Ostatnia wizyta: Obecny czas: 28.4.2024 18:33


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Tutaj znowu ,chcąc nie chcąc kłania się temat
PostWysłany: 6.11.2010 9:27 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 5.11.2010 21:55
Posty: 19
Słyszałem ,że jedna z kandydatek,Pani Teresa jest pedagogiem.Myślę,że na takich ludzi będę właśnie głosował,bo niech każdą materią zajmują się ludzie,którzy mają o tym pojęcie i wykształcenie w danej dziedzinie,a nie leniwi,którzy cały dzień poświęcają na wymyślanie powodów,dla których "nie da się",zamiast na rozwiązywaniu problemów.Oczywiście trudno się dziwić,że ktoś ,kto nie ma zielonego pojęcia o materii ,za którą jest "odpowiedzialny" , nic nie robi.Jak ma robić jak nie potrafi.Tylko po co go wybierać?Ja zagłosuję na Panią Teresę ,bo edukacja ,to bardzo ważna sprawa dla naszego miasta.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Tutaj znowu ,chcąc nie chcąc kłania się temat
PostWysłany: 6.11.2010 10:14 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 11.1.2007 11:02
Posty: 854
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 14
Dobre, ciekawe ze "starszy Pan" dolaczyl "do nas" tuz przed wyborami aby powiedziec na kogo i dlaczego powinno sie glosowac ..... I jeszcze golnym obiektem jego zainteresowac jest Polityka .... bez komentarza :)

_________________
Nigdy nie polemizuj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Najwyższa pora Przyjacielu,najwyższa by dołączyć
PostWysłany: 6.11.2010 10:30 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 5.11.2010 21:55
Posty: 19
Wszyscy powinniśmy,właśnie przed wyborami i w ich dniu.Jeśli chcemy coś zmienić,jeśli chcemy by nasze miasto rozkwitło,zamiast tonąć w maraźmie,to teraz jest czas by być aktywnym.Pozdrawiam serdecznie.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Tutaj znowu ,chcąc nie chcąc kłania się temat
PostWysłany: 6.11.2010 10:52 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 11.1.2007 11:02
Posty: 854
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 14
Dobra, dobra ... To zapewne czesc kampanii wyborczej Pani Teresy i chyba kazdy to widzi ....

_________________
Nigdy nie polemizuj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Żarty na bok młody człowieku.Jeśli urządza Cię to,co widzisz
PostWysłany: 6.11.2010 11:19 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 5.11.2010 21:55
Posty: 19
za oknem,to popieraj nadał tych samych.Ja widzę potrzeby zmian.Wszyscy widzą.Może wąskiej grupie żyje się dobrze,ale ma się żyć wszystkim.Panią Teresę spotkałem zupełnie przypadkowo i rzeczywiście przeprowadziłem z nią dość długą rozmowę.Postawię na nią i nie tylko na nią zresztą.Dlaczego?Właśnie dlatego,że Trzebinia należy do nas wszystkich,a nie do wąskiej grupy.Uważasz,że się mylę?Zagłosuję także na Pana Pypło.Szanowny poprzednik już wyczerpał kredyt społecznego zaufania.Efekty są widoczne dla wszystkich.Demokracja oczywiście daje możliwość głosowania na wszystkich,ja mam nadzieję,że ludzie poprą zmiany.Szczerze i serdecznie pozdrawiam,mimo,podejrzliwości jaką w stosunku do mnie prezentujesz.:)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 38 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3