Ostatnia wizyta: Obecny czas: 27.4.2024 23:58


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: "Betonowe dziadki" a wytrzymałość nowej rady Trzebini
PostWysłany: 17.10.2010 13:15 
Rudka. Ostatnio mój stan psychiczny jest w rozterce. Od ewentualnego "psychiatryka" do tych sympatycznych wspomnień z akcji "kwaterowej". Nawet wtedy złożyłem podpis w Orionie, jeszcze nie pana Głowacza.
Może poprosimy Admina Przełomu o ponowne zamieszczenie zdjęcia tego spontanicznego komitetu od sprzeciwu na kolejne składowisko w rejonie Bożniowej?

Rozchorowałaś się wtedy - bo pogoda była szpetna, a i emocje duże.
Ciebie jaki i studentów (zapewne są już magistrami) mam cały czas w wdzięcznej pamięci. Gdyby pan Marcin kandydował na radnego, to już ma dwa głosy. O wiecej można się i postarać.
Wtedy to był ewenement na skalę całej Małopolski, a nawet na większą skalę. Kilku młodych ambitnych studentów wraz z Tobą utarli nosa dyrektorowi U.K. (jak i jego zastępcy) oraz obecnemu panu burmistrzowi. Także w tym dopomógł Przełom i pani redaktor na "Trzebinię". Może i bezwiednie - tu sie narażę pani redaktor Naczelnej.

A że "dochody" w U.K. podobno spadły, to nic nadzwyczajnego. I tak te dochody są rekompensowane zwożeniem odpadów na składowisko "Bożniowa" z dalekich "krajów" - jak mawia pewien przycinający.

Cóż, nasi obecni trzebińscy władcy są tak jakby z azbestu. Azbestos po grecku to inaczej niezniszczalny.
Dlatego też u mnie ten kandydat z U.K. na burmistrza ma długi minus. Bo jak zostanie burmistrzem, to zapewne przeforsuje te kwatery azbestowe w rejonie Bożniowej. Bo zysk finansowy jest ważniejszy od zysku zdrowotnego. Powiedziałbym, że priorytetowy.

Pozdrawiam Ciebie, a jakże.
Rude wiewiórki w Parku Zieleniewskich to już rzadki widok. Ale jak je widzę, to mam szeroki uśmiech.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: "Betonowe dziadki" a wytrzymałość nowej rady Trzebini
PostWysłany: 17.10.2010 16:09 

Dołączenie: 14.5.2008 14:18
Posty: 541
Pochwały: 45
"druidku" mimo iż temat dyskusji jest inny , chce jeszcze napisać ,że od nas zwykłych ludzi bardzo dużo zależy.Szkoda ,że duża liczba kandydatów kieruje się dodatkowymi dochodami.Jeszcze raz pozdrawiam serdecznie :papa:


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: "Betonowe dziadki" a wytrzymałość nowej rady Trzebini
PostWysłany: 17.10.2010 16:34 
Niestety, tak.
Dziękuję, wzajemnie.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 43 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3