Ostatnia wizyta: Obecny czas: 27.4.2024 23:36


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Uczciwość w czasie wyborów
PostWysłany: 7.10.2010 17:20 

Dołączenie: 25.8.2010 17:12
Posty: 37
Witam , musze powiedzieć że krew mnie zalewa kiedy dowiaduje się o takich przekrętach - kandydat idzie do urzędu stanu cywilnego bierze jakieś druki które potem wypełniają wyborcy wpisując tam oczywiście kłamstwo " że w takim a takim okresie przebywają na takim a takim terenie" i dzięki temu mogą głosować na danego kandydata (mając stały meldunek w innym okręgu ),paranoja.Człowiek się stara rozmawia z ludzmi , zbiera podpisy , opowiada co zrobił , co chce zrobić i kiedy dowiaduje się o takich numerach .......
TO JEST NIEUCZCIWE a w radach miast i powiatów powinni zasiadać ludzie uczciwi . Jestem kandydatem do rady gminy Chrzanów i swoją kampanie będę prowadził uczciwie. Pozdrawiam
www.borysmodrzejewski.hekko.pl


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Uczciwość w czasie wyborów
PostWysłany: 7.10.2010 17:53 

Dołączenie: 11.9.2010 11:12
Posty: 44
Miejscowość: Wysypisko
Za takie akcje powinni wykluczać z wyborów.
Nie mniej jednak, skoro widzisz takie przekręty, to dlaczego nie reagujesz? Nie jestem prawnikiem, ale to chyba przestępstwo i powinno być ścigane. Nie wyobrażam sobie by taka osoba mogła być samorządowcem, skoro jeszcze nim nie jest, a już wszelkie swoje działania opiera na przekrętach.
Zachęcam również media do wyłapywania takich oszustw.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Uczciwość w czasie wyborów
PostWysłany: 7.10.2010 18:58 

Dołączenie: 25.8.2010 17:12
Posty: 37
Kolego :) żeby reagować trzeba mieć dowody o tym się mówi ja tego nie widziałem , trudno komuś udowodnić że nie śpi pod" mostem " w danym okręgu... .
Napisałem też o tym dlatego że tak samo nieuczciwi są wyborcy którzy idą na takie układy a potem ludzie narzekają na władze gdzie tu logika. Jeśli zaś chodzi o prawo to pewnie można po wyborach zgłosić taki fakt i jeśli ilość takich zaświadczeń u danego kandydata miałaby wpływ na wynik wyborów ....


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Uczciwość w czasie wyborów
PostWysłany: 7.10.2010 19:03 

Dołączenie: 25.8.2010 17:12
Posty: 37
Jeśli zaś chodzi o prawo to pewnie można po wyborach zgłosić taki fakt i jeśli ilość takich zaświadczeń u danego kandydata miałaby wpływ na wynik wyborów ....
Nic to nie da bo nie wiadomo kto na kogo głosuje :(


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Uczciwość w czasie wyborów
PostWysłany: 16.10.2010 20:16 

Dołączenie: 16.10.2010 19:20
Posty: 11
Brawo Borys! Ja także jestem za uczciwością prawem i sprawiedliwością! W Twoim Komitecie Wyborczym jest Pełnomocnik finansowy Kazimierz Boroń z prawomocnym wyrokiem!!! to nic,że prawo mu zabrania kandydować, nie zabrania ustawiać i rozliczać- uczciwy i brzydzący się przekrętami Borysie!


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Uczciwość w czasie wyborów
PostWysłany: 17.10.2010 10:47 

Dołączenie: 25.8.2010 17:12
Posty: 37
brzydzę się przekrętami,a ja nie mam wyroku więc nie pisz tego do mnie tylko do Boronia
w każdej organizacji są ludzie dobrzy i zli trzeba tylko wybierać tych dobrych
dyskredytujesz mnie dlatego że Boroń kiedyś zrobił jakiś "przekręt" o którym z rtesztą różnie się mówi ?
ja z tym panem widziałem się 2 razy w życiu :) a w swoich postach pisze o sobie i swoich celach a nie o uczciwości pana Boronia. Pozdrawiam


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Uczciwość w czasie wyborów
PostWysłany: 17.10.2010 10:50 

Dołączenie: 25.8.2010 17:12
Posty: 37
Po za tym w KM rozlicza się z naszych pieniędzy a nie mieszkańców miasta i faktycznie prawo tego nie zabrania


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Uczciwość w czasie wyborów
PostWysłany: 17.10.2010 11:59 

Dołączenie: 9.3.2006 18:29
Posty: 44
Naprawdę szkoda że tak młody i energiczny kandydat jakim jest Borys startuje z ziemniaczanego ugrupowania. Myślę, że gdybyś startował z komitetu w którym liderzy nie są tak kontrowersyjni jak w TPZCH mógłbyś liczyć na lepszy wynik. Trudno nie skojarzyć nazwy Twojego ugrupowania z Panem B. czy Panami B. a to uwierz mi mocno odstrasza, nie tylko mnie ale wielu znajomych z którymi na temat wyborów rozmawiam. Mimo wszystko życzę powodzenia.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Uczciwość w czasie wyborów
PostWysłany: 17.10.2010 17:13 

Dołączenie: 25.8.2010 17:12
Posty: 37
Abyśmy pisali o faktach-to nieprawda że pan Boroń jest pełnomocnikiem finansowym TPZCh, pełnomocnikiem finansowym jest pan Polan z Chrzanowa ,więc teraz na niego możesz szukać haków panie "z miasta"


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Uczciwość w czasie wyborów
PostWysłany: 17.10.2010 17:17 

Dołączenie: 25.8.2010 17:12
Posty: 37
Szkoda Keko że tak myślisz ale masz takie prawo,ja naprawde myśle że w wyborach samorządowych powinno się głosować na konkretnego człowieka a nie na Komitet Wyborczy. Pozdrawiam :)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Uczciwość w czasie wyborów
PostWysłany: 17.10.2010 18:41 

Dołączenie: 16.10.2010 19:20
Posty: 11
Rozumiem Pana- Borys, że jest Pan trochę zdenerwowany, trudno jednak nie zgodzić się z faktem,że gość z jeszcze"ciepłym" wyrokiem, jak to jest w przypadku Kazimierza Boronia,podawanego w 40 numerze Przełomu jako:"twarz Towarzystwa" i pełnomocnik finansowy,bo z wyrokiem kandydować nie może". Sam musi Pan zastanowić się, czy taka nieco "zamazana twarz" doda Panu i Pana Komitetowi zwolenników! Czy ludzi współpracujących z łamiącymi prawo, co uznały Niezawisłe Sądy dwóch instancji, w przypadku K.B. można bez wahania popierać!?, nie brać pod uwagę otoczenia? Proszę się zatem nie dziwić rozterkom, które mam nie tylko ja.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Uczciwość w czasie wyborów
PostWysłany: 18.10.2010 9:38 

Dołączenie: 27.2.2008 13:57
Posty: 150
Pochwały: 4
Witam,
TPZCH było zmuszone zmienić pełnomocnika finansowego, ze względu na fakt, iż Kazimierz Boroń nadal jest radnym. Prawdopodobnie TPZCH wcześniej nie doczytało w ordynacji wyborczej informacji, kto może, a kto nie może nim być. Faktycznie w 40 nr "Przełomu" podaliśmy dane na temat pełnomocników nie tylko TPZCH. Dysponujemy wydrukiem z PKW, gdzie na dzień 6 października nazwisko Kazimierza Boronia jako pełnomocnika finansowego dla tego komitetu figuruje. Na stronie internetowej PKW też można to sprawdzić.
Pozdrawiam,
Ewa Solak


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Uczciwość w czasie wyborów
PostWysłany: 18.10.2010 11:08 

Dołączenie: 9.3.2006 18:29
Posty: 44
Jeżeli ordynacja wyborcza stanowi problem, to ja dziękuję. Strach pomyślec co może byc dalej.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 45 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3