskałbym ludziom niestworzone kity, byleby tylko oddali na mnie swój głos.
Wystarczy w końcu pograć ludziom trochę na emocjach, obiecać rozwiązanie palących kwestii, uśmiechnąć się ładnie do zdjęć i wciskać swoją facjatę we wszystkie przedsięwzięcia, bankiety, otwarcia, wiece, manifesty itp. Skąd bym znalazł środki na dotrzymanie obietnic wyborczych? niewiele by mnie to obchodziło dopóki pobierałbym tłuściutką pensję.
Szkoda, że niektórych kandydatów nie stać na takie szczere wyznanie.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Oglądając te gęby na plakatach przychodzi jedno na myśl.
PostWysłany: 18.11.2010 10:20 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 6.11.2010 9:39
Posty: 175
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 83
Tak sobie myślę,co może powiedzieć kandydat na radnego,żeby nie być oskarżonym o populizm?macie jakąś receptę?byłem na debacie w Sokole,i czego by nie słuchać,to wszystkie wypowiedzi kandydatów takie właśnie były,za wyjątkiem występu pana R,KTÓRY WYWOŁAŁ U WIELU UŚMIECH ZAŻENOWANIA,A POLITOWANIA U INNYCH.

_________________
...chroń mnie Panie przed fałszywymi przyjaciółmi, z wrogami sobie poradzę sam...
(Marek Aureliusz)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Oglądając te gęby na plakatach przychodzi jedno na myśl.
PostWysłany: 18.11.2010 10:59 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 19.8.2008 10:05
Posty: 619
Pochwały: 77
Niech nie kandydują bo się ośmieszają wszyscy. Niech lepiej nic nie gadają, bo takie kity to mogą dzieciom wciskać. Ludzie nie mają pieniędzy na życie a te pijawy, sępy i nieroby chcą tylko kasy!


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Oglądając te gęby na plakatach przychodzi jedno na myśl.
PostWysłany: 18.11.2010 12:16 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 6.11.2010 9:39
Posty: 175
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 83
Niech nie kandydują:)jasna, prosta i skuteczna recepta Enga,ty chyba sam siebie też nie lubisz....to kto ma zarządzać tym miastem???oprócz tych spoglądających na nas z plakatów od wielu lat,są też ludzie nowi i wierz mi,niezależnie od list z których startują znalazłem całkiem sporo ludzi wartościowych....

_________________
...chroń mnie Panie przed fałszywymi przyjaciółmi, z wrogami sobie poradzę sam...
(Marek Aureliusz)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Oglądając te gęby na plakatach przychodzi jedno na myśl.
PostWysłany: 18.11.2010 15:54 

Dołączenie: 17.11.2010 15:42
Posty: 4
Zgadzam się z Tobą eng . Ludzie masowo zaczęli startować w wyborach żeby nachapać się KASY. Tyłek upchnąć na wymarzonym stołku i pobierać dietę comiesięczną. To pasożyty i nic więcej,przede wszystkim mówię o osobach , które nic nie robią , niczym się nie wyróżniają , nie mają żadnych dokonań które można wyliczać a są pierwsze do koryta.
Bawią mnie również kandydatury młodziaków ( zarówno płci męskiej jak i żeńskiej) , ledwie dwadzieścia kilka lat , jeszcze mleko pod nosem a już są na plakatach i wielce startują. Łatwy zarobek im pachnie a nie chęć działania.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Oglądając te gęby na plakatach przychodzi jedno na myśl.
PostWysłany: 18.11.2010 16:02 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 11.11.2010 23:25
Posty: 436
Pochwały: 149
Witam!
Jeszcze raz pozwolę sobie na powołanie się na ordynację wyborczą....warto przeczytać zanim się coś napisze na forum o tym, dlaczego ludzie znaleźli się na liście wyborczej - oczywiście nie mówię, że dotyczy to wszystkich kandydujących :)

Czytając wiadomości w internecie natknęłam się na (nie)nowinkę:
Politycy SLD złożyli dzisiaj w PKW wniosek w sprawie naruszenia przez komitet PO przepisów samorządowej ordynacji wyborczej. Chodzi o to - jak tłumaczyli - że premier Donald Tusk i ministrowie jego rządu za publiczne pieniądze jeżdżą po kraju i promują kandydatów Platformy. - To skandal, że kampania wyborcza jest robiona za pieniądze podatników – powiedział Tomasz Kamiński, szef samorządowego sztabu wyborczego Sojuszu. - To banialuki - odpowiada koordynator kampanii samorządowej PO Andrzej Wyrobiec.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/kampania ... omosc.html

Pozdrawiam.

_________________
Jeśli jest w polityce coś, czym gardzę, to jest to typ węgorza, który jest tak giętki, że najchętniej ugryzłby się we własny ogon.
M. Thatcher


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Oglądając te gęby na plakatach przychodzi jedno na myśl.
PostWysłany: 17.4.2011 23:04 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 19.5.2007 15:26
Posty: 74
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 69
Jesteśmy lepsi od Los Angeles! - LA ma 15 radnych (+5 radnych hrabstwa) - My mamy ich 21! (powierzchnia LA: 1 290.6 km2, powierzchnia Chrzanowa: 38,31 km2) - zawsze wiedziałem, że w czymś jesteśmy od Jankesów lepsi :lol: :what:


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 43 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3