Ostatnia wizyta: Obecny czas: 27.4.2024 21:53


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Nadmiar dyrektorów
PostWysłany: 2.11.2010 19:48 
Przecinaku, ja Ciebie nie mogę zrozumieć. Piszesz aluzjami czy też metaforami, w dodatku wycelowanymi w konkretną osobę. Postronny obserwator (spoza "dworu") może odnieść wrażenie, iż przemawia przez Ciebie miłość połączona z nienawiścią. Bardzo niebezpieczna mieszanka uczuć, można rzec - że wybuchowa.

Rozumiem, iż urzędujący burmistrzowie oraz starostowie dorobili sie własnych "dworów". Byłoby dziwnie, gdyby było inaczej. Zresztą sam przynależysz do dworu pana burmistrza Kosowskiego, tego od św. Mikołaja.
Ale nie mogę pojąć tego "dworu" Pani Wydawcy. Przecież Przełom jest niezależny i nie ma nic wspólnego z "budżetówką". To i po co Pani Wydawcy ten "dwór"? Chyba, że "dworem" są czytelnicy Przełomu. Może i redakcja Przełomu.
Wg Ciebie Pani Wydawca nie powinna się udzielać na swoim forum. Na forum, z którego Ty także korzystasz. Niestety, w wyjątkowo negatywnym kontekście. I to bez ograniczeń i pod różnymi nickami.

Cabańska Fala.
Ciebie kole stanowisko dyrektora tego basenu. Domagasz się wręcz likwidacji tego stanowiska. Czyli jak nie będzie dyrektora basenu, to i nie będzie tej krytej pływalni? Dalej Ciebie nie rozumiem. Chyba, że po ponownej wygranej Twojego burmistrza masz obiecane to dyrektorskie stanowisko. I bedzie nowy dyrektor, to znaczy Twoja niczym nie skalana Osoba.

Uświadom mnie, na czym polega donkiszoteria burmistrza Trzebini. I gdzie jest ta La Mancha. Nie zapomnij o wiatrakach. Podobno ekologiczne. Ale też bardzo hałaśliwe. Przyznaję, że jeden z tych wiatraków można zamontować na tej powstającej wieży "multimedialnej".


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Sprawa jest prosta.Trzeba przewietrzyć urząd
PostWysłany: 6.11.2010 9:15 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 5.11.2010 21:55
Posty: 19
"Stałej od lat ekipie dziękujemy".Niech sobie znajdą jakieś dobre posady,ale nie za nasze pieniądze i nie w naszym Ratuszu.Najwyższa pora wybrać nowych.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 46 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3